TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI1 Kerpe Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Kerpe Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Kerpe Otellerinin Yorumları

00- Gaia Beach Hotel
otelin temizliğe özen göstermesi beni çok memnun etti, plajı çok güzeldi ve çalışanların güler yüz ve özveriyle çalışması tatilimizin iyi geçmesine etkendi, gelecek yıl tekrar gelmek isterim.

Kerpe Otelleri & Kerpe Otel Fiyatları

Karadeniz'in hırçın dalgalarının ulaşamadığı Kerpe Otelleri...

Marmara Bölgesinde bulunan Kocaeli Kandıra'ya bağlı olan Kerpe, en muazzam mevkiye sahip olan bir turizm bölgemizdir. Antik ismi Kalpe olan Kerpe eski ve önemli yapılara sahiptir. Kerpe sadece yaz sezonunda değil, her mevsim tatil yapılabilen yerlerden biridir. Kerpe otelleri konaklamalarınızda tabiat ile başbaşa kalma fırsatını yaşayacaksınız. Kerpe otel fiyatlarından en uygun seçenekle yararlanmak için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Nüfusu

Kerpe'de nüfus yoğunluğu yaz aylarında yüksek yoğunluk gözükmektedir. Kerpe'nin son sayımlara göre nüfusu 48,915 olarak bilinmektedir. Kerpe otellerinde konaklayan misafirler ile nüfus yoğunluğu daha da artmaktadır. Kerpe halkı misafirperver olmalarıyla bilinirler ve bazen bu nedenden dolayı seyahat açısından tercih arasına girmektedir.

Ulaşım Olanakları

Kerpe'ye ulaşımlarınızda en rahat ulaşım tercihi karayoludur. Çeşitlli seferleri bulunan otobüs firmaları kolaylıkla ulaşımlarınızı tamamlayabilirsiniz. Kandıra'ya kadar gelen otobüslerden terminalde inip, Kerpe servisleriyle bu eşsiz güzelliklere sahip huzur sığınağı Kerpe'ye gelebilirsiniz. Kocaeli'nden geliyorsanız ulaşım için sadece 1 saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır. Kerpe otel fiyatlarından faydalanarak yaptırdığınız rezervasyonlarınız için ulaşım konusunda büyük kolaylık yaşayacaksınız.

Turizm Danışma

Kerpe otelleri konaklamalarınızda gezip görmek isteyeceğiniz birçok yer hakkında Kocaeli Merkezde bulunan Turizm Danışma Bürosundan bilgi alabilirsiniz. Kerpe gerek doğası ile gerek tarihi önemi ile önemli bir yerdir. Kerpe seyahatlerinizden oldukça memnun olarak ayrılacaksınız.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Kerpe Karadeniz'e açık kesimlerinde kışlar daha soğuk geçer. Kuzeyden sınırlayan dağların koruduğu kıyı kesiminde, daha yumuşak bir iklim görülür. Ilıman iklimin etkisi altında olan Kerpe'de yazları sıcak ve nemli, kışları ılık ve yağışlı geçer. Kerpe'de yağışlar kış ve bahar aylarında en fazla olmakla birlikte her mevsim görülür. Kerpe'nin eşsiz manzarası ve ılıman havası en güzel tatilinizi geçirmek istiyorsanız en uygun Kerpe otel fiyatlarından yararlanarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Turizm kenti haline gelen Kerpe, seyahatleriniz de sizlere alternatif olarak bir çok lezzet sunmaktadır. Kerpe otelleri konaklamlarınızda ister otel restoranlarından, ister çevre civardaki restoranlardan zengin tatlardan tadabilirsiniz. Kerpe'nin başlıca bilinen yöresel tatları; Yahni, Cevizli Börek, Kavurma, Çiğceli Yumurta, Tavuklu Keşkek, Mantar Böreği, Çiğceli Kavurma, Lokum, Mantar Yemeği, Akıtma, Ebe Gümeci, Cızlama, Mancar Yemeği'dir.

Popüler Eğlence Mekânları

Kerpe'de fazlası ile doğa sporları yapabileceğiniz bir yerdir. Gündüzleri doğa ile ilgilenirken akşamları da canlı müzik olan cafelere giderek akşamlarınızı değerlendirebilirsiniz. Kerpe otel fiyatları ile yaptığınız uygun rezervasyonlarınız da katıldığınız aktiviteler ve eğlenceli akşamlarınızdan hoşnut kalacaksınız.

Gezilecek Yerler

Her mevsim ayrı bir havası olan Kerpe, Karadeniz'de bulunan hala birçok kişi tarafından keşfedilmemiş, Karadeniz kıyısındaki sınırlı sayıdaki tatil merkezlerinden biri olup, farklı yerler ve doğayla iç içe bir tatil yapmak isteyenlerin tercih edebileceği bir yerdir. Kerpe otelleri konaklamarınızda Kerpe'de ve çevresinde gezilecek yerlerin başında Orhangâzi Câmii, Maşukiye Şifâlı Suyu, Pertev Mehmed Paşa Külliyesi, Yeniköy Yazlık Ilıcası, İmâret Câmi, Kerpe ve Kefken gelmektedir.

Kerpe tatilleriniz sırasında görebileceğiniz diğer yerler ise; Çoban Mustafa Paşa Külliyesi, Hersek Gölü, Av Köşkü, Kandıra, Saat Kulesi, Bayramoğlu, Değirmendere, Karamürsel, Kânûnî Süleymân Köprüsü, Sapanca Gölü, Keltepe (Kartepe), Nyphaion ve Eskihisar Kalesi'dir. Hem tarihi açıdan hem de tabiat açısında gezip görebileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Bu sayede seyahatlerinizden keyif almış bir şekilde ayrılmış olacaksınız.