2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI2 Keşan Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Keşan Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Keşan Otellerinin Yorumları

00- Şapçı Prestige Otel
İş seyahatlerinde hep tercih ettiğim bir yer zaten ancak bu sefer kız arkadaşımla konaklama yaptım ve yine beklediğim hizmetin üstündeydi. Teşekkürler.

Keşan Otelleri & Keşan Otel Fiyatları

Edirne'nin en gelişmiş ilçelerinden Keşan'da konaklayabileceğiniz Keşan Otelleri...

Edirne'nin en büyük ilçesi olan Keşan tarih boyunca farklı kültürlerin ve halkların geçiş yolu üzerinde olmuştur. Bu nedenle zengin bir kültürel ve tarihsel birikime sahip olan Keşan aynı zamanda muhteşem doğal güzelliklere de sahiptir. Keşan, gezileriniz ve konaklamalarınız için daha ayrıntılı bilgilere erişiminiz için, sizler için oluşturduğumuz web sayfamızdan her türlü Keşan , bilgilerine ulaşabilirsiniz. Keşan otelleri konaklamalarınızda mutlaka önceden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın.

Nüfusu

Keşan nüfus yoğunluğu açısından durağandır. Keşan nüfus artış hızı her sene değişkenlik göstermektedir. Keşan nüfus artış hızı son sayıma göre artış göstermektedir. Keşan son yapılan nüfus sayımlarına göre Keşan nüfusu 81,054 olarak tespit edilmiştir. Keşan halkı çok mütevazi bir halktır. Misafirperver olma özellikleri en büyük özelliklerinden biridir. Keşan otel fiyatları ile ilgili her türlü bilgiye sitemizden erişebilirsiniz.

Havaalanı

Keşan Çorlu Havalimanı Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yer alan sivil kategorideki havalimanıdır. Çorlu Havalimanından Keşan'a ulaşım Havaş, taksi, araç kiralama ve havaalanı yolcu servisleri ile sağlanmaktadır. Çorlu Havalimanından Keşan'a sadece 143 km'dir. Keşan otelleri ile yolculuklarınızda ulaşımınızı oldukça kolay sağlayacaksınız.

Otogarı

Keşan'a hava, kara ve demiryolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Keşan otelleri ile Keşan otogar arası 2 km'dir. Keşan'a ulaşımlarınızda demir yolunu da tercih edebilirsiniz. Keşan konaklamalarınızda ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Keşan ulaşımlarınız için bir çok alternatife sahip olacaksınız.

Turizm Müdürlüğü

Saros Körfezi kıyıları boyunca uzanan sahil şeridi ve ormanları ile görenleri kendine hayran bırakan eşsiz bir dokuya sahip olan Keşan'da özellikle son yıllarda yaz turizmi öne çıkmaya başlamıştır. Doğal sit alanı olan ormanları, tertemiz kumsalları, masmavi denizi ile yaz aylarında tatilcilerin yoğun olarak tercih ettikleri bir yer olan Keşan aynı zamanda alternatif turizm olanakları ile de tatilcilere farklı seçenekler sunuyor. Dalış, su altı fotoğrafçılığı, trekking, kamp, avcılık gibi doğa sporlarının da yapılabildiği Keşan Marmara Bölgesinde tatil yapmak için en ideal yerlerden biri. Keşan otel fiyatları için ucuz tatil yapmak isterseniz sitemize üye olunuz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Keşan ilçemizde Akdeniz ikliminin Marmara tipi egemendir. Keşan sonbahar ve kış ayları soğuk ve yağışlı, yaz ayları kurak geçer. Saros Körfezine kıyısı bulunan Keşan otelleri bölgesi iklim daha ılımandır. Özellikle Keşan'da İlkbahar ve sonbahar mevsimleri yağmur, kış mevsimi kar yağışlı geçer. Keşan arazisinin büyük bir bölümü genellikle düzlük ve hububat tarlası ile kaplıdır. Keşan'da bundan başka yüksek olmayan tepelerin birleşmesi ile meydana gelen güney ve güneydoğu bölgeleri orman ile kaplıdır.

Yeme ve İçme Olanakları

Keşan'da birçok yöresel lezzetle karşılaşabilmeniz büyük bir olasılıktır. Keşan'da yöresel lezzetler dışında aperatif anlamda da bir çok lezzet tadabilirsiniz. Keşan otelleri restoranlarında, Keşan'a ait birçok yöresel ve dünya lezzetlerinden tatma imkanına da sahip olabilirsiniz. Keşan'da sizin için öne çıkan restoranları ve yemek yenilecek yerleri açısından oldukça zengindir . Keşan'ın en meşhur yemeği olan elbasan tavası, etli kandil mantısı yemeden Keşan'dan ayrılmayınız.

Popüler Eğlence Mekanları

Keşan gelen misafiri en iyi şekilde ağırlamak için elinden gelen hizmeti vermektedir. Keşan farklı eğlence mekanları bulunmaktadır. Keşan'da samimi ve sıcak bulunan club ve publar hizmet vermektedir. Keşan konaklamalarınız da bir çok meyhane ve fasıl mekanları ile de karşılaşabilirsiniz. Keşan otel fiyatları ile konaklamalarınızda akşamlarınızı farklılaştırabilirsiniz. Keşan çevresindeki otellerde konaklama yapmanızı ve bu eğlence aktivitelerini görmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Gezilecek Yerler

Saros Körfezinde mavi ile yeşilin bir arada olduğu doğa harikası kıyıları bulunan Keşan, köklü tarihi ve önemli yolların kesişme noktası olması ile Keşan, Edirne'de mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Keşan yayla sahilindeki kale kalıntıları, Gökçetepe'deki Ortaçağ'dan kalma Ceneviz Kalesi ve Mecidiye sahilindeki milattan önce 4. yy'a ait yerleşim yeri görebileceğiniz tarihi yerler arasında. Keşan'da ki bu yapılar şu anda harabe halinde olup yapılacak bir arkeolojik çalışma ile ülkemize kazandırılmayı bekliyor. Keşan otel fiyatları ile konaklamalarınızdan oldukça memnun ayrılacaksınız.