TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKüçükçekmece Otelleri
12 Küçükçekmece Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Küçükçekmece Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Küçükçekmece Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Küçükçekmece Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Küçükçekmece Otelleri ve en uygun Küçükçekmece otel fiyatları, Küçükçekmece hakkında genel bilgiler...

Küçükçekmece Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
A. b. Ulusan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-03-2024/25-03-2024
Harika
10
Y. Erkan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-05-2024/14-05-2024
iş gezilerindeki tüm ihtiyaçları karşılamakta , sorunsuz ve temiz olması
8.0
F. . Dölgen | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-03-2024/22-03-2024
Temiz
9.0
S. . Arıca | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-03-2024/11-03-2024
Konum ve temizlik
9.0
H. Kaya | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-03-2024/21-03-2024
Resepsiyondaki arkadaş ve kat görevlisi hanımefendinin yaklaşımı iletişimi son derece memnun ediciydi
10
G. TEOMAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-03-2024/10-03-2024
İnanılmaz ilgililerdi çalışan arkadaşlar
8.0
M. M. ALBAYRAK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 30-03-2024/31-03-2024
Temiz olması
8.7
S. . Arıca | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-03-2024/22-03-2024
Konum, üniversiteye ve yeme içme yerlerine yakın olması
8.3
S. . Arıca | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-03-2024/27-03-2024
Konum
7.7
H. TEZCAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-05-2024/22-05-2024
Temiz olması

Küçükçekmece Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

İstanbul'un gözde mekanlarından olan Küçükçekmece'de konaklayabileceğiniz Küçükçekmece otelleri...

Küçükçekmece, bulunduğu konum itibariyle İstanbul'un kalbi niteliğindedir. Küçükçekmece güneyinde bahçelievler, batısında Küçükçekmece gölü, kuzeyinde Bağcılar, doğusunda Güngören yer almaktadır. Türkiye'nin en büyük kenti olan İstanbul ili aynı zamanda metropol şehir olarak da bilinmektedir. Küçükçekmece, bünyesinde yer alan destinasyon merkezleri ve lüks otelleriyle ziyaretçilerine doyumsuz bir tatil imkanı sunmaktadır. Bu da bölgenin daha da gelişme göstermesine olanak sağlamaktadır.

Türkiye'nin en büyük ili İstanbul'un bir bölgesi konumunda olan Küçükçekmece, gelişmiş alanları ve lüks konutları ile ilgi çekiyor. Ayrıca büyük bir konfor sunan Küçükçekmece otelleri kendinizi evinizde gibi hissedebilmenize olanak sağlıyor.

NÜFUSU 

Küçükçekmece, nüfus yoğunluğu bakımından da diğer bölgelere göre yoğunluk göstermektedir. Genellikle her köşesinde yoğunluk gösteren Küçükçekmece, en son yapılan nüfus sayımına göre ortalama 792 bin civarında nüfusa sahiptir. Ancak özellikle yaz aylarında Küçükçekmece otellerinde konaklayanlar ile birlikte dönemsel bir artış görülmektedir.

İstanbul'un her köşesinde farklı bir tarihi mekân bulunmaktadır ve Küçükçekmece de hem turistik anlamda hem doğal güzellikler açısından oldukça büyük öneme sahiptir. Küçükçekmece turistlerin de sıklıkla uğradıkları yerler arasındadır.

HAVALİMANI

Tarihi ve doğal güzelliklerini halen korumakta olan Küçükçekmece, bölgeye gelen yerli ve yabancı turistler sayesinde yoğunluğunu devam ettirmektedir. Küçükçekmece'de turistik geziler için gelen misafirlerin yanı sıra ticari amaçlarla da çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Uygun Küçükçekmece otel fiyatları ile bölgede konaklamak isteyenlerin en çok tercih ettikleri ulaşım yolu havayoludur. İstanbul'un Avrupa yakasında olan Küçükçekmece en yakın havalimanı Yeşilköy'de yer alan Atatürk Havalimanıdır. Atatürk Havalimanı Küçükçekmece 15 dakika mesafede yer almaktadır.

