Kızılağaç Otelleri & Kızılağaç Otel Fiyatları Toplam 5 Otel Bulundu

Harita
Selge Beach Resort & Spa
Selge Beach Resort & Spa
Selge Beach Resort & Spa
Selge Beach Resort & Spa
Selge Beach Resort & Spa
Sunrise Resort Hotel
Sunrise Resort Hotel
Sunrise Resort Hotel
Sunrise Resort Hotel
Sunrise Resort Hotel
Club Nena Hotel
Club Nena Hotel
Club Nena Hotel
Club Nena Hotel
Club Nena Hotel
Heaven Beach Resort
Heaven Beach Resort
Heaven Beach Resort
Heaven Beach Resort
Heaven Beach Resort
Sea World Resort & Spa
Sea World Resort & Spa
Sea World Resort & Spa
Sea World Resort & Spa
Sea World Resort & Spa

Kızılağaç Otelleri & Kızılağaç Otel Fiyatları

Lüks konaklama tesisleri ile Antalya ilimizin en elit beldesinde bulunan Kızılağaç Otelleri...

kızılağaç otelleri

Yurdumuzun en hareketli bölgelerinden olan Kızılağaç'ta lüks otellerden düşük yıldızlı tesislere dek onlarca seçeneğe sitemizden erişebilirsiniz. Sizlerin konforu ve memnuniyeti adına seçtiğimiz Kızılağaç otellerinde yerinizi alabilir, bölge hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Akdeniz'in ünlü turistik beldesi Kızılağaç, Antalya ilimizin Manavgat ilçesi bünyesinde bir mahalledir. Bağlı bulunduğu Manavgat merkeze 12 kilometre uzaklıkta iken, Antalya merkeze ise 86 kilometredir. Batısında Side, doğuda Alanya, kuzeyde Geyik Dağları ve güneyde ise Akdeniz bulunmaktadır.

Uygun Kızılağaç otel fiyatları ile bölgede gerçekleştirdiğiniz tatilleriniz sırasında çevredeki bu yerleri de gezip görme olanağına sahip olabilirsiniz. Bu bakımdan erkenden otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirmenin faydasını görebilirsiniz.

Nüfusu

Kızılağaç, son yıllarda turizm yatırımları sonrası oldukça gelişmiştir. Nüfusu 1670 kişiden oluşmaktadır ve 903 kişisi erkek iken, 767 kişi kadındır. Kızılağaç'ın geçim kaynağını öncelikli olarak turizm sektörü oluşturmaktadır. Bu da Kızılağaç otellerinde konaklayanlarla birlikte bölge nüfusunda büyük değişiklikler yaşanmasına etki etmektedir.

Havalimanı

Kızılağaç köy statüsünde bir yerleşim yeridir, bu nedenle uçaklı ulaşım Gazipaşa Havalimanı ile Antalya Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. En yakın havaalanı Antalya Havalimanı olup, bölgeye 78 kilometre yolculuk sonrası havaş servisleri ve otobüslerle ulaşılmaktadır. Gazipaşa Havalimanı ise 90 kilometre mesafededir. Bu yüzden uygun Kızılağaç otel fiyatları ile bölgede konaklamak isteyenlerin hava yolunu kullanarak rahatlıkla bölgeye ulaşabildiğini görebilirsiniz.

Otogarı

Şehirlerarası kara yolu ulaşımında Manavgat ilçesinde yer alan Manavgat otogarından aktarma yapan minibüs tarzı araçlarla Kızılağaç bölgesine gelebilirsiniz. Otogardan 15 dakikalık yolculuk sonrası varabileceğiniz Kızılağaç otellerine her 10 dakikada bir araç bulabilirsiniz.

Turizm Danışma Bürosu

Kızılağaç bölgesinin turizmle ilgili konularından Manavgat İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü sorumludur. Kızılağaç bölgesine 18 kilometre mesafeli olan müdürlük, Side Caddesi No:3 Manavgat adresindedir. İndirimli Kızılağaç otel fiyatlarımızla bölgede konaklamak isteyenler için turizm danışma bürolarından bilgi almak bölgeyi daha yakından tanımak için çok önemlidir.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Yumuşak iklim özelliklerinin belirgin şekilde yaşandığı Kızılağaç'ta yazların sıcak ve nemli geçtiği orta kuşak iklim özelliklerine ait, kışların ise don olaylarının görülmediği ılık hava esintileri yaşanmaktadır. Bu da Kızılağaç otellerinde konaklamayı daha cazip bir hale getiren unsurlar arasında yer almaktadır. Kızılağaç'ın bitki örtüsünü; geven, çilek, kekik, meşe, gürgen, kara diken gibi bitkilerin yanı sıra çok sayıda meyve ağaçları oluşturmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Kızılağaç, yoğun turist topluluklarının rağbet gösterdiği alanda yer aldığı için, civarında dünya mutfaklarına özgü çok sayıda lokanta ve kafe bulunmaktadır. Bölgede genel itibari ile ızgara çeşitleri, kebaplar, balık ürünleri ve yöresel sebze yemekleri revaçtadır. Siz de indirimli Kızılağaç otel fiyatları ile bölgede konaklarken bu tatları denemeyi ihmal etmemelisiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Kızılağaç civarında birbirinden farklı bar, gece kulübü, disko ve kafelerde tatilinize canlılık katarak, eğlenebilirsiniz. Popüler tatil beldesinde yerli veya yabancı turistlerin oldukça rağbet gösterdikleri en ünlü mekânlar; Truva Disco&Bar, Mr Black, Oxyed, Laguna Disco ve Club Blackout'tur. Ayrıca uygun Kızılağaç otel fiyatları ile konakladığınız otellerin eğlence tesislerinde de keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Çeşitli alanlarda farklı aktiviteleri yapmanıza olanak sunan Kızılağaç otelleri, sahip oldukları özellikleri, hizmetleri ve uygun fiyatları ile konuklara unutulmaz tatil anıları bırakmaktadır. Dünya genelinde ünü olan Kızılağaç, turistik faaliyetlerin her geçen gün geliştirildiği tatil beldemizdir. Kızılağaç otellerinde konaklarken, bölgeye yakın konumu ile binlerce yıldır kendini koruyan Side Antik Kentini ziyaret etmeyi ihmal etmeyiniz.

Kızılağaç'ta bulunan otel seçeneklerini rahatlıkla gerçekleştirebilmenizin yanı sıra sitemizden Side otelleri arasından da daha geniş otel seçenekleri arasından seçim yapma olanağı bulabilirsiniz. Bu bakımdan Kızılağaç tatilleriniz için bölgede otel bulamadığınızda ya da otellerin dolu olduğu zamanlarda Side'deki otelleri de değerlendirebilirsiniz.

Kızılağaç'a yakın ancak sessiz sakin bir bölgede tatil yapmak istiyorsanız dilerseniz Kızılot otelleri arasından da seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kızılot'un kendine has doğası sayesinde size çok keyifli bir tatil imkânını sunuyor olması sayesinde dilediğiniz gibi dinlendirici ve keyif verici bir tatile çıkma fırsatına sahip olabilirsiniz.