TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKurşunlu Otelleri
1 Kurşunlu Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Kurşunlu Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Kurşunlu Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Kurşunlu Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Kurşunlu Otelleri ve en uygun Kurşunlu otel fiyatları, Kurşunlu hakkında genel bilgiler...

Kurşunlu Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.0
Z. A. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-09-2020/24-09-2020
Otelinizde 3 gecelik konaklamamız oldu. Genel anlamda yenilenmiş ve çoğu alanlar tertemizdi. Özellikle termal suların sıcaklığı ve temiz olması bizim hoşumuza gitti.
7.7
Yılmaz | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-11-2021/08-11-2021
Yol üstü olması Konum olarak çıkış ve varış noktalarımın yaklaşık ortasında olması Dinlenme amaçlı kullanıldığında süper bir seçim ve lokasyon olması Ayrıca otel konaklama haricinde termal teseis olması en beğendiğim özellik
9.7
M. BACACI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-10-2021/17-10-2021
Termal su ve havuz çok iyiydi. Otel yenilenmiş hali çok güzel olmuş. Çok keyif aldık. Herkese teşekkür ederiz.
8.7
adem | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-10-2021/14-10-2021
Personel in güler yüz karşılaması ilgi ve alakadar olması hepsine teşekkür ederim

Kurşunlu Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Çankırı'nın en gözde ilçelerinden Kurşunlu'da bulabileceğiniz lüks Kurşunlu Otelleri...

Kurşunlu, Çankırı'ya bağlı ilçelerimizden birisidir. Kurşunlu, kuzeyde Bayramören ve Kastomonu ili, doğuda Ilgaz ve Korgun, güneyde Şabanözü ve Orta, batıda Orta, Atkaracalar ve Bayramören ilçeleri ile komşudur. Kurşunlu Çankırı Merkeze 85 km uzaklıktadır.

Kurşunlu otelleri gezileriniz ve konaklamalarınız için daha ayrıntılı bilgilere erişiminiz için, sizler için oluşturduğumuz web sayfamızdan her türlü Kurşunlu bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kurşunlu konaklamalarınızda mutlaka önceden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın.

Sitemizden Kurşunlu tatillerinizi planladığınız takdirde indirimli Kurşunlu otel fiyatları ile rezervasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda büyük ödeme kolaylıkları ile bütçenizi sarsmadan tatile çıkma olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Kurşunlu nüfus yoğunluğu açısından ilk sıralarda yer almaktadır. Kurşunlu otelleri nüfus artış hızı her sene değişkenlik göstermektedir. Kurşunlu nüfus artış hızı bir sene artarken bir sene düşüş gösterebilir. Kurşunlu son yapılan nüfus sayımlarına göre Kurşunlu nüfusu 8,178 olarak tespit edilmiştir. Kurşunlu halkı çok mütevazı bir halktır. Misafirperver olma özellikleri en büyük özelliklerinden biridir.

Havaalanı

Kurşunlu otelleri konaklamalarınız için havayolu ile ulaşımı tercih ettiyseniz, Kurşunlu'ya en yakın Ankara havalimanı ile arası 123 km uzaklıktadır. Kurşunlu'ya ulaşımınızı havalimanlarından çeşitli vasıtalar ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kurşunlu'ya HAVAŞ servisleri ile ulaşımınız kolaydır. Kurşunlu'ya hava limanı uzak olmasına rağmen birçok ulaşım alternatifine sahiptir.

Otogarı

Kurşunlu otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere ulaşımlarınızda karayolunu da tercih edebilirsiniz. Kurşunlu karayolu tercihlerinizde bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Kurşunlu 36 km uzaklıkta olan Çankırı otogarı sizin için ulaşımınızı kolaylıkla tamamlamanızda size alternatif olacaktır. Kurşunlu'ya ulaşımlarınız da her zaman kolaylık sağlayabilirsiniz. Kurşunlu otelleri konaklamalarınızda büyük kolaylık yaşayabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Kurşunlu bulunduğu coğrafyanın da etkisi ile şifalı, sıcak termal sularına sahip bir ilçedir. Kaplıca ve termallerin bolca yer aldığı ilçede özellikle termal turizm önemli bir yer tutmaktadır. Kurşunlu otelleri kategorisinde ise termal ve kaplıca otelleri ilk göze çarpanlar olmaktadır. Yakın çevrede bulunan illerden ve ilçelerden pek çok kişi şifalı sıcak su kaynakları için bölgeyi tercih etmektedir.

Kurşunlu'da bulunan otelleri ve Kurşunlu otel fiyatları bu sayfada fotoğrafları, konumları, özellikleri ve iletişim bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Kurşunlu oteli ile iletişime geçerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Kurşunlu Orta Anadolu karasal ikliminin hususiyetleri tamamen görülür. Kurşunlu'da kışları sert ve soğuk, yazlar sıcak ve kurak geçer. Kurşunlu'da yağışlar kışın kar şeklinde olur. Kurşunlu'nun düz olan güney kısmı tamamen çıplaktır. Kuzeyindeki dağlar kısmen ormanlıktır. Kurşunlu'da vadiler kavak ve söğüt ağaçları ile örtülüdür. Kurşunlu otel fiyatları için sitemizden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeme İçme Olanakları

Kurşunlu otelleri konaklamalarınızda meşhur olan lezzetlerle daha çok karşılaşacaksınız, Kurşunlu'da yöresel lezzetlerinde yeri vardır. Yöresel lezzetler dışında Kurşunlu?da, biraz daha şehir kısmına doğru gittiğinizde Türk ve Dünya mutfaklarından oluşan çeşitli restoranları da görebilirsiniz. Kurşunlu seyahatlerini renklendiren, keyiflendiren unsurlardan birisi de gittiğiniz yerlerin öne çıkan mekânlarında yine tanınan, bilinen yemeklerini yemektir. Kurşunlu konaklamalarınızda birçok lezzeti tatmış olacaksınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Kurşunlu'ya gittiğiniz de akşamlarınızı çeşitli alternatiflerle farklı kılabilirsiniz. Kurşunlu'da birçok canlı müzik ve nargile cafelerin bulunması, Kurşunlu'da sizin akşamlarınız için güzel bir rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Club ve pubı Kurşunlu'da bulamayabilirsiniz. Kampanyalı Kurşunlu otel fiyatları ile konaklamalarınız sizin için güzel anılar biriktirmenize yardımcı olacaktır.

Gezilecek Yerler

Turizm ve kültür açısından Kurşunlu, Çankırı ilinde görebileceğiniz en değerli yerlerden biridir. Tarihi ile bizlere birçok medeniyetin izlerini gösteren Kurşunlu, her yıl gelen birçok turistle bölgede önemli konumdadır. Kurşunlu kültürel amaçlı birçok gezilecek tarihi önem taşıyan yerlere sahiptir. Kurşunlu İslami açıdan da zengindir. Kurşunlu kaplıcalar açısından da önemli yer almaktadır. Erken rezervasyon kampanyaları, Kurşunlu otel fiyatları ve otelleri ile ilgili her türlü bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.