TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKartal Otelleri
8 Kartal Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Kartal Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Kartal Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Kartal Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Kartal Otelleri ve en uygun Kartal otel fiyatları, Kartal hakkında genel bilgiler...

Kartal Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

7.0
m. tibet | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-12-2023/03-12-2023
personel ilgilenmesi
9.3
Y. Kaya | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-02-2024/12-02-2024
Çok temiz
10
N. KAYA | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-02-2024/25-02-2024
Odada ütü ve ütü masası olması harika bir şey
10
H. B. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-02-2024/03-02-2024
Temiz
9.0
N. KAYA | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 25-02-2024/26-02-2024
Odalarda ütü ve ütü masasının olması
9.7
f. Öztürk | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-01-2024/03-01-2024
Temizlik
9.0
O. Sağdıç | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-03-2024/14-03-2024
Konum çok iyiydi ve sessiz bir çevreye sahipti
8.0
Z. BEKTAŞ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-03-2024/03-03-2024
Güleryüz
8.0
H. A. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-02-2024/18-02-2024
Çok güzel karşılandık, odam temiz ve düzenliydi, personel ilgili ve güleryüzlü, düşünenlere tavsiye ederim.
8.0
H. L. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-02-2024/18-02-2024
Odalar çok temiz ve ferahtı çalışanlar çok yardımsever ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar

Kartal Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Turizmin yanı sıra ticaretin de fazlasıyla yapıldığı İstanbul Kartal Otelleri...

Marmara Bölgesinin ve Türkiye'nin en büyük illeri arasında yer alan İstanbul Kartal, hem turizm açısından hem ticari faaliyetler açısından oldukça önem arz etmektedir. Kartal otelleri misafirlerine sunduğu imkânlar sayesinde tercih edilmektedir.

İstanbul'u ikiye ayıran Marmara Denizi bir kısmında Avrupa yakası diğer kısmında Anadolu yakası yer almaktadır. Kartal Anadolu yakasında muhteşem manzarası sayesinde çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.

Kartal otel fiyatları ve gezilecek yerleri sayesinde misafirlerin en çok ziyaret ettikleri yerler arasındadır. Kartal'a sınır olan diğer İstanbul beldeleri arasında, Batısında Maltepe, Kuzey kısmında Sancak tepe, Kuzeydoğusunda Sultanbeyli yer almaktadır.

Nüfusu

İstanbul'un en büyük ilçeleri arasında yer alan Kartal, hem turizm alanında hem de ticari alanda en çok ziyaret edilen yerler arasındadır. Ticari faaliyette bulunan misafirler Kartal otellerinde konaklamalarını yaparken aynı zamanda gezme imkanı da bulabilirler.

Kartal'da yapılan en son nüfus sayımına göre ortalama nüfusu 500 bin olarak belirlenmiştir. Nüfus yoğunluğu genellikle merkezde olup mahallelerinde daha az nüfusa sahiptir. Yılın her dönemi yoğun geçmesi ekonomisini de olumlu yönde etkilemektedir.

Havalimanı

Metropol bir kente bağlı olmasından dolayı Kartal, ulaşım kolaylığı ve sıklığı dikkat çekmektedir. Kartal otel fiyatları ve ulaşım açısından kara, hava ve deniz yolu ulaşımını rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında yer alan Kartal, merkezi konumuyla tüm olanaklara eşit mesafededir.

Hava yolu ulaşımını kullanmak isteyen misafirler İstanbul Anadolu yakasında yer Sabiha Gökçen Havalimanını kullanabilirler. Sabiha Gökçen Havalimanı ile Kartal arası ortalama 15 km'dir. Havalimanından servislerle veya taksiyle rahatlıkla ulaşımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Otogarı

Marmara Denizine kıyısı olan eşsiz güzellikteki Kartal, İstanbul'un en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Bunun nedeni Kartal otellerinin ve destinasyon merkezlerinin misafirlere hitap etmesinden kaynaklıdır.

Ulaşım açısından çok sayıda alternatife sahip olan Kartal, özellikle deniz yolu ulaşımının yanı sıra kara yolu ulaşımı da tercih edilmektedir. Kartal'a ortalama 10 dakika mesafede yer alan otogar şehir içi araçlarla rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır.

Turizm Danışma

Tarihi yapı itibariyle çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan Kartal, özellikle Bizans döneminin etkisi altında kalmıştır. Küçük bir köy konumunda olan Kartal, zamanla gelişerek turistik bir yapı halini almıştır. Bu nedenle çok sayıda tarihi eser ve yapılar günümüze kadar ulaşmış ve Kartal'da yer alan müzede sergilenmektedir.

Kartal'ın tarihi yapısı ve doğal zenginliklerini yerinde görmek isteyen misafirler, Kartal otel fiyatları ve ulaşım kolaylığı açısından tercih edebilirler. Yörenin doğal kaynakları yerli ve yabancı turisti kendine çekmeyi başarmıştır.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Kartal İstanbul'un en kalabalık ve en çok yeşil alana sahip kısımlarından biridir. Tarihi ve doğal güzellikleri bakımından çok sayıda destinasyon merkezlerini de bünyesinde barındıran Kartal otelleri de dikkat çekmektedir.

Kartal, Kocaeli yarım adasının güney kısmında yer almaktadır. Genellikle ılıman bir yapıya sahip olan Kartal Marmara ikliminin yanı sıra Akdeniz ikliminden de izler taşımaktadır. Yaz ayları sıcak, kış ayları ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir.

Yeme ve İçme Olanakları

Geleneksel olarak çok farklı kültürlerden izler barındıran Kartal, yiyecek ve içecek olarak her kesime hitap etmektedir. Marmara bölgesinin yöresel lezzetleri Kartal otel fiyatları ve uygun restoranları ile dikkat çekmektedir.

Kartal'a geldiğinizde çok sayıda restoran ve kafeler de aperatif lezzetleri tadabileceğiniz gibi yöreye özgü lezzetleri de bulabilirsiniz. Önemli Kartal lezzetleri arasında, özellikle balık restoranları farklı tarzda sunum yapılan deniz ürünleri, tarihi Ayran aşı, yoğurt çorbası, etli yahni, zeytinyağlı yemekleri ve mezeler yer almaktadır.

Popüler Eğlence Mekânları

Tarihi ve doğal güzellikleri içerisinde farklı eğlence mekânlarını bulabileceğiniz Kartal, tatilcilerine sunduğu olanaklara sayesinde vakit geçirme olanağı sunmaktadır. Çok sayıda gece kulübü ve kafeler de günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Ayrıca Kartal otelleri ve uygun eğlence seçenekleri sayesinde konaklama yaptığınız otellerin eğlencelerine de katılabilirsiniz. Belirli dönemlerde Kartal'da düzenlenen festivallere katılarak da yörenin kültürel etkinliklerini yerinde görme şansı bulabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Kartal sadece tatil amacıyla değil sosyal faaliyetler bakımından da çok sık ziyaret edilen yerler arasındadır. Çeşitli organizasyonlar düzenlenerek Kartal'ın tanınması ve büyümesi hedeflenmiştir. Bu yüzden Kartal otel fiyatlarının uygun olması ve destinasyon merkezlerinin merkeze yakın olasından dolayı tercih edilmektedir.

Kartal'a geldiğinizde özellikle gezip görebileceğiniz merkezler arasında, Kartal'a kuş bakışı görüntüsüyle Aydos tepesi, yeşilin her tonuna sahip olan Aydos Ormanı, Dragos Tepesi ve eşsiz manzarası ile Kartal Sahili gezilecek yerlerden bazılarıdır.