TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKaraağaç Otelleri
1 Karaağaç Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Karaağaç Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Karaağaç Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Karaağaç Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Karaağaç Otelleri ve en uygun Karaağaç otel fiyatları, Karaağaç hakkında genel bilgiler...

Karaağaç Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
A. D. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-08-2020/11-08-2020
Otel güzel ve kaliteli bir hizmeti vardı. Genel anlamda memnun ayrıldık. Oda temiz .Rahat bir konaklama oldu .
9.0
C. E. A. 2 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-11-2020/29-11-2020
Otelde her şey güzeldi yataklar falan çok rahattı teşekkürler.
10
K. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-07-2020/14-07-2020
Otelin konumu ulaşım imkanı gayet rahat bulundu. Otelde kaliteli bir hizmet vardı. Genel anlamda memnun ayrıldık. Oda temiz .Rahat bir konaklama oldu .

Karaağaç Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Doğal güzellikleri ile ünlü tatil beldelerinden biri olan Karaağaç Otelleri

Karaağaç'da yer alan oteller genellikle eski tarihi evlerden oluşmaktadır. Butik tarzda eski otellerin de yer aldığı Karaağaç bölgesi 1992 yılında üç mahallenin birleştirilmesi ile kurularak tatil beldelerinden biri haline gelmiştir. Karaağaç otelleri yerli ve yabancı turist olmak üzere çok sayıda misafire ev sahipliği yapmaktadır.

Karaağaç'da uygun fiyatlar üzerinden konaklama olanağı sunan Karaağaç otellerine rezervasyon yaptırabileceğiniz sayfamızı ziyaret ederek tatillerinizi uygun ücretlerle karşılayabilirsiniz. Balıkesir Gömeç İlçesi'ne bağlı Karağaç, temiz doğası ile meşhurdur.

Nüfusu

Karaağaç, çok büyük bir belde olmayarak 2000 yılında yapılan nüfus sayımlarına göre 2459 nüfus tespit edilmiştir. Yıllar içerisinde turizm bölgesi haline gelmesi ile nüfus sayılarında artış görülmektedir. Tarihi ve kültürel konaklamalarınız için bölgeyi tercih ederek en uygun fiyatlara Karaağaç otellerinde konaklama yapabilirsiniz.


Havalimanı

Karaağaç, bağlı olduğu Balıkesir ilinde bulunan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'ndan mesafesi 20 kilometredir. Havalimanında Gömeç bölgesine havaş ile ulaşım sağlayarak daha sonrasında Karaağaç bölgesine geçmek için rezervasyon yaptırdığınız Karaağaç otellerine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogarı

Karağaç, en yakın olarak Burhaniye Otogarı'na 15 km mesafedir. Otogardan kara yolu ile Karaağaç bölgesine ulaşım seferi bulunmaktadır. Burhaniye Otogar'dan Karaağaç'a beldesine minibüs veya taksilerle zorlanmadan bölgedeki Karaağaç otellerine kolayca ulaşım ulaşabilirsiniz. 

Turizm Danışma Bürosu

Karaağaç bölgesine en yakın Edremit-Akçay Turizm Danışma Bürosu sayesinde Karaağaç oteller hakkında tarihi, kültürel ve mimarisi hakkında bilgi alabilir ayrıca nerede ne yenir, neresi gezilir gibi bölge hakkında en verimli bilgilere ulaşabilirsiniz. 
Karaağaç otel fiyatları en küçük bir sorununuzda ya da bilgi almak istediğinizde bürolara başvurabilir ve yardım alabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Karaağaç, Akdeniz iklimi kuzeyde Marmara ile güneyde Ege iklimi özelliklerini taşımaktadır. Kış ayları yağışlı ve soğuk olan bölgede, yaz ayları sıcaktır. Bitki örtüsünü makiler, zeytinlik, sebze ve meyve bahçeleri, kara ve kızılağaç ormanları gibi bir çok farklı bitki örtüsü çeşitliliği mevcuttur. Kıyı kesimlerinde uygun iklim koşulları ile Karaağaç otellerinde konaklamak tatillerinizin her mevsimde en verimli şekilde geçilmesini sağlamaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Karaağaç bölgesinde daha çok Ege yöresine ait deniz mahsülleri ürünleri ve sebze yemekleri meşhurdur. Fakat et yemekleri konusunda da ünlüdür. Bölgenin iyi restoranları; Sushinemo, Gourmet Kitchen, Bolpi Pide, Dürümcü Sedat Usta, Berlin Steakhouse, China Stix & Sushi, Vadi Waffle & Tatlı yerlerdir. Karaağaç otel fırsatları ile konakladığınız bölgede otel yemekleri dışında bölgedeki restoranlardan meşhur yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Karaağaç'ın bölgesinde çok fazla eğlence mekanı olmamakla beraber bölgenin gidilebilecek popüler eğlence yerleri Inta Love Resto & Bar, Artur Disko, Jowita Cafe Bar, Amara Beach, Fiyaka Cafe & Bistro ve Limon Cafe Bistro gibi farklı eğlence mekanları mevcuttur. Karaağaç otel fiyatları sayesinde bölgeye gelip konakladığınız tesisin eğlencelerinden sıkılırsanız Karaağaç bölge mekanlarında eğlenebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Karaağaç, Hellenistik dönemlere kadar uzanan eski tarihi, taş evleri, mimarisi ile gezip görebileceğiniz fotoğraf çekilebileceğiniz tarihi inşaalar mevcuttur. Karaağaç'ın gezilecek mekanları; Atatürk Kayalıkları, Kız Çiftliği, Koca Çınar, Kaz Dağı Milli Parkı, Keremköy, Güvercin Koyu, Martı Koyu, Tilki Koyu, Gemi Yatağı Koyu, Sırataşlar Plajı ve Karaağaç Sahili'dir. Karaağaç otellerinde konaklamalarınızdan vakit bularak bölgeyi gezebilir ve bölge hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.