TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKonya Merkez Otelleri
2 Konya Merkez Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Konya Merkez Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Konya Merkez Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Konya Merkez Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Konya Merkez Otelleri ve en uygun Konya Merkez otel fiyatları, Konya Merkez hakkında genel bilgiler...

Konya Merkez Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
i. yavuz | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-11-2022/03-11-2022
Temiz ve şirin bir otel.
8.0
O. o. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-01-2022/16-01-2022
Terası çok güzel, iş seyahatlerinde konaklanabilecek bir otel. İş seyahatiniz için tercih edebilirsiniz.
9.0
G. . KESİCİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-08-2021/30-08-2021
Beklentinin çok çok üzerinde mutlu eden bir kahvaltısı var , genel olarak temiz , güler yüzlü resepsiyon ve personel
9.3
B. ARIKAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-07-2022/09-07-2022
Merkeze yakın ve çok temiz bir otel oluşu. Memnun kaldık teşekkür ederiz.
7.0
A. GURBET | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-09-2021/26-09-2021
Arkadaşlarımızla iş için 2 gün konaklama imkanı bulduk. Büyük , şık bir otel fiyatları da uygundu. Tavsiye ederim.
8.0
s. b | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-03-2022/11-03-2022
temiz ve hijjenikti konumu güzeldi

Konya Merkez Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Büyüsüne kapılıp huzur bulacağınız Konya Merkez Otelleri...

Konya'da tarih öncesi dönemlerden bu yana yaşam alanı olmakla beraber birçok medeniyetin izini hala taşımaktadır. Konya Merkez Mevlana Celalettin Rumi'nin türbesiyle yüksek bir ziyaretçi potansiyeline sahiptir. Konya Merkez doğası, tarihi, kaplıca ve mağaralarıyla her noktasında keşif yapma imkânı veriyor. Uzun bir tatil planınız varsa en uygun Konya Merkez otel fiyatlarından yararlanarak erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Konya Merkez otellerinde konaklamalarınızla tüm önemli noktalarını gezip görmeyi fırsatını yakalayabilirsiniz. Konya Merkez mistik atmosferle, ruhunuzu da sizinle birlikte başka diyarlara taşıdığını sizler de hissedeceksiniz.

Nüfusu

Konya Merkez nüfusu yoğunluğuna sahip, oldukça ziyaret alan bir semttir. Konya Merkezin nüfus artış hızı değişkenlik göstermektedir, sayımlara göre bir dönem düşüş görülürken bir dönem artış gözükmektedir. Son yapılan sayımlara göre Konya Merkezin nüfusu 1,373 olarak bilinmektedir. Konya Merkez otellerinde konaklayan misafirler de nüfus yoğunluğunu etkilemektedir.

Ulaşım Olanakları

Konya Merkeze birçok ulaşım alternatifi bulunmaktadır. Ulaşımlarınızda en uygun ve en kolay ulaşımı hızlı tren seferleri ile sağlayabilirsiniz. Hızlı tren seferleri ulaşımlarınızın göz açıp kapayana kadar geçmesini sağlar. Karayolu ve havayolunu da tercih edebileceğiniz Konya Merkeze ulaşımlarınız oldukça basittir. Otogardan 15 dakika, havalimanından 25 dakika uzaklıkta olan Konya Merkeze ulaşım sağlamak şehir içi tramvaylarla oldukça basittir. Konaklamalarınızda en uygun Konya Merkez otel fiyatlarından yararlanarak erken rezervasyon yaptırıp, tatil başlangıcınızı keyifli hale getirebilirsiniz.

Turizm Danışma

Tipik bir Anadolu Selçuklu kenti olan Konya'nın sahip olduğu köklü tarihin izlerini, kentin her köşesinde bulmak mümkündür. Konya Merkez için öğrenmek ve bilgi sahibi olmak istediğiniz her şeyi Aziziye Mahallesi, Aslanlı Kışla Caddesinde bulunan Konya Turizm Müdürlüğünü ziyaret ederek ulaşmak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Konya Merkez otellerindeki konaklamalarınızda her cumartesi Mevlana Müzesinde düzenlenen semazen gösterilerini izleyebilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

İç Anadolu bölgesinin güney kısmında yer alan Konya'da kışlar sert, soğuk ve kar yağışlı, yazlar sıcak ve kurak geçer. Konya Merkezde karasal iklim etkilidir. Konya Merkez içerisinde geniş düzlükler olmakla birlikte ovalar ve platolar arasında iklim elemanlarının değerlerinde farklılıklar olmaktadır. Yüksekliğe bağlı olarak sıcaklık düşmekte, yükseltilerde ise tamamen farklı olmaktadır. Konya Merkezde istediğiniz mevsimde avantajlı Konya Merkez otel fiyatlarından rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Yeme İçme Olanakları

Konya Merkez otellerinde geçirdiğiniz tatilleriniz de birbirinden leziz Konya yemeklerini tadabilirsiniz. Konya Merkez mutfağında başlıca tatmanız gereken lezzetler; Etli ekmek, bamya çorbası, tirit, etli pilav ve höşmerimdir. Birbirinden farklı ve muazzam lezzetlerin tadını bakmadan Konya Merkezden ayrılmayınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Konya Merkezde gece hayatı çok yaygın değildir ve kısıtlı olduğu görülmektedir. Akşamlarınızı renklendirmek için Konya Merkez otellerinin kendi bünyesindeki kulüplerinde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Konya Merkez otel fiyatlarının en uygun fırsatlarından yararlanmak için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Gezilecek Yerler

Birbirinden farklı dönemlerin izlerini taşıyan Konya Merkez önemli tarihsel ve kültürel alanları dışında yemyeşil doğası ile de bilinmektedir. Sahip olduğu kültür mirasını son derece iyi muhafaza eden Konya Merkezde önemli birçok tarihi eser bulunmaktadır. Konya Merkez otellerinde konakladığınızda Mevlana Müzesi, İnce Minare, İvriz Kaya Anıtı, Aziziye Camisi, Meke Gölü, Oymalı Yeraltı Şehri, Klistra, Alâeddin Camisi, Çatalhüyük, Karatay Medresesi, Eşrefoğlu Camisi, Kubad-Abad Sarayı, Nasreddin Hoca, Tınaz Tepe Mağarası, Eflatun Pınarı, Aya Elena Kilisesi, Fasıllar Anıtı, Sultanlar Türbesi, Tavusbaba Türbesi, Ateş-Baz Veli Türbesi mutlaka gitmeniz gereken yerler olarak karşımıza çıkmaktadır.