TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIKadıköy Otelleri
23 Kadıköy Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Kadıköy Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Kadıköy Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Kadıköy Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Kadıköy Otelleri ve en uygun Kadıköy otel fiyatları, Kadıköy hakkında genel bilgiler...

Kadıköy Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.7
B. . D. GEYLANİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-05-2024/13-05-2024
Otelin konumu personelin davranışları ve kahvaltısı gayet iyiydi.
10
T. Demirel | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-02-2024/14-02-2024
Personel ve konum
8.3
M. H. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-02-2024/25-02-2024
Konumu
7.7
Ö. A. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-05-2024/27-05-2024
Temizlik
10
Z. R. HATİPOĞLU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-03-2024/03-03-2024
Her şey için teşekkürler mutlu şekilde Konaklama yaptım
9.7
J. Türkoglu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-02-2024/13-02-2024
Konum, odalar
10
K. GÖZLER | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-05-2024/10-05-2024
temizlik respsiyon odalara
10
M. A. ADIGÜZEL | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-02-2024/01-03-2024
Misafirperverlik
10
F. K. 2 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-05-2024/19-05-2024
Hepsi çok güzel yuleryuzlu çalışanlar temiz yakın herye çok memnunum
10
R. AMİRKHANİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-03-2024/30-03-2024
Temiz

Kadıköy Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Gezip görebileceğiniz yerleri, kültürel faaliyetleri ve modern görüntüsüyle tatilleriniz için ideal bir seçim olan Kadıköy'de bulunan Kadıköy Otelleri...

İstanbul'un en gözde ilçelerinden biri olan Kadıköy'de konaklamalarınız için tercih edebileceğiniz Kadıköy otellerini bir arada sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sizin için derlediğimiz bilgiler sayesinde buradaki konaklamalarınız sırasında bölgeyi yakından tanıma ve bölgede yapabileceklerinizi önceden planlama imkânına sahip olabilirsiniz.

Kadıköy; kuzeyde Üsküdar, kuzeydoğuda Ataşehir, doğuda Maltepe, batı ve güneyde Marmara Denizi ile çevrilidir. İstanbul Anadolu Yakasının nadide şehirlerindendir Kadıköy. Kadıköy, İstanbul'da görebileceğiniz en güzel ilçelerdendir. Uygun Kadıköy otel fiyatlarımız ile konaklarken sabahları sahilde yürüyüş yapıp parklarda oturarak temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Nüfusu

İstanbul'un gözde ilçelerinden Kadıköy, kuruluşundan itibaren nüfus yoğunluğu hızla artmakta olan ilçelerden biridir. Kadıköy nüfusu, İstanbul ilinde doğma büyüme olan yerel halktan mevcut değildir. Taşı toprağı altın denilen İstanbul için dışardan göç dolayısıyla Kadıköy ve çevre ilçelere gelen halk, buranın nüfusunu oluşturmaktadır. Kadıköy nüfusu 1970 yılların başında tavan yapmıştır.

Kadıköy, yıllar içindeki nüfus sayımına baktığımızda inişli çıkışlı bir grafik sergilediğini görmekteyiz. Özellikle son yıllarda kentsel yapılaşmanın çok olduğundan, trafik yoğunluğundan ve kalabalıktan, Kadıköy nüfusunda gözle görülür bir azalma olduğunu görmekteyiz. Son yapılan sayımlara göre Kadıköy nüfusu 482.571 olarak tespit edilmiştir. Ancak özellikle yerli ve yabancı turistlerin gelip Kadıköy otellerinde konaklaması ile belli dönemlerde nüfus artışı da gözlemlenebilmektedir.

Havalimanı

Kadıköy ulaşımlarınızı hava, kara ve demir yolu ile yapabilirsiniz. Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakasını tarafında kalmaktadır. Kadıköy'e en yakın havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanıdır, yaklaşık uzaklığı 22 km'dir. Diğer bir alternatif olan Avrupa Yakasındaki Atatürk Havalimanı-Kadıköy arası ise 50 km olarak tespit edilmiştir. Her iki havalimanından Kadıköy ilçesine ve uygun Kadıköy otel fiyatlarımız ile rezervasyon gerçekleştirdiğiniz otellerinize ulaşımlarınızı Havaş servisleriyle rahatça yapabilirsiniz.

