TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKarabağlar Otelleri
1 Karabağlar Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Karabağlar Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Karabağlar Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Karabağlar Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Karabağlar Otelleri ve en uygun Karabağlar otel fiyatları, Karabağlar hakkında genel bilgiler...

Karabağlar Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.3
m. e | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-08-2020/24-08-2020
Temiz ve rahat odamız sayesinde mutlu bir konaklama geçirdik, personeller çok yardımcı oldular, konumu sayesinde kolay ulaşım sağladık, görüşmek üzere.
8.0
Z. GÜMÜŞTAŞ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-12-2020/21-12-2020
Her konuyla alakalı karşımda bi muhattap bulabildim ilgiliydi otel personelleri.
9.0
D. e. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-08-2020/30-08-2020
Hizmetten çok memnun kaldım, güzel ağırlandık, odamız rahat ve temizdi, çalışanlar çok ilgiliydi, bir sonraki planımda tekrar tercih edeceğim

Karabağlar Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Merkezi konumda yer alan konforlu Karabağlar Otelleri...

Nüfus bakımından Karabağlar otelleri İzmir'in Buca'dan sonra en büyük ikinci ilçesidir. Karabağlar'ın doğusunda Buca, batısında Güzelbahçe, kuzeyinde Konak, güneyinde Menderes, kuzeybatısında Balçova yer almaktadır. Karabağlar otellerine ait en uygun ve en konforlu otelleri sitemizi ziyaret ederek kontrol edebilirsiniz.

Karabağlar İzmir'in en eski yerleşim alanlarından biridir. Genellikle iş merkezi haline gele Karabağlar oteller bölgesinin bir çok alanda işletmeleri bulunmaktadır. Bu sebeple bölgeye iş sebeple geldiğinizde Karabağ otellerini kontrol ederek merkezi konumda konaklamalar yapabilirsiniz.

Nüfusu

Karabağlar 2018 yılına ait yapılan son sayımlara göre toplam nüfusu 479.986'dır. Nüfus yoğunluğu açısından ikinci ilçedir. Merkezi konumda olduğundan dolayı yıl içerisinde çok sayıda ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Karabağlar otellerinde konaklayanları da değerlendirdiğimiz zaman nüfusun arttığını ve değişkenlik gösterdiğini görebilirsiniz.

Otogarı

Karabağlar, İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne 40 km mesafededir. Otogardan Yeni Garaj- Gaziemir dolmuşları Karabağlar bölgesinden geçmektedir. Konak bölgesinden 887 ve 152 otobüsler ayrıca onun farklı bölgelerden taksiler, minibüsler ve otobüsler bölgeye hareket etmektedir. Böylelikle Karabağlar en uygun otellerine kolaylıkla ve rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Havalimanı

İzmir Adnan Menderes Havaalanı'na, Karabağlar bölgesi 8 km mesafededir. Havalimanından Konak veya Karabağlar bölgesine havaşlar gelmektedir. Ayrıca daha kolay ulaşım aracı olarak havalimanından geçen izban durağı ile ulaşım sağlayabiliriz. Böylelikle Karabağlar otellerine sorunsuz bir şekilde varabilirsiniz.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Merkezi konumda olan Karabağlar bölgesine en yakın mesafede bulunan Konak İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü sayesinde bölgede nereye gidilir, ne yapılır, konumu, kültürü ve tarihi hakkında Karabağlar otel fırsatları ile yaptırdığınız en uygun ve en konforlu otelinizin bulunduğu ilçeye ait bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Karabağlar bölgesinde Akdeniz iklimi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlıdır. Kış mevsiminde neredeyse hiç bölgeye kar yağışı düşmemektedir. Genellikle sıcak hava görülen bölgede rahatlıkla yaz ve kış aylarında konaklama yapabilirsiniz. Bitki örtüsü boldur. Çoğunlukla bitki örtüleri makilikler, kızılçam, fıstık çamı, karaçam, selvi, ormanlık alanlarına bol rastlanır. Uygun Karabağlar otel fiyatları ile konaklayabileceğiniz seçenekler yaz ve kış ayı farketmeksizin konaklamalarınıza yardımcı olmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Karabağlar bulunduğu bölge sebebiyle zeytinyağlı yemekler ve Ege yöresine ait geleneksel yemekler gözükmektedir. Bunların dışında özel kebap restoranları da çoğunluktadır. Karabağlar'da gidilecek restoranlar; Kuytu Restaurant, Nizam Usta'nın Meşhur Oltu Cağ Kebabı, Erzurum Cağ Kebabı, Öz Urfa Kebap Salonu, İzmir Girit Lokantası, Öz Urfa, Kuzu Kuzu Kokoreç gibi mekanlardır. Karabağlar otellerinde konaklarken otelin restoranından yemek almak istemezseniz kesinlikle bu restoranları tercih edebilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Karabağlar genellikle eğlence amaçlı bir bölge değildir fakat otelin eğlencelerinden çıkıp eğlenebileceğiniz mekanlar mevcuttur. Popüler eğlence mekanlarından bazıları; Destina Night Club, 4x4 Night Club, Çipa Birahanesi, Grup Müzikhol gibi yerlerdir. Karabağlar otelleri ile yaptırdığınız otel rezervasyonlarınızda bölgeyi gezebilir, keşfedebilir ve imkanları ile eğlenebilirsiniz. 

Gezilecek Yerler

Karabağlar'ın doğasını kaybetmemiş bir beldesi olan Kavacık Köyü'nü gezebilirsiniz. Çam ormanlarının arasında kalan köy, eski tarihlere kadar dayanmaktadır. Mezar taşları, camileri ve taş evleri oldukça dikkat çekmektedir. Köyün meşhur üzümünü tanıtmak için her yıl Kavacık Üzüm Festivali düzenlenmektedir. Tarihi ve mimari bir yapı olan Akçakale Ören Yeri kayalık bir tepe üzerine savunma kalesi olarak inşaa edilmiştir. Tarihi açıdan dikkat çekici bu kaleyi ziyaret edebilirsiniz. Çocukların ufkunu açan Reşat Nuri Güntekin Çocuk Kitaplığı'nı görebilirsiniz. Hem iş hem kültürel ve tarihi sebeple bölgede konaklama isterseniz Karabağlar otel ve fiyatları sitemizden kontrol edebilirsiniz.