TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKırşehir Merkez Otelleri
5 Kırşehir Merkez Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Kırşehir Merkez Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Kırşehir Merkez Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Kırşehir Merkez Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Kırşehir Merkez Otelleri ve en uygun Kırşehir Merkez otel fiyatları, Kırşehir Merkez hakkında genel bilgiler...

Kırşehir Merkez Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.7
S. Işıklı | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 31-10-2020/01-11-2020
Cingöz Resort otelinizde bir gece konaklama yaptım. Otel çalışanları çok kibar, anlayışlı ve nazikler. Konum ve çevresi de gayet güzeldi.
9.7
n. yılmaz | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-08-2020/31-08-2020
akraba ziyareti için gittiğimizde kısa bir konaklama yaptık küçük ve temiz bir otel. kısa konaklamalar için gayet ideal bir otel. fiyat ve hizmet orantılı bir tesis.
10
A. Kar | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-08-2020/09-08-2020
Yol güzergâhında dinlenmek için konaklama sağladım. Personel güler yüzlü ve ilgiliydi. Odalar geniş, ferah ve ihtiyaca uygun dizayn edilmiş.
7.7
A. YILMAZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-09-2020/09-09-2020
Çalışanların güler yüzlü ve sorun gidermede özverili davranışları bizleri memnun etti.
10
H. Duran | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-09-2020/21-09-2020
Cilt hastalağım bulunuyor doktor tavsiyesiyle termal otelde kalmayı tercih ettik eşim ve ben. termal su oldukça iyi geldi cildime artık ayda bir gelmeyi düşünüyoruz. Otel çalışanları samimi ve güleryüzlü. Spa merkezinde çalışanlar da oldukça ilgiliydi. Havuzları da sürekli olarak dezenfekte edildi. Oldukça memnun kaldık.
10
A. Hayat | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-09-2020/02-09-2020
İş seyahatinde konaklama sağlamıştım. Personel maskeli ve eldivenli hizmet sağlıyor. Odalar dezenfekte edilmiş ve hijyenik bir şekilde verildi. Ortak kullanım alanları sürekli temizleniyordu.
10
H. Teker | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-09-2020/21-09-2020
Doktor tavsiyesiyle termal otel ararken uygun fiyatlı olmasına istinaden tercih etmiştim. Son derece memnun kaldım. Fiyatına göre beklentiyi az tutmama rağmen beni şaşırttı beklediğimden çok daha iyi hizmet aldım. Personeller ilgili ve güler yüzlü.
6.3
A. C. DOĞAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-03-2021/28-03-2021
Personel iletişimi çok iyiydi memnun kaldık
9.3
F. Fidanay | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-03-2021/14-03-2021
Anın da bilgi ve iletişime çözüm odaklı olmalarından memnun kaldım
10
f. kaya | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 31-08-2020/01-09-2020
iş gezisi ile gittiğim için kısa bir konaklama oldu ama rahat bir gece geçirdm. sessiz sakin güzel bir otel. odalar temizdi. kahvaltı çeşiti yeterliydi

Kırşehir Merkez Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

*Kaplıcaları, akarsuları, zengin kültürü ve tarihi ile tercih sebebi olan Kırşehir Merkez Otelleri...


Erken rezervasyon kampanyaları ile Kırşehir merkez otellerine uygun fiyatlı rezervasyon imkânı veren sitemizden yerinizi ayırtabilirsiniz. Kırşehir'in kültüründen, gezilecek yerlerine ve ulaşımına kadar her detayı sizlerle paylaşmış bulunuyoruz. Bu sayede tatilleriniz sırasında ihtiyacınız olan tüm bilgileri elinizin altında bulundurabilirsiniz  

Kırşehir, İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan, tarihi Hititler dönemine kadar uzanan bir ildir. Kırşehir, çoğu kaybolmuş yada henüz bilinmeyen eserlerin bulunduğu Kapadokya'nın başkentidir. Tarih boyunca farklı isimlerle adlandırılmış olsa da Türkler zamanında uçsuz bucaksız kırın ortasında yükseldiği için Kır şehri adını vermişlerdir. 

 Kırşehir konum olarak doğu ve güneydoğuda Nevşehir, kuzeybatıda Kırıkkale, güneyde Aksaray, kuzeydoğu ve doğuda Yozgat, batıda Ankara ile çevrilidir. Kırşehir tarihi, ozanları, yazarları ve kültürel dokusuyla ünlü uygun Kırşehir merkez otel fiyatları ile konaklama olanağı bulabilirsiniz. 

