TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKumyaka Otelleri
1 Kumyaka Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Kumyaka Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Kumyaka Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Kumyaka Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Kumyaka Otelleri ve en uygun Kumyaka otel fiyatları, Kumyaka hakkında genel bilgiler...

Kumyaka Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.7
C. E. BOYACIOĞLU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-12-2020/22-12-2020
manzara ve odamız çok iyiydi. Yemekler daha güzel olabilirdi ama yine de idare eder.
10
İ. HAVUZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-10-2021/10-10-2021
Tamamen ev ortamı gibi konforlu temiz ve hijyenik yanı sıra manzarası ile kendimi sanki alaçatı da buldum harika
8.7
N. ARSLAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-01-2021/13-01-2021
Konumu ve birde duştaki suyun tazdiği çok iyi.Odalar yemek falan güzel ve temizdi.

Kumyaka Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Mudanya'nın gözde bölgesi olan konforlu konaklama imkanı sunan Kumyaka otelleri...

En uygun fiyatlı Kumyaka tatil programınız için sizlere değerlendirmeler yaptığımız, konforunuzu düşünerek en uygun fiyatlı Kumyaka otellerimizi sitemizi inceleyerek değerlendirebilirsiniz. 

Kumyaka, Bursa Mudanya'ya bağlı bir küçük şirin bir tatil kasabasıdır. Doğa ile iç içe konumu ve tarihi, kültürel zenginlikleriyle Kumyaka otelleri ön plana çıkmaktadır.

Kumyaka tatil programınızı bütçenizi zorlamadan en uygun fiyatlı Kumyaka otellerimizi tercih ederek Kumyaka otel rezervasyonu yapabilir ve bölgenin keyfinin tadına varabilirsiniz.


Nüfusu

Kumyaka yıl içerisinde çok fazla yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Tarih öncesine dayanan tarihi ve kültürel özellikleri sayesinde çok fazla kültür turizmi de gerçekleşmektedir. Kumyaka, yıl içerisinde aldığı yerli ve yabancı turist sayısıyla sürekli nüfus oranına artışta bulunmaktadır. Nüfus artışı, yöre halkının da katkısıyla beraber Kumyaka otelleri gibi büyüme göstermektedir.


Havalimanı

Kumyaka birçok ulaşım imkanı gibi havayolu ulaşımını da tercih edebilirsiniz. Kumyaka en yakın havalimanı Bursa Yenişehir Havalimanıdır. Yenişehir Havalimanı'na indikten sonra 56 kilometrelik bir mesafeyle Mudanya'ya ulaşım sağlayabilirsiniz. 80 numaralı otobüs ile Bursa Kent Meydanı'na ulaşım oradan şehir içi ulaşım araçlarıyla Mudanya'ya ve kampanyalı Kumyaka otellerimize kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 


Otogarı

Kumyaka tatil programınıza ulaşım için havayolunu tercih edebileceğini gibi karayolunu da terci edebilirsiniz. Türkiye'nin her yerinden Kumyaka'ya ulaşım imkanı bulunmaktadır. En yakın otogar Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminalidir. Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne indikten sonra F/1 araçlarına binerek Mudanya'ya ulaşım sağlayabilir ve bu bölgeden kolaylıkla indirimli Kumyaka otellerimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kumyaka'ya ziyaretiniz için havayolu ve karayolunu tercih edebileceğiniz gibi denizyolunu da tercih edebilirsiniz. Armutlu-Kadıköy-Yenikapı-Bursa feribotları bulunmaktadır. Geliş destinasyonuna göre süreleri değişmekte olup kolaylıkla konaklama yapacağınız Kumyaka otellerine ulaşım sağlayabilirsiniz.


Turizm Müdürlüğü

Kumyaka hakkında bölgesinin tarihi ve doğal güzelliklerini öğrenebilmek için Turizm Danışma Bürolarından bilgi alabilirsiniz. Bölgeye ait en yakın turizm müdürlüğü Osmangazi'de bulunan Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüdür. Bölgeye konaklama yaptığınız en uygun fiyatlı Kumyaka otellerimizde konaklarken kolaylıkla ulaşım sağlayabilir, bölge hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz Kumyaka tatil programınızı gerçekleştirirken size yardımcı olacak bir rehber edinebilirsiniz.


İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Kumyaka tipik Marmara iklimi görülmektedir. Yaz ayları çok fazla sıcaklık görülmese de kurak geçebilmektedir. Kış aylarında ise ılık ve yağışlı geçmektedir. En soğuk ay Şubat ve en sıcak ay Ağustos ayı olarak bilinmektedir. Yılın her mevsiminde doğa ile iç içe konumuyladikkat çekmekte olan Kumyaka havanın temiz ve berraklığıyla 4 ve 5 yıldızlı Kumyaka otellerinde konaklama yaparken havanın keyfine varacaksınız. 


Yeme ve İçme Olanakları

Kumyaka tatil programı denilince yöresel lezzetler olarak adlandırılan ilk akla gelen deniz mahsulleridir. Deniz mahsulerinden en çok tercih edileni ise Barbundur. Kumyaka tatil programınızı gerçekleştirirken bölgenin yöresel lezzetlerini mutlaka tatmalısınız. Kumyaka otellerinde konaklarken konaklama yaptığınız otelin restoranında, civardaki restoran, kafelerde veya sahil şeridinde yer alan balık restoranlarına mutlaka uğramalısınız. 


Popüler Eğlence Mekânları

Eğlenceli vakit geçirmeye seven ziyaretçiler için bölgedeki tarihi ve kültürel mekanları gezebilirsiniz. Sabah yöreye ait kafe ve restoranlarda vakit geçirirken öğle vaktinde havanın güzelliğini yaşamak için sahil şeridinde yürüyüş yapıp, akşam yemeğinizi sahil şeridinde bulunan şık balık restoranlarında vakit geçirebilir ve akşam yemeğinden sonra Kumyaka gece hayatını keşfe çıkabilirsiniz. En uygun fiyatlı Kumyaka otellerinde konaklama yaparken kolaylıkla bu bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz.


Gezilecek Yerler

Kumyaka tatil programınızı gerçekleştirirken mutlaka bölgenin tarihi ve kültürel aktivitelerini de görmelisiniz. Kumyaka denilince meşhur sahil şeridinde yürüyüş yapıp havanın temizliğini ve suyun berraklığını keşfetmelisiniz. Kumyaka'da birçok tarihi hamamlar ve çeşmeler bulunmaktadır. Kumyaka çok fazla kültüre ev sahipliği yapmakta olup bölgede hala tarihi yapılar bulunmaktadır. Bölgenin en önemli kültür turizmini kapsayacak olan turistik ürünü Baş Melekler Kilisesidir. Bu kilise dünyanın en eski 3 kilisesi olma özelliği taşımaktadır. Kilise çevresi zeytin ağaçlarla çevirili ve muhteşem bir doğa görüntüsü sunmaktadır.
Kumyaka otellerinde konaklarken bu mekanlara kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.