TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKarasu Otelleri
1 Karasu Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Karasu Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Karasu Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Karasu Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En iyi Karasu Otelleri ve en uygun Karasu otel fiyatları, Karasu hakkında genel bilgiler...

Karasu Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
E. A. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 30-09-2020/02-10-2020
Yolculuk sırasında bir gece dinlenmek için konakladım. Odalar temiz ve hijyenikti. Personeller maskeli ve eldivenli hizmet sağlıyordu. Ortak kullanım alanları sürekli temizleniyordu.
9.3
B. Zengin | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-08-2020/22-08-2020
Odalarda klima olması bizi çok mutlu etti. Çok güzel hava sirkülasyonu. Temiz ve serin bir hava sağlıyordu. Kullanımı kolay.
10
G. e. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 30-09-2020/02-10-2020
Mükemmel manzarası bulunan ufak ve kaliteli bir otel. Temiz ve konforlu odaları mevcut. Odadaki tekstil ürünleri çok güzel temizlenmişti.

Karasu Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Marmara Bölgesinde, kaplıcaları ve doğal güzellikleriyle konaklayabileceğiniz Karasu Otelleri..

 Birbirinden seçkin Karasu otellerinin yer aldığı sitemiz, tüm detayları ve rezervasyon olanakları ile listelenmiştir. Misafirlerimizin memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkaracak otellere rezervasyonlarınız esnasında dikkat etmeniz gereken detayları sizlere sunmuş bulunuyoruz.


Türkiye'nin 22. büyük ili olan Sakarya'da bulunan Karasu, doğu kısmında Kocaeli ilçesi, güneyinde Hendek ilçesi ve güneybatısında Ferizli ilçesi bulunmaktadır. Batısında Kaynarca ilçesiyle kuzeyinde de Karadeniz ile çevrilidir. Kaplıcaları ve doğal güzellikleriyle turizm alanında gelişmekte olan Karasu'da çok sayıda konaklama tesisi bulunmaktadır. Uygun Karasu otel fiyatları sayesinde siz de bölgede rahat bir konaklama olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu
Karasu, Marmara'nın nüfus bakımından en büyük beşinci ili olan Sakarya'da bulunmaktadır. Karasu'nun nüfusu 64.790. civarındadır. Turizm faaliyetleri ve mevsimlik tarım işçileri ile nüfusta bazı zamanlar artış gözlenmektedir. Özellikle sezonun açılmasıyla birlikte Karasu otellerinde konaklayanların il nüfusu üzerinde ciddi bir etki yarattığını görebilmek mümkündür.

Ulaşım Olanakları
Hava yolu ulaşımı bulunmayan Karasu'ya en yakın ulaşım Kocaeli ilinde yer alan Cengiz Topel Havalimanı olup, bölgeye 45 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından Karasu'ya havaş, havalimanı servisi veya dolmuş hatları ile ulaşım sağlayabilmek mümkündür. Buna istinaden uygun Karasu otel fiyatları ile yerinizi ayırdıktan sonra ulaşım tercihlerinizide belirlemeniz sizle için yararlı olacaktır..

Karasu, birçok ulaşım yollarının kesiştiği alanda yer almakla birlikte; İstanbul iline 150 kilometre, Kocaeli iline 45 kilometre, Ankara iline 305 kilometre ve Düzce merkeze ise 70 kilometre mesafededir. Karasu mevkinden, şehirlerarası ulaşımın yapıldığı Sakarya otogarı; Hanlı Köy Mahallesi, Hürriyet Caddesi No: 3 Arifiye adresinde yer almakta olup, Karasu'dan il merkezine 56 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Turizm Danışma Bürosu
Karasu il ve kültür turizm müdürlüğü bakımından Sakarya merkezine bağlıdır. Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü kent merkezinde bulunup; Adnan Menderes Caddesi Pabuççular mevkiinde yer almaktadır.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü
Karasu'nun kuzey kısmı ile doğu kesiminde Karadeniz iklim koşulları etkin iken, güney kısmı ile batı kesiminde Marmara iklimi görülmektedir. Sıcaklıklar kış aylarının bazı dönemlerinde soğuk hava etkisi ile 0'ın altında seyreder. Sakarya'da uygun otel fiyatları ile otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirmek isterseniz iklim koşullarını da dikkate almanız gerekir.

Yeme ve İçme Olanakları
Karasu'da ülkemizdeki diğer bir çok bölge gibi kendine özgü mutfağı ile farklılık göstermektedir. Karasu bölgesindeki mutfak kültürünü yetişen tarım ürünleri ve yaşam koşulları çeşitlendirmiştir. Karasu'nun meşhur yemekleri; Ezme fasulye, arnavut böreği, keşkek, ıslama köfte, petla, kaşnuka ve biryandır. Karasu'da ev yemekleri, et yemekleri ve fast food yanında dünya mutfaklarının da sergilendiği birçok restoran bulunmaktadır. Karasu otellerinin restoranlarında bu eşsiz lezzetleri deneme olanağına sahip olabilirsiniz.

Gezilecek Yerler
Karasu, birçok doğal mevki, kaplıcaları ve müzeleri, turistik yapıları ile turizmin hareketli olduğu bölgelerimizden biridir. Karasu ziyaretlerinizde Karasu otellerinde konaklama sağlarken başlıca ziyaret edebileceğiniz yerlerden bazıları; Sapanca Aygır Deresi, İnönü Yaylası, Deprem Müzesi, Sakarya Nehri, Acarlar Longozu, Çiğdem Yaylası, Sakarya Müzesi, Rahime Sultan Cami, Kuzuluk Kaplıcaları ve Rüstempaşa Cami'dir.