2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI9 Kestel Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Kestel Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Kestel Otellerinin Yorumları

00- Sey Beach Hotel & Spa
Otel 4 yıldızlı olmasına rağmen benden 5 yıldızı hak etti özellikle yemeklerin çok çeşitli olması ve konakladığım sürece tek Türk olmamız büyük ayrıcalıktı tek erkek almamaları da ayrı güzel bir düşünce bir daha tatil yapacak olursam ilk tercih edeceğim oteldir
01- Club Paradiso Hotel & Resort
Odaları son derece büyük ve konforlu, çocuklarımızla beraber gittiğimiz için onların da eğleneceği bir otel istemiştik, ve çok memnun kaldık. Kaydıraklı havuzları olması çok eğlenceli idi bizim için. Çalışanların güler yüzlü olması, kat görevlilerinin özenli temizlik yapmaları gerçekten çok memnun etti bizleri. Animasyon gösterilerine de bu otelde çokça talep ve ilgi vardı. Hem çocuklar eğlenceli bir tatil geçirdi hem de biz çok eğlendik.
02- Labranda Alantur Resort Hotel
Servis değerliydi personelden memnun kaldık. Temiz bir tesisti. Konum olarak güzeldi.
03- Sunset Beach Hotel
kısa bir tatil geçirdik ama genel olarak memnun kaldık yemekler lezzetliydi aktivite günün her alanında var eğlenceli ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz
04- Michell Hotel Spa Beach Club
Eşimle konakladık ve oteli beğendik. Yeni bir otel, odamızda temizdi. Tercih edebilirsiniz.
05- Green Life Hotel
Otelin konumu kahvaltısı oda servisi gerçekten harika. Her şeyden memnun kaldım çalışanların hepsi harika insanlar.

Kestel Otelleri & Kestel Otel Fiyatları

Antalya Kestel'de lüks ve doğanın birleştiği konforlu Kestel Otelleri...

kestel otelleri

Akdeniz Bölgesinin önemli turizm merkezleri arasında yer alan Antalya ili Kestel, bünyesindeki Kestel otelleri ve bu oteller hakkında detaylı bilgi ve uygun fiyat avantajını bulabileceğiniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Antalya, Türkiye sınırları içerisinde turizm merkezleri denilince ilk akla gelen bölgeler arasında yer almaktadır. Kestel de Alanya bölgesinin önemli turizm merkezleri arasında yer almaktadır.

Kestel, turizm ve turistik mekânlarıyla dünyaya açılan kapımız olmuştur. Kestel; Konaklı, Avsallar, Okurcalar, Türkler ilçeleriyle çevrile önemli konuma sahip bir bölgedir. Bu da uygun Kestel otel fiyatları ile bölgedeki konaklamalarınız sırasında bu yerleri de rahatlıkla ziyaret edebilmenize olanak sağlayacaktır.

Nüfusu

Alanya'nın en önemli turistik anlamında gelişen bölgesi olarak bilinen Kestel, dünyaca ünlü bir turizm bölgesidir. Bu nedenle Kestel'de yaşayan insan sayısı ve diğer bölgelerden göç almasından dolayı nüfusunu kısa zamanda artırmıştır. Özellikle yaz aylarında Kestel otellerinde konaklayanlarla bu sayı daha da artmaktadır.

Kestel'de yapılan nüfus sayımına göre ortalama 5 bin olarak belirlenmiştir. Kestel, yapılan yatırımlar ve desteklemeler sayesinde halen gelişmeye devam etmektedir. Kestel, Türkiye turizm gelirlerinin de önemli payına sahiptir.

Havalimanı

Akdeniz Bölgesinin önemli turizm merkezleri arasında olan Kestel, yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı misafiri de bünyesinde ağırlamaktadır. Bu nedenle Kestel, ulaşım kolaylığı açısından da dikkat çekmektedir. Uygun Kestel otel fiyatları ile bölgede tatil yapmak isteyenler daha çok havayolu ulaşımını tercih etmektedir.

Kestel'e hava yolu ile ulaşımlarını sağlamak isteyen misafirler Alanya ilçesinde yer alan Gazipaşa Havalimanını kullanabilirler. Gazipaşa Havalimanı, Kestel'e 65 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Kestel'e rahatlıkla ulaşımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Otogar

