TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI1 Kargıpınarı Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Kargıpınarı Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Kargıpınarı Otellerinin Yorumları

00- Wonasis Resort & Aqua
Çalışanların ilgi ve alakası güler yüzlü oluşundan memnun kaldım. Odalar oldukça temizdi. Otel çalışanları içten ve samimi.

Kargıpınarı Otelleri & Kargıpınarı Otel Fiyatları

Sazlık ve sulak bir bölgeye kurulu olan Kargıpınarı'nda kalabileceğiniz lüks ve konforlu Kargıpınarı Otelleri...

Evliya Çelebi'nin Seyahatname adlı eserinde de adı geçen yerlerden biri olarak karşımıza çıkan Kargıpınarı, Mersin Erdemli'ye bağlı olan bir yerleşim birimi olarak karşımıza çıkıyor. Ortasından Gerendir Suyu adı verilen bir dere geçen bölgede konaklamalarınızı gerçekleştirmek için lüks ve konforlu Kargıpınarı otelleri ile karşılaşabilmek mümkündür.

İlçe merkezinden 15 km ve il merkezinden de 25 km uzaklıkta olması nedeni ile oldukça rahat bir ulaşıma sahip olan Kargıpınarı'nın yaklaşık 3 km'lik bir sahil şeridine sahip olduğunu görebiliyoruz. Bu yüzden indirimli Kargıpınarı otel fiyatları ile bölgede konaklamak isteyenlerin sayısının da sürekli olarak arttığını görebiliyoruz.

Nüfus

Yerli halk nüfusunun 12,714 olduğunu görebildiğimiz Kargıpınarı, özellikle yaz aylarında bölgedeki konforlu ve lüks Kargıpınarı otelleri konukları ile birlikte bölge nüfusunda artışlar yaşandığını görebilmek de mümkündür. Dışarıdan da göç aldığını görebileceğiniz bölge özellikle emeklilik için ideal yerler arasında bulunuyor.

Ulaşım Olanakları

Aydıncık ve Silifke ilçeleri ile komşu olan Kargıpınarı'nda gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında indirimli Kargıpınarı otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere ulaşımlarınızı çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Havayolu ulaşımını Adana Havalimanından gerçekleştirebileceğiniz bölgeye şehirlerarası otobüs firmalarının Mersin'e ve Erdemli'ye gerçekleştirdikleri seyahatleri kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Yazların sıcak ve kurak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği Akdeniz iklimi özelliklerine sahip olan Kargıpınarı'nda nem oranının oldukça yüksek olduğunu görebilirsiniz. Yeşil ve mavinin iç içe olduğu yerlerden biri olması sebebi ile Kargıpınarı otelleri konaklamalarınız sırasında kendinizi tamamen huzurlu ve keyifli bir ortamda bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Turizm Danışma

Mersin İl Kültür ve Turizm Bakanlığınca turizm faaliyetlerinin gerçekleştirildiğini görebildiğimiz Kargıpınarı'nda Erdemli ve diğer bölgelerde bulunan turizm danışma büroları sayesinde tatil planlarınızı rahatlıkla gerçekleştirme ve tatilde daha fazla eğlenme olanağına sahip olabilirsiniz. İndirimli Kargıpınarı otel fiyatları ile gerçekleştireceğiniz tatillerinizde mutlaka bürolardan alacağınız bilgilerle gezintilerinizi gerçekleştirmelisiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Et ve ev yemeklerinin ünlü olduğu yerlerden biri olarak karşımıza çıkan Kargıpınarı'nda yemek yeme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz pek çok yer olduğunu görebilirsiniz. Kargıpınarı otelleri restoranlarının dışında Petek Tantuni, Topraklar Lahmacun, Sunan Cafe, Üstün Pastanesi, Bereket Sofrası gibi yerlerde de yeme ve içme ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Kargıpınarı her ne kadar Erdemli'ye bağlı bir mahalle konumunda olsa da eğlenceli vakit geçirebileceğiniz pek çok mekân seçeneğine sahiptir. Özellikle indirimli Kargıpınarı otel fiyatları ile konaklarken Çetinkaya AVM ve Club 9 Havuz Bar gibi mekânları mutlaka değerlendirmelisiniz. Dilerseniz ilçe merkezi Erdemli'de bulunan popüler mekânları da değerlendirebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Kargıpınarı tatilleriniz sırasında keyifli vakit geçirebilmeyi istiyorsanız Kargıpınarı sahiline gitmenizi tavsiye ederiz. Merkezden araba ile 5 dakika ve yürüyerek ise 30 dakikada gidebileceğiniz sahilde çok eğlenceli zaman geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu sayede Kargıpınarı otelleri konaklamalarınızı çok daha keyifli bir hale getirme olanağına sahip olabilirsiniz.