2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI



8 Kaş Merkez Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Kaş Merkez Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Kaş Merkez Otellerinin Yorumları

00- Doria Hotel & Yacht Club Kaş
kısa süreli bir konaklama olmasına rağmen çok memnun kaldık oda servisi çok iyiydi ve restoranı geniş ve yemekler lezzetliydi
01- Cappari Hotels Aquarius
Çok keyifli bir tatil geçirdik. Deniz tertemiz, sakin ve huzurluydu. Odalar biraz küçük geri kalan herşey 4 4lük. Akşamları deniz çıkışı havuz keyfi yaptık. Kaş merkeze taksi ile rahatlıkla ulaşım mümkün en güzel tarafı da bu.
02- Bossa Nova Apart
Ailenizle birlikte gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz çok güzel bir otel. Merkezi konumu açısından bir çok yere kolay ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Çalışan arkadaşların hepsi çok ilgili ve saygılılar. Odalar oldukça temiz. Biz ailecek çok memnun kaldık. Tekrar gelmeyi düşünüyoruz.
03- Upperhouse Boutique Hotel
Merkezde olması avantaj modern ve spor çizgiye sahip.Temiz kahvaltısı güzel.Çalışanlar yardımcı ve hoşgörülü
04- Kaş Marin Hotel
Kız arkadaşlarımla çıktığımız 3 günlük tatilimizi keyifli geçirdik.Otelin personeli ilgili ve güleryüzlüydü.
05- Club Çapa Hotel
İki havuz da deniz manzaralıydı hayatımda ilk defa bu kadar yüksekten deniz manzaralı bir havuzda yüzme fırsatı buldum gerçekten muhteşem bir deneyimdi benim için, kesinlikle tavsiye ediyorum

Kaş Merkez Otelleri & Kaş Merkez Otel Fiyatları

Antik kentlerinden kalma çok sayıda harabeyi ve Türkiye'nin en önemli dalgıç merkezlerinin bulunduğu Kaş Merkez'de konaklayabileceğiniz Kaş Merkez Otelleri...

kaş merkez otelleri

Antalya il sınırları içerisinde yer alan Kaş Merkez, bünyesinde bulunan Kaş Merkez otelleri ve Kaş Merkez ile ilgili detaylı bilgileri bir arada bulabileceğiniz sayfamızı sizler için tasarladık. Kaş Merkez, Antalya ilinin en batı kısmında sahil şeridi üzerinde kurulu en güzel Akdeniz bölgelerinden biridir. Kaş Merkez bünyesinde bulundurduğu plajları ve koyları ile ünlüdür.

Kaş Merkez'in diğer bir özelliği de Türkiye'nin en meşhur dalış sporlarının yapıldığı bölge konumundadır. Antalya'dan sahil şeridi boyunca Kaş Merkez'e uygun Kaş Merkez otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Nüfusu

Kaş Merkez'in bilinen tarihine bakıldığında çok eskiye dayanmaktadır. Antalya'nın en önemli turizm merkezleri arasında bulunan Kaş Merkez, bölgede bulunan halkın da desteğiyle dünyaya adını duyurmayı başarmıştır. Bu da her yıl Kaş Merkez otellerinde binlerce yerli ve yabancı turistin ağırlanmasına olanak sağlamıştır.

Kaş Merkez, ilçeye bağlı 5 belde ve 48 köyden oluşmaktadır. En son yapılan nüfus sayımına göre Kaş Merkez, 57 bin olarak belirlenmiştir. Genellikle Kaş Merkez'inde yaşayan halk sayısı, köylerde oturanlara göre daha azdır. Genellikle yöre halkı Kaş Merkez'inde değil de merkeze yakın köylerinde ikamet etmektedir.

Havalimanı

Antalya'nın, doğal güzellikleri ve tarihinin yanı sıra tatilcilerine farklı alternatifler sunmasıyla da ziyaretçi akınına uğramaktadır. Genellikle Kaş Merkez'e karayolu ile ulaşım daha çok kullanılmaktadır. Bunun nedeni Kaş Merkez her ne kadar Antalya il sınırları içerisinde olsa da Muğla iline bağlı Dalaman ilçesinde yer alan havalimanına yakındır.

Kaş Merkez'e gelecek olan misafirler, Dalaman ilçesinde yer alan Dalaman Havalimanını kullanabilirler. Dalaman Havalimanından, Kaş Merkez ortalama 150 km mesafededir. Kaş Merkez'e havalimanından kalkan araçlarla ulaşımı sağlayabilirsiniz. Bu da uygun Kaş Merkez otel fiyatları ile rezervasyon gerçekleştirdiğiniz otellere çok kısa sürede ulaşabilme olanağını sizlere sağlamaktadır.

Otogarı

Antalya ilinin en batı kısmında yer alan Kaş Merkez, Antalya Merkez'e 2 saat uzaklıktadır. Her ne kadar Antalya'nın ilçesi konumunda da olsa Kaş Merkez, il merkezine uzaktır. Bu da kara yolunu kullanarak Kaş Merkez otellerine ulaşmanızı daha doğru bir seçenek haline getirebilmektedir.

Antalya merkezden Kaş Merkez'e karayolu ile ulaşım oldukça rahat ve doğal güzellikteki manzara içerisinde sağlanmaktadır. Sahil yolu üzerinden Kaş Merkez'e gelen misafirler bir tarafta Toros dağlarının heybetli görüntüsü, diğer bir taraf ta ise Akdeniz'in masmavi suları eşliğinde Kaş Merkez'e ulaşabilirler. Kaş Merkez'de yer alan otogar ulaşımın sıklıkla tercih edilme nedenlerindendir.

