Kadırga Koyu Otelleri & Kadırga Koyu Otel Fiyatları Toplam 3 Otel Bulundu

Harita
Assos Eden Beach Hotel
Assos Eden Beach Hotel
Assos Eden Beach Hotel
Assos Eden Beach Hotel
Assos Eden Beach Hotel
Assos Dove Hotel Resort & Spa
Assos Dove Hotel Resort & Spa
Assos Dove Hotel Resort & Spa
Assos Dove Hotel Resort & Spa
Assos Dove Hotel Resort & Spa
Etap Altınel Assos
Etap Altınel Assos
Etap Altınel Assos
Etap Altınel Assos
Etap Altınel Assos

Kadırga Koyu Otelleri & Kadırga Koyu Otel Fiyatları

Assos'un en güzel plajlarına sahip olan Kadırga Koyu Otelleri...

Çanakkale'nin önemli turizm merkezleri içerisinde yer alan Assos Kadırga Koyu tatilcilerini doğal güzellikler içerisinde ağırlamaya devam etmektedir. Sadece turizm anlamında değil kültürel özellikler açısından da dikkat çeken Kadırga Koyu otelleri yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı misafire tatil imkânı sunmaktadır. Kadırga Koyu ve civarında çok sayıda otel, Motel, Butik yer almaktadır. Bulunduğu konum itibariyle doğal bir görüntüye sahip olan Kadırga Koyu 2 km'lik uzun plajıyla Assos'un en gözde turizm merkezidir.

Çanakkale tarihi ve kültürel yapı bakımından önemli destinasyon merkezlerine sahip olmasından dolayı kültürel seyahat severlerin de ilgi odağındadır. Çok sayıda turist kendi medeniyetlerinden izler bulabileceği gibi Kadırga Koyu otel fiyatlarının da uygun olmasından dolayı tatillerini burada yer alan otellerde geçirebilirler. Antik bir kent olarak bilinen Assos sınırları içerisinde yer alan Kadırga Koyu, Edremit Körfezinin hemen yanı başında yer almaktadır.

Nüfus

Tarihi ve kültürel seyahatlerin sıklıkla yapıldığı Kadırga Koyunda çok sayıda turist hem bölgeyi tanımak adına hem de denizin tadını çıkararak tatiline farklı bir boyut katabilirler. Çok sayıda medeniyetten izler taşıyan Kadırga Koyu bünyesindeki destinasyon merkezleriyle tatilcilerine en iyi şekilde tatil imkanı sunmaktadır. Kadırga Koyu otelleri tarihi mekânlara yakın konumuyla dikkat çekmektedir. Kadırga Koyunda en son yapılan nüfus sayımına göre bin civarında nüfusa sahip olduğu belirlenmiştir.

Ulaşım Olanakları

Marmara Bölgesinin önemli turizm merkezleri arasında gösterilen Çanakkale Kadırga koyu yerli veya yabancı çok sayıda misafire ev sahipliği yapar. Bu denli yoğun olmasının yanı sıra Kadırga Koyu otel fiyatlarının da uygun olması tatilcileri kendine çekmektedir. Hava yolu ulaşımı ile gelmek isteyen misafirler Çanakkale de yer alan havalimanını kullanabilirler. Havalimanından Kadırga Koyu'na yaklaşık 100 km'lik yolculuğun ardından ulaşabilirsiniz. Assos merkezinde yer alan otogarı kullanacak olan misafirler 10 dakikalık mesafede Kadırga Koyu'na ulaşabilirler.

Turizm Danışma

Tarihi ve kültürel yapı bakımından önemli destinasyon merkezlerini bünyesinde barındıran Kadırga Koyu, tatilcilerin kültürel seyahatlerine eşlik etmektedir. Kadırga Koyu otelleri destinasyon merkezlerine eşit mesafede olmasından dolayı turistler tarafından tercih edilmektedir. Çanakkale merkezde yer alan Turizm ofisleri Kadırga Koyu hakkında misafirleri detaylı bilgilendirerek gezme olanağı sağlamaktadır.

İklim ve Bitki Örtüsü

Marmara Bölgesinin doğal güzellikleri ve masmavi denizi eşliğinde tatilinizi gerçekleştirebileceğiniz Kadırga Koyu tertemiz havası ve doğal görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Genellikle tatil beldelerinin yüksek fiyatlı olduğundan yakınan misafirlere Kadırga Koyu otel fiyatları ve uygun fiyatların yer aldığı alışveriş yerleriyle dikkat çekmektedir. Marmara?nın önemli yeşillikleri ve temiz denizi ile tatilciler doğal ortamda konaklama imkânı da bulabilirler. Yaz aylarında çok az nemli ve 35 derecelerde geçen Kadırga Koyu kış aylarında ise ılıman bir iklim yapısına sahiptir.

Yeme İçme Olanakları

Marmara'nın en çok ziyaret edilen turistik yerleri arasında gösterilen Kadırga Koyu Assos Antik Kenti sınırları içerisinde yer almaktadır. Genellikle Marmara yöresine özgü lezzetleri bulabileceğiniz çok sayıda köy evleri ve restoranları yer almaktadır. Ayrıca Kadırga Koyu otelleri misafirlerine sunduğu yöresel lezzetler sayesinde tercih edilmektedir. Kadırga Koyu ve civarında bulabileceğiniz önemli lezzetler arasında, Domatesli Tarhana çorbası, Ovmaç çorbası, deniz ürünleri, Ispanak sarması, Tumbi, Melki yemeği, Börülce köftesi önemli lezzetlerinden bazılarıdır.

Popüler Eğlence Mekânları

Kadırga Koyunu ziyarete gelen misafirlerin genellikle kültürel açıdan görebilecekleri çok sayıda aktivite merkezi yer almaktadır. Tarih öncesinde çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmış olmasından dolayı özellikle yabancı misafirler tarafından tercih edilmektedir. Kadırga Koyu otel fiyatlarının diğer tatil beldelerine göre uygun olmasından dolayı turistler sıklıkla Çanakkale ve Assos gezilerinde Kadırga Koyunda kalarak tatil imkânı bulabilmektedirler. Otellerin sunduğu eğlence aktivitelerine katılarak tatilinizi farklı bir ortamda geçirme imkânı bulabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Marmara Bölgesinde hem kültürel anlamda hem de yazın sıcağında dinlenme anlamında tercih edilen önemli turizm merkezleri arasında yer alan Kadırga Koyu yaz aylarının yaklaşmasıyla tatilcilerini ağırlamaktadır. Çok sayıda antik şehir, tarihi kalıntı ve müzelerin yer aldığı Kadırga Koyu çok sayıda destinasyon merkezlerine sahiptir. Ayrıca Kadırga Koyu otelleri gezilecek yerlere yakın olmasından dolayı misafirlerini ağırlamaktadır. Kadırga Koyuna geldiğinizde gezilecek yerler arasında, Assos Antik Kenti, Assos limanı, Yeşilyurt, Adatepe Kadırga Koyu ve civarında gezilecek yerlerdendir.