OTOGARI

İstanbul, bulunduğu konum itibariyle Anadolu ve Avrupa Yakası olarak ikiye ayrılmaktadır. Küçükçekmece, İstanbul'un Avrupa Yakasında yer almaktadır. Avrupa Yakasının en önemli merkezleri arasında yer alan Küçükçekmece, ulaşım olarak da merkezi konumdadır. Küçükçekmece ulaşımlarda şehirlerarası otobüsleri kullanabilirsiniz. Türkiye'nin her noktasından İstanbul Küçükçekmece ye ulaşım aracı bulabilmek mümkündür. Böylece En ucuz Küçükçekmece otellerinde konaklamak için kolay ulaşımı mümkün kılmaktadır

TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ
 Küçükçekmece ziyaretlerinizde tarih ve kültürel dokusuna kısa bir gezinti yapabilirsiniz. Uygun Küçükçekmece otel fiyatları ile bölgede konaklarken bu tarihi dokudan izler taşıyan pek çok eser görebilirsiniz. Küçükçekmece'de yer alan kültürel ve tarihi doku hakkında en net bilgiyi Küçükçekmece de yer alan turizm müdürlüklerinden alabilirsiniz. Küçükçekmece yürüyüş mesafesinde yer alan turizm müdürlükleri misafirlere her konuda yardımcı olmaktadır.

İKLİMİ VE BİTKİ ÖRTÜSÜ

İstanbul'un en yeşil ilçesi olarak bilinen Küçükçekmece'de bitki örtüsü ve iklim şartları açısından oldukça güzel konumda yer almaktadır. Küçükçekmece'de, dört mevsimi birden yaşayan hava koşullarına sahiptir. Bu da Küçükçekmece otellerinde konaklarken farklı mevsimlerin güzelliklerinden faydalanabilmenize olanak sağlayacaktır.

İstanbul'un önemli ticari ve turizm merkezleri arasında yer alan Küçükçekmece, Marmara Bölgesinin doğal görüntüsü ve iklim koşullarına sahiptir. Bahçelievler, İstanbul'un simgeleri arasında yer alan Boğaz Köprüsüne yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

POPÜLER EĞLENCE MEKANLARI

Küçükçekmece'de, lüks otellerin yer aldığı genellikle ticari faaliyette bulunan misafirlerin ziyaret ettiği bölgeler arasında yer almaktadır. Küçükçekmece'de gelen misafirler ticari faaliyetlerin yanı sıra bölgede eğlenebileceğiniz çok sayıda eğlence mekânlarına sahiptir. Küçükçekmece'de yer alan eğlence yerleri arasında, Metroport AVM, Arda Cafe, Aroma Çikolata Pastanesi, Burger Fatso, Diyar Türkü Evi, Jasmin Patisseria, Kalp Cafe Bahçelievler'de yer alan eğlence mekânları arasında yer almaktadır. 

GEZİLECEK YERLER

Küçükçekmece'de gezilecek ve görülecek gereken yerler arasında; Zuhurat Baba Türbesi, İstanbul Hava Kuvvetleri Müzesi, Özgürlük Meydanı, Surp Stepanos Ermeni Kilisesi, Fildamı sarnıcı, CNR Fuar Merkezi ve Florya Sahil Parkı bulunmaktadır. Uygun Küçükçekmece otel fiyatları ile bölgede konakladığınız otellerdeyken bu yerleri de mutlaka görmelisiniz.

Doğal mirasımız olarak bilinen tarihi yapılara sahip olan Küçükçekmece'de tatilcilerini tarihi bir yolculuğa çıkarmaktadır. Çok sayıda destinasyon merkezlerini bir arada bulunduran Bahçelievler, tatilcilerine her türlü olanağı sağlamaktadır.