TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKurtköy Otelleri
1 Kurtköy Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Kurtköy Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Kurtköy Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Kurtköy Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Kurtköy Otelleri ve en uygun Kurtköy otel fiyatları, Kurtköy hakkında genel bilgiler...

Kurtköy Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
B. Fırın | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-09-2021/04-09-2021
2 günlük tatil için istanbula yakın diye tercih ettik keyifli zaman gecirdik
10
f. ceren | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-06-2020/08-06-2020
Pandemi döneminde tercih ettiğimiz miss gibi tertemiz terası çok ferah hijyen koşullarına kesinlikle özen gösteren bir otel.
10
B. Kurt | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 31-07-2022/02-08-2022
Eşimle birlikte 5 gece konaklama yaptık Otele geldiğimiz andan itibaren en dikkatimi çeken şey güler yüzlü personelinin olması ve temizliği.

Kurtköy Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Sık ormanlarıyla yemyeşil bir doğa tatili sunan Kurtköy Otelleri...

Sık ormanları, mağaraları, doğa yürüyüş parkurları ve alabalık üretim tesisleri ile ilgi çeken yerleşim birimlerinden biri olan Kurtköy, Sakarya'nın Sapanca ilçesine bağlı bir belde durumunda iken yeni çıkan kanunlarla köy konumuna düşürülmüştür. Bölgede turizm faaliyetlerinin etkin olması nedeniyle Kurtköy otellerinin açılması burada gerçekleştireceğiniz tatillerinizin çok daha lüks ve konforlu bir hale gelmesini mümkün kılıyor.

MÖ 7. yüzyıldaki ilk yerleşim birimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Kurtköy'de daha önce Roma ve Bizans gibi büyük imparatorluklar bulunmaktaydı. Tarihi kalıntıları ile ilgi çeken yerlerden biri olarak karşımıza çıkan Kurtköy'de indirimli Kurtköy otel fiyatları ile konaklayarak tatillerinizi çok daha düşük bütçelerle planlayabilmeniz mümkün olacaktır.

Nüfusu

Sakarya'nın Sapanca ilçesine bağlı bir köy olan Kurtköy'de yerleşik halk nüfusunun 3000'den az olduğunu görebilirsiniz. Ancak özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenlerin tercih ettikleri yerlerden biri olan Kurtköy'de Kurtköy otellerinde konaklayanlarla birlikte bölge nüfusunda da dalgalanmalar olduğunuz görebilmek mümkün olmaktadır.

Ulaşım Olanakları

Kurtköy'e ulaşımlarınızda Sakarya üzerinden bölgeye gelmeyi deneyebileceğiniz gibi İstanbul'dan gelecekler için Yalova'ya feribotla geçip sadece 12 km mesafede bulunan Kurtköy'e rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkündür. Uzak bölgelerden gelenler için Sabiha Gökçen Havalimanına gelip buradan feribotlarla Yalova'ya geçerek ya da şehirlerarası araçlarla Sapanca'ya ulaşıp indirimli Kurtköy otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere rahatlıkla ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Turizm Danışma

Sakarya'nın turistik açıdan en değerli yerlerinden biri olan Sapanca'ya bağlı olan Kurtköy'de gerçekleştirilen turizm faaliyetleri ile ilgili olarak Sapanca İlçe Kültür ve Turizm Müdürlüğünden destek ve bilgi alabilirsiniz. Bu bölgede gerçekleştirilen tatilleriniz sırasında hem bölgeyi daha yakından tanımak hem de Kurtköy otellerinde konaklarken neler yapabileceğiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Kış aylarının bol yağışlı geçtiği Kurtköy'de kar yağışları görülmektedir. Yaz aylarına bakacak olduğumuz zaman ise sıcak ve nemli bir hava ile karşılaşabiliyoruz. Bu yüzden özellikle geçiş mevsimlerinde indirimli Kurtköy otel fiyatları ile bölgede konaklamak daha cazip bir hale gelebilmektedir. Bölgede sık ormanlarla karşılaşmanızın asıl nedeni de bu yağışlı iklim koşullarıdır.

Yeme ve İçme Olanakları

Kurtköy'de gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında en çok balık restoranları ile karşılaşmanız mümkün olacaktır. Sapanca Gölüne de yakın olması sebebi ile bölgede geçireceğiniz tatilleriniz sırasında Kurtköy otellerinde bulunan restoranlar da dâhil olmak üzere restoranlarda sıklıkla balık yemeklerine yer verildiğini görebiliyorsunuz.

Popüler Eğlence Mekânları

Sapanca Kurtköy daha çok doğa turizmine yönelik faaliyetler için uygun olan bir bölge olduğundan dolayı fazla sayıda bar bulunmayan bölgede özellikle gece eğlenceleri için Sapanca'ya gitmeniz gerekmektedir. Burada da özellikle Koru Bar mutlaka denemeniz gereken mekânlardandır. Ayrıca Kurtköy otelleri de size gece eğlenebilmeniz için tesis olanakları da sunabilmektedir.

Gezilecek Yerler

Kurtköy'ün doğal ve tarihi güzellikleri ile ilgi çeken yerlerden biri olduğunu görebilirsiniz. Burada gerçekleştirdiğiniz tatilleriniz sırasında Kurtköy otellerinde konaklarken mutlaka Kurtköy Kalesini, Kurtköy Mağaralarını, Çağlayan Derelerini ve Alabalık Üretim Tesislerini mutlaka görmelisiniz. Özellikle trekking yaparak bölgedeki tatillerinizi çok daha keyifli bir hale getirebilmeniz mümkündür.