TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIMalatya Merkez Otelleri
6 Malatya Merkez Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Malatya Merkez Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Malatya Merkez Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Malatya Merkez Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Malatya Merkez Otelleri ve en uygun Malatya Merkez otel fiyatları, Malatya Merkez hakkında genel bilgiler...

Malatya Merkez Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.0
F. CELEBI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-03-2021/18-03-2021
Personel iletişimi oldukça güzel. Çok güler yüzlü çalışanları var. Otelde tam anlamıyla güzel ve çok temizdi. Memnun kaldık.
9.3
T. KURUÇAY | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-10-2020/12-10-2020
Temizlik ve kalite kendini belli ediyordu. Çalışanların ilgi ve alakası da çok güzeldi. Çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.
10
U. yalçınkaya | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-12-2020/30-12-2020
Personel gayet alakadar ilgili vede güler yuzlu
8.0
P. özdal | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-03-2021/27-03-2021
Rahat bir ortam yeri güzel memnun kaldım
9.0
M. Sağlam | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-09-2020/19-09-2020
İş gezisi için iki gece bir konaklama yapmıştım ve memnun kalarak ayrıldım. Odalar ferah ve temizdi. Odada bazı eksikler vardı fakat bence fiyatına göre uygun bir otel. Merkezi konumda olmasından dolayı tercih etmiştim ve pişman olmadım. İlk defa tercih etmiştim fakat daha sonraki konaklamalarda tekrar tercih edebilirim. Kahvaltı çeşit az ama gayet lezzetliydi. Temizlik her alanda detaylı bir şekilde yapılmıştı. Personel bilinçli olması ise beni çok memnun etti.
9.0
M. Sadık | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-07-2020/18-07-2020
Daha önce konaklama yapmıştım ve tekrar yeni konaklamamdan da memnun kalarak ayrıldım. Odalar temiz ve rahattı. Genel kullanım alanları, restoran temiz ve hijyen kurallarına uyarak hizmet sağlıyorlardı. Sabah kahvaltısında çeşit biraz azdı fakat iş gezisi için geldiğim için benim için yeterliydi. Bölgede hem fiyat olarak hem de kalite olarak tavsiye edebileceğim bir oteldir.
9.0
N. YILDIRIM | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-02-2021/07-02-2021
Personel iletişimi temiz oluşu odaların güzel oluşu her şey güzeldi.
10
G. ŞAHİN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-03-2021/10-03-2021
Konumu harika, odalar geniş ve ferahdı. Personel ilgili ve güler yüzlü her konuda yardımcı oluyor. Covid-19 tedbirleri çok iyi alınmış. Otel çok hijyenik, bütün resmi kurumlar ve bankalar yürüme mesafesinde. Temiz aile oteli. Çok memnun kaldım
9.3
D. Yaren | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-08-2020/03-08-2020
Eşim ile mola amaçlı tek gece konaklama yaptığımız ve ilk defa tercih ettiğimiz bir oteldi. Başta çok tereddüt etmiştik fakat girişten itibaren personelin ilgisi dikkatimizi çekti. Odamıza geçtiğimizde her yer ter temizdi ve bütün hijyen kurallarına uyulmuştu. Genel kullanım alanları düzenli olarak temizleniyordu. Çarşaflar banyo konusunda hiç bir sorun yaşamadık. Yemekler çok bol ve lezzetliydi. Fiyatı makul ve hizmet kalitesi çok iyiydi.
9.0
B. Melek | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-08-2020/29-08-2020
Malatya'da merkezi konumda iyi bir otel. Merkeze yakın olması gün içerisinde şehri gezme imkanını kolaylaştırıyor. Tamamen bir aile oteli. Odalar biraz küçüktü fakat çok detaylı bir temizlik yapılmıştı. Kahvaltı lezzetli ve yeterliydi. Kısa süreli bir konaklama yaptık fakat memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederim.

Malatya Merkez Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Eski çağlara dayanan köklü tarihi ile Doğu Anadolu'nun en gelişmiş şehri Malatya'da kalabileceğiniz Malatya Merkez Otelleri...

Daha çok Nemrut Dağı ziyaretçilerinin konaklama merkezi olarak biliniyor olsa da Malatya Merkez otelleri lüks ve konforlu yapısı ile konuklarını en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor. Sahip olduğu doğal ve kültürel zenginliklerin yanı sıra tarihi yapıların da bölgeye gelen konukların ilgisini çekmesi Malatya Merkezdeki turizm faaliyetlerinin daha da artmasına olanak sağlamaktadır.