Nüfusu  

Kırşehir il olarak 2019 yılı son verilere göre 241.868, Kırşehir merkez nüfusu ise 140.000 kişidir. Özellikle son yıllarda köylerin göç vermesiyle nüfus merkez ilçede yoğunlaşmıştır. Turistik bir belde olan Kırşehir'in yaz ve kış dönemlerinde turizm faaliyetleri neticesinde Kırşehir merkez otellerinde konaklayanlarla birlikte nüfusu da artmaktadır. 

 Havalimanı 

 Kırşehir'in henüz bir havalimanı bulunmamaktadır. Yakın çevredeki illerde bulunan havalimanları sayesinde havayolu ile ulaşım sağlanılabilinir. Bölgedeki en yakın Nevşehir Tuzköy Havalimanı Kırşehir merkeze 80 km uzaklıktadır. Buradan otobüslerle Kırşehir merkeze servisler bulunmaktadır. Bu da uygun Kırşehir merkez otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere rahatlıkla ulaşabilmenize olanak sağlamaktadır. 

 Otogarı

 Kırşehir otogarı, Kayseri - Kırşehir Karayolu üzeri, 1757. Sokakta yer almaktadır. Sanatsal ve kültürel bakımdan gelişme gösteren Kırşehir'de ayrıca ticari faaliyetler ve turistik geziler için gelen ziyaretçilerce Kırşehir otogarında yoğun yolcu trafiği oluşmaktadır. Otogar Kırşehir merkeze sadece 13 kilometre uzaklıktadır ve sıklıkla kalkış yapan dolmuşlarla istediğiniz Kırşehir merkez otellerine rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz.

 İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü  

Kırşehir, kültürel eserlerin gözler önüne serildiği, doğal varlıkları, termal suları yerel etkinlikleri ile ülkemiz turizmine büyük katkı sağlamaktadır Kırşehir İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğü; Ahievran Mahallesi, Ahievran Caddesi üzerinde bulunmakta olup, merkeze 9 kilometre mesafededir. Kırşehir merkez ile ilgili öğrenmek istediğiniz tarihi ve kültürel bilgileri müdürlükten edinmek için rahatlıkla Kırşehir merkez otellerinden ulaşım sağlayabilirsiniz

. İklimi ve Bitki Örtüsü

 Kırşehir merkezde karasal iklim özellikleri yaşanmaktadır. Özellikle yaşları sıcak ve kurak, kışları ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. Yıllık sıcaklık ortalaması 11.3 °C 'dir. Kırşehir'in uygun Kırşehir merkez otel fiyatları ile yaz ve kış aylarında da önemli bir turizm merkezi olarak kullanıldığını görebilmek mümkündür. Karasallığın etkilediği bitki örtüsünü ise; düzensiz yağış rejiminden kaynaklanan bozkır, sedir, akça ağaç, kavak, karaçam, süs bitkileri ve dişbudaktır. 

Yeme ve İçme Olanakları

 iç Anadolu mutfak kültürünü yansıtan Kırşehir gezinizde tatmanız gereken bir çok yöresel lezzet mevuttur. Bunlardan bazıları, tandırda çömlek paça, madımak, düğün çorbası, kesme aşı, topalak, lepe, et yahnisi, pancar çırpması, soğanlama, sündürme, çirleme, keşkef ve ayva dolmasıdır. Kırşehir merkez otelleri restoranlarında da bu lezzetleri tatma olanağına sahip olabilirsiniz. 

Popüler Eğlence Mekânları  

Kırşehir merkez, genellikle sakin bir atmosfere sahiptir ve gece hayatı birkaç canlı müzik yapan bar ve oteller harici yaygın değildir. Kırşehir'de ziyaretçilerin tercih ettiği; Terme Şelale Cafe&Bar, Cafe Nirvane, Elit ve Marmaris Restoran dışında kafelerde keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Üstelik indirimli Kırşehir merkez otel fiyatları ile sitemizden yer ayırdığınız otellerin de size gece eğleneceğiniz aktivite seçeneklerini sunduğunu görebilirsiniz. 

 Gezilecek Yerler 

 Kültür ve sanatın merkezi sayılan Kırşehir merkez'de doğal güzellikleri, akarsuları, kaplıcaları ile bir çok alternatifi bir arada sunmaktadır. Kırşehir merkez otellerinde konaklarken bölgede gezebileceğiniz en popüler yerler; Ahi Evran Camii ve Türbesi, Cacabey Medresesi, Mucur Yeraltı Şehri, Dulkadirli İnli Murat Yeraltı Şehri, Aşıkpaşa Türbesi, Kalehöyük, Hashöyük, Üçayak Kilisesi, Kırşehir Müzesi, Çağırkan Kale Höyük, Lala Camii, Kapucu Camii, Aksaklı ve Aflak Kiliseleri, Derefakılı Kilisesi ve Süleyman Türkmani Türbesi'dir.