Kahramanlar Otelleri & Kahramanlar Otel Fiyatları Toplam 5 Otel Bulundu

Harita
Blanca Hotel
Blanca Hotel
Blanca Hotel
Blanca Hotel
Blanca Hotel
Anemon Hotel İzmir
Anemon Hotel İzmir
Anemon Hotel İzmir
Anemon Hotel İzmir
Anemon Hotel İzmir
Palm City İzmir Hotel
Palm City İzmir Hotel
Palm City İzmir Hotel
Palm City İzmir Hotel
Palm City İzmir Hotel
Otel Vesta Fuar
Otel Vesta Fuar
Otel Vesta Fuar
Otel Vesta Fuar
Otel Vesta Fuar
Armis Hotel
Armis Hotel
Armis Hotel
Armis Hotel
Armis Hotel

Kahramanlar Otelleri & Kahramanlar Otel Fiyatları

Konumu ve ulaşım imkânlarının gelişmiş olması nedeni ile özellikle ticari amaçlı konaklamaların yoğun yaşandığı Kahramanlar Otelleri...

Sitemizde listeleyebileceğiniz Kahramanlar otelleri turistik ya da ticari seyahatlerinizde konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Şehir otelciliğinin gelişmiş olduğu Kahramanlar'da, ödeme kolaylığı sağlayan çeşitli kategorilerde birden çok tesis bulunmaktadır.

Kahramanlar, İzmir'in merkezi konumunda yer alan belde olup, ihtiyaç duyduğunuz konaklamalar için sitemizde Kahramanlar otel fiyatlarını detaylıca görebilirsiniz. Kahramanlar, ayrıca fuar alanına yakın mevkiide yer aldığından, ticari merkezlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kahramanlar, Ege Bölgesi'nin en gelişmiş ilçelerinden olan, Konak ilçesi sınırlarında bulunan mahalle statüsünde yerleşim yeridir. İzmir şehir merkezine sadece bir kilometre uzaklıkta olan Kahramanlar, gelişmiş metro durakları, toplu taşıma araçları ve tren garına yürüme mesafesindedir.

Nüfusu

Kahramanlar, Konak'a bağlı semt olup, yaklaşık 15 bin kişilik nüfusludur. Kahramanlar, İzmir Enternasyonel Fuarına beş dakikalık yürüme mesafesinde olduğu için, Kahramanlar otellerinde fuar dönemlerinde yer bulabilmek neredeyse imkânsızdır.

Havaalanı

Konak'ın şehir turizminde gelişmiş semti olan Kahramanlar'a gelmeye karar verdiğinizde Adnan Menderes Havalimanına çeşitli firmaların uçak seferlerinden size uygun olan tarifeyi seçerek hızlı ve konforlu bir yolculuk gerçekleştirmiş olursunuz. Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir'de yer alıp, 28 kilometre mesafelidir. Özelliklerine göre Kahramanlar otel fiyatları değişmekte olup, sizin için en uygununu seçerek, havalimanından metro ya da servislerle kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogarı

Kahramanlar, merkezi konumundan ötürü ulaşım ağları deniz, kara yolu ya da hafif raylı sistem gibi pek çok olanak sunmaktadır. Kahramanlar'a en güvenilir ulaşım dalı olan karayolu üzerinden gelmeye karar verenler, İzmir Otogarına çeşitli bölgelerden ulaşım sağladıktan sonra, konaklamak istedikleri Kahramanlar otellerine firma servisleri, özel transferler, metro ya da şehir içi otobüslerle sıklıkla vasıta bulabilmektedir. Kahramanlar ile İzmir Otogarı sadece 10 kilometredir.

Turizm Danışma Bürosu

Kahramanlar, bahar ve yaz aylarında turistik geziler için fırsat sunan Kahramanlar otel fiyatları uygunluğu bakımından, ziyaretçilerin konaklama için ilk tercih ettikleri yerlerdendir. Kahramanlar'ın tarihi yapıları, turistik mekânlar ve kültürel dokusunu merak eden turistler Kahramanlar hakkında detaylı bilgi edinebilmek için Konak ilçe merkezinde bulunan turist danışma birimlerinden yardım alabilmektedir.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Kahramanlar'da Ege Bölgesi'nin coğrafi konumuna bağlı olarak, ılıman Akdeniz hava şartları görülmektedir. Yaz ayları uzun ve sıcak geçen Kahramanlar'da Akdeniz Bölgesi'ndeki iller gibi nem oranı yüksek seviyede değildir. Kış dönemleri ise yağışlı kısa süreli ılıman geçmekte, genelde rüzgâr almaktadır. Mevsimsel özellikleri bakımından da tatil için tercih edilen Kahramanlar otelleri, gezilecek yerlere olan yakın konumu yıl içinde birçok turiste kapılarını açmaktadır. Kahramanlar'ın bitki örtüsü tahrip edilmiş olsa da, civarda çok sayıda park ve ağaçlık alanlar yer almaktadır.

Yeme İçme Olanakları

Kahramanlar otel fiyatlarının uygun olduğu semt, sosyal mekânları ile göze çarpmaktadır. Lüks restoranların yanı sıra salaş mekânların da yer aldığı Kahramanlar'da bütçenize ve damak lezzetinize uygun olan restoranı seçebilirsiniz. İncir ve zeytin ile özdeşleşen Kahramanlar'da ayrıca bilinen yemekler; kumru, boyoz, İzmir Köfte, sütlü balık, revani ve tarhana çorbasıdır. Çevrede ayrıca balık restoranları ve dünya mutfaklarının yemek kültürlerinin yaygın olduğu restoranlar bulunmaktadır.

Popüler Eğlence Mekânları

Kahramanlar, İzmir'de eğlencenin kalbinin attığı yerlerdendir. Kahramanlar otellerinin barları ve çevresindeki vakit geçirebileceğiniz nezih mekânlar günün yorgunluğunu üzerinizden atmanızı sağlayacak hizmete sahiptirler. Kafeteryalardan gece kulüplerine değin en seçkin mekânları şu şekilde sıralayabiliriz; Lou Jain, Palm City Bar, Garden Club, Bios Bar ve Oniks Cafe Bar'dır.

Gezilecek Yerler

Ekonomik Kahramanlar otel fiyatlarıyla konaklayan turistler, iş gezisi ya da turistik amaçlı gezinti olsun civarda çok sayıda keşfedilmeye hazır turistik yerlerin cazibesine kapılmaktadırlar. Kısa bir inceleme sonrası not alabileceğiniz gezi rotanızda yer vermeniz gereken; Kemeraltı Çarşısı, İzmir Enternasyonel Fuarı, Kordon, Konak Pier Alışveriş Merkezi, Tarihi Asansör ve vakti olanlar için Antik Smyrna Kenti'ni ziyaret edebilirsiniz.