İndirimli Malatya Merkez otel fiyatları ile konaklamak için uygun seçenekler sunmakta olan sitemizden erken rezervasyon olanaklarını kullanarak daha düşük bütçelerle tatil yapma olanağına sahip olabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda yer alan bilgiler doğrultusunda bölgeyi daha yakından tanıma olanağına da sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Malatya halkının büyük bir çoğunluğunun şehir merkezinde yaşadığını görebilirsiniz. Malatya'nın genel nüfusu 772.904 iken Malatya Merkez Nüfusu 494.918'dir. Bu da şehirde kırsal alanlarda çok dağınık bir yerleşme düzeni olduğunu göstermektedir. Ayrıca Malatya Merkez otellerinde konaklayanlarla birlikte şehir merkezi nüfusunda da artış gözlemlendiğini söyleyebiliriz.

Ulaşım Olanakları

Malatya Merkeze ulaşımlarınızda kara, hava ve demir yollarını kullanabilirsiniz. Genel olarak şehirde 4 adet demir yolu garı olduğundan dolayı karayolundan çok demiryolu ulaşımı tercih edilmektedir. Bununla birlikte Akçadağ'da bulunan Erhaç Havalimanı sayesinde de hava yolu ile ulaşımlarınızı gerçekleştirebilir, kampanyalı Malatya Merkez otel fiyatları ile sitemizden yer ayırdığınız otellerinize ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Turizm Danışma

Malatya Merkezde gerçekleştirilen turizm faaliyetleri ile ilgili olarak gerekli bilgi ve desteği Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden alabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında Malatya Merkez otellerinde gerçekleştireceğiniz tatillerinizin çok daha keyifli bir hale geleceğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca turizm danışma bürolarından bölgede gerçekleştirilen festivaller hakkında bilgi alarak tatillerinizi çok daha eğlenceli bir hale getirme olanağına da sahip olabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Eski yıllarda genel olarak Malatya?ya karasal iklim hâkimdi. Ancak yapılan barajlar ve akarsuların etkisi ile günümüzde bölgede ılıman iklimin etkin olduğunu görebilmek mümkündür. Buna rağmen Malatya Merkezde kış aylarının ılık geçtiğini söyleyemeyiz. Kış aylarının soğuk ve yağışlı geçtiği Malatya Merkezde indirimli Malatya Merkez otel fiyatları ile yaz aylarında konakladığınızda bölgenin sıcak ve esintili bir havaya sahip olduğunu görebilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Mutfak kültürü ile oldukça zengin bir yapıya sahip olan Malatya'da hem leziz yemekler yiyip hem de keyifli bir tatil geçirme olanağına sahip olabileceğiniz Malatya Merkez otellerinde yöresel lezzetleri deneme olanağına sahip olabilirsiniz. Tatilde yöresel lezzetleri denemek için özellikle Patika Restaurant Malatya en doğru karar olacaktır. Yeşillikler içerisinde keyifli bir akşam yemeği geçireceğiniz mekânda özellikle kayısı tatlısı, içli köfte, kaburga dolması ve kalbur hurması gibi lezzetlerden sipariş vermelisiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Malatya Merkezi şehrin diğer yerleşim bölgelerine nazaran daha eğlenceli bir yerdir. Burada indirimli Malatya Merkez otel fiyatları ile konaklarken özellikle Altın Yunus Restoran Bar'ı mutlaka denemelisiniz. Ayrıca otellerinizin sunduğu eğlence tesisi imkânlarından faydalanarak da gecelerinizi çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Tarihi ve kültürel açıdan değerli yapıları ile karşımıza çıkan Malatya Merkezde gerçekleştireceğiniz Malatya Merkez otelleri konaklamalarınız sırasında özellikle tüm şehri gezmeyi ihmal etmemelisiniz. Malatya'ya gelmişken Günpınar Şelalesi, Battalgazi Ulu Camii, Arslantepe Höyüğü, Karakaya Barajı, Malatya Müzesi, Yusuf Ziya Paşa Bedesteni gibi yerleri de mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu sayede daha eğlenceli bir tatil geçirebileceğiniz gibi bölge tarihi hakkında da daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.