Turizm Müdürlüğü

Kaş Merkez, yapılan yatırımlar sayesinde her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Kaş Merkez'de gezilip görülecek çok sayıda destinasyon merkezleri ve farklı turizm aktiviteleri yer almaktadır. Kaş Merkez tarihi eserleri ve doğal güzellikleriyle turizm açısından büyük öneme sahip unsurlar içermektedir.

Kaş Merkez'e ve uygun Kaş Merkez otel fiyatları ile yer ayırdığınız otel ve tesislere tatil maksadıyla geldiğinizde, Kaş Merkez'inin tarihini, gezilecek yerlerini, müzelerini ziyaret edebilir ve bu yerler hakkında turizm danışma ofislerinden bilgi alabilirsiniz. Kaş Merkez'de yer alan turizm danışma ofisleri gelen misafirleri destinasyon merkezleri hakkında bilgilendirmektedir.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Kaş Merkez'de Akdeniz iklimi bitki örtüsü hâkimdir. Kaş Merkez'de yaz ayları oldukça sıcak ve kurak, kış ayları ise yağışlı ve ılık geçmektedir. Kaş Merkez, yılın hiçbir döneminde eksi dereceleri görmemektedir. Bu da neredeyse her mevsim Kaş Merkez otellerinde konaklayıp tatil yapabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Kaş Merkez'in diğer bir özelliği ise nem oranının Antalya ilçeleri arasında en az olan bölgedir. Kaş Merkez'de nemin az olması yaz aylarında bile serin esen rüzgârlarla karşılaşmak mümkündür. Kaş Merkez'e yapacağınız tatillerde doğal güzellikleri ve bitki örtüsünün yanı sıra, Kaş Merkez'de yer alan endemik bitkiler hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Kaş Merkez, lezzetleri ve kültürü hakkında daha detaylı bilgiyi bölgeye yaptığınız ziyaretlerde detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kaş Merkez'de yer alan kültürel tatlardan bazıları hakkında bilgi verebiliriz. Kaş Merkez'in en güzel ve farklı lezzetleri arasında, Yaban erikli ekşi tarhana yer almaktadır.

Kaş Merkez'de yetişen organik malzemelerden yapılan bu yiyecek yöre halkının elleriyle hazırladıkları yöresel lezzetlerdendir. Bu lezzetleri hem kampanyalı Kaş Merkez otel fiyatları ile konakladığınız otellerin restoranlarında hem de yerel restoranlarda tatma olanağına sahip olabilirsiniz. Kaş Merkez'deki diğer yiyecekler; Döş dolması, büryan, Çıntar kavurma, Katmer, Badem, Saç böreği, yalankı, Kaş Merkez'de yer alan kültürel lezzetler arasında yer almaktadır.

Popüler Eğlence Mekânları

Kaş Merkez, Türkiye'nin en güzel plajı ve koylarının yer aldığı Antalya ili bünyesinde yer alan en önemli turistik bölgedir. Kaş Merkez, Türkiye'nin yanı sıra dünyanın gözdesi konumundadır. Kaş Merkez otellerine gelen misafirler özellikle Kaş Merkez'in denizi ve plajına hayran kalmaktadır. Kaş Merkez'de yer alan dünyaca ünlü dalış merkezi de bölgeye olan ilginin artmasına neden olmuştur.

Tatilin yanı sıra eğlencenin de merkezi olan Kaş Merkez, bünyesindeki eğlence mekânları ile tatilcilerini ağırlamaktadır. Kaş Merkez'de yer olan eğlence yerlerinden bahsetmemiz gerekirse, Barcelona club, Hideaway bar, Deco stop bar, Oxygn Pub, Queen bar, Mavi bar Kaş Merkez'de yer alan eğlence mekânlarından bazılarıdır.

Gezilecek Yerler

Kaş Merkez, tarihi, doğal ve kültürel özelliklerinin yanı sıra bünyesinde bulundurduğu dalış merkeziyle de dikkat çekmektedir. Türkiye'nin en önemli dalış merkezi, Kaş Merkez'de yer almaktadır. Kaş Merkez, gezilecek görülecek çok sayıda plaj ve koylarıyla indirimli Kaş Merkez otel fiyatları ile bölgede konaklayan ziyaretçilerin ilgi odağı olmuştur.

Kaş Merkez'deki gezilecek yerler hakkında detaylı bilgiyi sitemizden de takip edebilirsiniz. Kaş Merkez, gezilecek yerlerinden bazıları, Liman ağzı, Akçagerme plajı, Seyrekçakıl plajı, Kaputaş plajı, Mavi mağara, Meis adası, Gömbe yaylası ve Phellos Kaş Merkez'de yer alan destinasyon merkezlerindendir.

Kaş Merkez her ne kadar pek çok önemli noktaya rahatlıkla ulaşma imkânını sizlere sunuyor olsa da Kaş otelleri arasında rahat ve konforlu bir tatil geçirebilmeniz için gereken tüm tesis olanaklarını bulabileceğiniz otel seçeneklerini bir arada bulma olanağına sahip olabilirsiniz. Bu yüzden Kaş genelinde yer alan otel seçeneklerini bir arada değerlendirebilmek için Kaş'taki otellerimize de bakmanızın yararını görebileceğinizden emin olabilirsiniz.