Kestel, Antalya Alanya ilçesine bağlı önemli konumda yer almaktadır. Alanya ilçe merkezine 25 km mesafede yer alan Kestel ulaşım kolaylığı açısından da dikkat çekmektedir. Kestel'e hem hava yolu ile hem kara yolu ile ulaşımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Kestel'e kara yolu ile gelmek isteyen misafirler Alanya merkezde yer alan otogarı kullanabilirler. Alanya otogarı Kestel arası sadece 20 dakika mesafede yer almaktadır. Kestel otellerine otogardan her an ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Kestel, turizm alanında önemli girişimlere imza atmış ve adını dünyaya duyurmuş bir bölge konumundadır. Antalya ilinin en önemli tarihi dokusunu da yansıtan Kestel, ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Kestel, sadece turizm anlamında değil kültürel açısından da önemli destinasyon merkezlerine sahiptir. Alanya ilçe merkezinde yer alan turizm danışma ofislerinden uygun Kestel otel fiyatları ile konaklarken bölge tarihi ve kültürü hakkında en detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Akdeniz Bölgesinin önemli turizm merkezleri arasında yer alan Kestel, iklimi ve doğal bitki örtüsüyle ziyaretçilerine her türlü olanakları sunmaktadır. Kestel, Akdeniz bölgesinin tipik özelliklerini taşımaktadır.

Kestel, yaz aylarında oldukça sıcak ve kurak kış aylarında ise yağışlı ve ılık geçmektedir. Bu da yılın büyük bir bölümünü güneşli geçiren bölgede Kestel otellerinde konaklayarak rahatlıkla tatil yapma imkânı bulabilmeyi mümkün kılıyor. Kestel, arazi bakımından da oldukça önemli bitki örtüsüne sahip olan bölge tarıma da elverişlidir.

Yeme ve İçme Olanakları

Akdeniz Bölgesinin önemli kültürel ve yöresel özelliklerine sahip ili olarak bilinen Antalya, Kestel'de ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Kestel, tarihi ve kültürel yapısını en iyi şekilde yansıtan yöresel lezzetleri yöre halkının el emeği göz nuru konumundadır.

Kestel'de yer alan yöresel lezzetler arasında, Oğmaç çorbası, Dik dik Kebabı, Cevizli Lokum, Krema helvası, Kazan Tarhanası, Pide, İskender, Gelincik Böreği, Ciğer böreği Kestel bölgesinde yer alan lezzetlerden bazılarıdır. Bu yemekleri indirimli Kestel otel fiyatları ile konakladığınız otellerin restoranlarında ya da yerel restoranlarda tüketme olanağına sahip olabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Tarihi ve kültürel açıdan önemli yer tutan Kestel bölgesi, önemli otelleri ve destinasyon merkezleriyle ziyaretçilerine farklı bir ortamda tatil imkanı sunmaktadır. Kestel otellerinde konaklayarak günün stresinden ve yoğunluğundan uzaklaşabilirsiniz. Kestel eğlence anlamında çok fazla alternatife sahip değildir. Kestel'e gelen misafirler otellerin sundukları eğlencelere katılabilir, günün yorgunluğundan biraz da olsa uzaklaşabilirler.

Gezilecek Yerler

Akdeniz Bölgesi ve Alanya için önemli turistik ve kültürel merkezlere sahip olan Kestel, tarihi ve kültürel açıdan da önemli merkezler arasında yer almaktadır. Kestel, turist yoğunluğu bakımından da yıl içerisinde çok sayıda misafire ev sahipliği yapmaktadır.

Kestel, kültürel açıdan da önemli imkânlara sahip bir bölgedir. Kestel'de yer alan gezilecek yerler arasındaki Alanya Kalesi, Tersane, Kızıl Kule, Ehmedek Eğri Kapı, Antik Kentler, Kiliseler ve Camile Kestel otellerinde konaklarken mutlaka gezmeniz gereken yerler arasında bulunuyor.

Antalya'da geçirmeyi planladığınız tatilleriniz sırasında Kestel yakınında bulunan diğer otel seçeneklerini de değerlendirmek isteyebilirsiniz. Özellikle Kestel'den sadece 8 km batıda bulunan Obaköy otelleri kesinlikle konaklamayı isteyebileceğiniz seçenekleri sizlere sunmaktadır. Bölgeyi keşfedebilmeniz açısından da size farklı konaklama seçeneklerini sunan bu seçenekleri değerlendirmenizin büyük bir faydasını görebilirsiniz.

Bölgede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tatilleriniz sırasında Kestel'deki otel seçeneklerinde yer bulma konusunda sıkıntı yaşadığınız zaman Mahmutlar otelleri arasından da seçimlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Burada daha fazla otel seçeneği bulabilecek olmanız yer bulma konusunda yaşadığınız sıkıntılardan da kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Beklentilerinizi karşılayabilecek özelliklere sahip otellerde konaklayabilmeyi istiyorsanız bölge genelinde bir araştırma yapabilmek için Alanya otelleri arasından da rahatlıkla seçimlerinizi yapabilirsiniz. Böylelikle 4 ve 5 yıldızlı otel seçeneklerinden her şey dahil konsepti ile hizmet veren otel seçeneklerine kadar, ülkemizin en çok tercih edilen tatil bölgesi Alanya'da konaklayabileceğiniz otel alternatiflerini bir arada bulma olanağına sahip olabilirsiniz.