TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKarakum Otelleri
2 Karakum Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Karakum Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Karakum Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Karakum Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Karakum Otelleri ve en uygun Karakum otel fiyatları, Karakum hakkında genel bilgiler...

Karakum Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
S. R. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-09-2020/18-09-2020
Personeli güler yüzlü, çok temiz ve tertipli bi otel. Mutfak servisinden de fazlasıyla memnun kaldık. Odaları geniş ve havadar. Herkese tavsiye edeceğim güzellikte.
10
K. Ç. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-08-2020/25-08-2020
Uzun zamandır geliyorum ve her sene çok memnun kalıyorum ayrıca yemekleri çok hoş ve personeller çok güler yüzlü.
10
N. Su | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-09-2020/15-09-2020
Çok güzel bir plajı vardı. Odalar hijyenik ve temiz bir şekilde teslim edildi. Personel maskeli ve eldiveni hizmet sağlıyordu. Ortak kullanım alanları sürekli temizleniyordu.
10
A. Gümüş | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-09-2020/12-09-2020
Manzarası mükemmel denize sıfırdı. Uygun fiyatlı ve kalite bir otel. Odalar konforlu ve güzel dizayn edilmişti. Yemek çeşitliliği ve lezzeti yeterliydi. Personel ilgili ve güler yüzlüydü. Otel gayet temiz ve hijyenikti.

Karakum Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Sinop'un eşsiz sahillerinden Karakum'da kalabileceğiniz Karakum Otelleri...

Sinop'un Karadeniz kıyılarında kalan bölümlerde eşsiz sahil şeridi ile karşılaşabilirsiniz. Bu sahil şeridindeki en önemli yerlerden biri olarak Karakum karşımıza çıkmaktadır. Karakum otellerinin lüks ve konforlu bir tatil geçirme olanağı sunuyor olması sayesinde bölgede gerçekleştireceğiniz tatillerinizin çok daha keyifli bir hale geldiğini görebilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında rağbet gören yerlerden biri olan Karakum'da gündüzleri deniz, kum ve güneşten faydalanırken akşamları ise serin bir hava ile karşılaşmak konukların ilgisini çekmektedir. Bu bakımdan indirimli Karakum otel fiyatları ile bölgede tatil yapmak için erken rezervasyon olanaklarından mutlaka faydalanmalısınız.

Nüfusu

Karakum, Sinop'un bir sahili olarak karşımıza çıktığından burada yerel halkın özellikle turizm faaliyetleri gerçekleşirken bölgeye geldiklerini görebilmek mümkündür. Karakum otellerinde konaklayanlar ve küçük işletme sahipleriyle birlikte özellikle yaz aylarında hareketlenen bölgede daha çok yaz aylarında insan kalabalıkları ile karşılaşmak mümkün olmaktadır.

Ulaşım Olanakları

Sinop'un Karakum sahiline ulaşımlarda kara ve deniz yolu kullanılabilmektedir. Ancak deniz yolu ulaşımlarının seyrek olması ve pahalı olması sebebi ile bölgeye Sinop şehirlerarası otobüs seferleri ile ulaşıp indirimli Karakum otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere ulaşma konusunda daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Havayolunu tercih etmek istiyorsanız çevre şehirlerdeki havalimanlarını kullanıp bölgeye ulaşımınızı karayolu ile sonlandırabilirsiniz. Sinop merkeze sadece 3 km uzaklıkta olması sebebi ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Turizm Danışma

Karakum, küçük bir sahil olduğundan dolayı bölgede gerçekleştirilen turizm faaliyetleri konusunda Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün çalışmaları yürüttüğünü görebiliyoruz. Bu yüzden Karakum otellerinde konaklarken hem bölge hakkında bilgi almak hem de yaşadığınız sıkıntılarla ilgili destek almak için turizm danışma bürolarından destek alabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Tatilde daha çok Sinop halkı tarafından tercih edilen bir sahil olmakla birlikte çevre şehirlerden de pek çok turist ağırlayan Karakum'da indirimli Karakum otel fiyatları ile tatil yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bu bakımdan özellikle sıcak ve güneşli yaz aylarında bölgeyi tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Boztepe Yanardağının püskürttüğü kumlar ve küllerle toprak renginin siyaha döndüğünü görebildiğimiz Karakum'da bitki örtüsünün bazı yerlerde hiç olmadığını da görebilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Sinop mutfağının yöresel tatlarını Karakum otellerinde konaklarken de rahatlıkla deneyebilirsiniz. Özellikle Sinop nokul, Sinop kırtıl, mısır pastası, Sinop yağlama, incir uyuşturması, ıslama ve hasuda gibi yemekleri mutlaka denemelisiniz. Hem otel restoranlarını hem de 3 km uzaklıkta bulunan Sinop il merkezindeki restoranları değerlendirerek bu yöresel tatları deneyebilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Sinop'un Karakum sahilinde eğlenebilmeniz için tek olanak ya Karakum otellerinizin eğlence tesislerini kullanmak ya da 3 km uzakta bulunan Sinop il merkezine gelerek buradaki eğlence mekânı seçeneklerini değerlendirmek olacaktır. Bu sayede gündüzleri plajda eğlenirken gecelerinizi de stres atarak geçirebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Sinop il merkezinden 3 km uzakta bulunan Karakum'da yapacağınız tatilleriniz sırasında indirimli Karakum otel fiyatları ile konaklarken bölgeyi daha yakından tanımak isteyebilirsiniz. Bu durumda gezebileceğiniz yerler hakkında bilgi almanız faydanıza olacaktır. Karakum'da tatil yaparken mutlaka görmeniz gereken yerler Sinop Kalesi, tarihi Sinop Cezaevi ve Sinop Balatlar Kilisesi'dir.