Otogar

İstanbul'un en eski semtlerindendir Kadıköy. En fazla göç alan yerlerden biri haline gelen Kadıköy'e, hem iş hem de gezi amaçlı birçok misafir gelmektedir. Eğer Kadıköy gezilerinizi kara yolu ile ulaşımı seçmişseniz Harem Otogarını kullanmanız gerekir. Kadıköy-Harem arası 5 km'dir. Kadıköy-Harem ulaşımlarınızı metro, otobüs veya şehirlerarası otobüslerin servisleriyle yapabilirsiniz. Bu bakımdan Kadıköy otellerine ulaşımınız kara yolu ile de oldukça rahat olmaktadır.

Turizm Müdürlüğü

Kadıköy, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kadıköy, İstanbul tarihi ve turizmi açısından önemli bir yer teşkil etmektedir. Her yıl binlerce turistin uygun Kadıköy otel fiyatlarımız ile akın ettiği Kadıköy ilçesi, konuksever tutumu ile göz doldurmaktadır. Senenin belirli zamanlarında Kadıköy Belediyesi tarafından kültür ve sanat etkinlikleri düzenlenmesi yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir.

Çağdaş bir yaklaşım sergileyen Kadıköy'de, kültür etkinliklerinin yapıldığı bazı yerler şunlardır; Barış Manço Kültür Merkezi, Caddebostan Kültür Merkezi, Halis Kurtça Kültür Merkezi, Kadıköy Akademi, Kozyatağı Kültür Merkezi, 19 Mayıs Kültür Merkezi, Süreyya Operası, Tarih, Edebiyat ve Sanat Kütüphanesi, Yeldeğirmeni Sanat, Muhtar Özkaya Halk Kütüphanesi, Barış Manço Evi.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Farklı iklim tiplerini bünyesinde barındıran Kadıköy, Karadeniz yağışı, Akdeniz'in ılık havası, Balkanlar'ın soğuk havası ile harmanlanmıştır. Kadıköy'de yağışlar en fazla kış aylarında gerçekleşir. Genel olarak Kadıköy iklimi, yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılıman ve bol yağış olarak geçmektedir. Bu sebeple kampanyalı Kadıköy otel fiyatlarımız ile bölgede tatil yapmak için yaz aylarını tercih etmeniz daha doğru bir karar olabilir. Kadıköy ilçesi ve çevresi daha çok Akdeniz bitki örtüsüne sahiptir. Maki, Kadıköy ve çevresinin başlıca bitli örtüsüdür. Kadıköy'de ormanlık alan çok fazla olmadığından, daha çok dışarıya doğru yayılmıştır.

Yeme ve İçme Olanakları

Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası merkezi ilçelerden biridir. Kadıköy, sadece tarihi ve turistik gezileriniz açısından değil, lezzet geziniz için de ideal bir ilçedir. Kadıköy'de her damağa uygun Kadıköy otelleri restoranlarının yanı sıra yerel birçok restoran da bulabilirsiniz. Kahvaltı seçenekleri, yöresel yemekler, rakı balık yapabileceğiniz meyhaneler, et yemekleri Kadıköy'de bulabileceğiniz alternatifler arasındadır. Kadıköy'ün yöresel lezzetlerini tadabileceğiniz en iyi mekânlardan biri Çiya Restoran'dır. Çiya'da Güneydoğu Anadolu Bölgesine ait birçok yöresel lezzet bulabilirsiniz. Kadıköy'ün vazgeçilmez yerlerinden biridir Çiya Restoran.

Popüler Eğlence Mekânları

İstanbul incisi ve merkezi yerlerden biri olan Kadıköy, görülmesi gereken nadide ilçelerdendir. Hayatın tadını ve İstanbul'un güzelliklerini görmek istiyorsanız mutlaka gezi notlarınızın arasına Kadıköy ilçesi gezinizi not etmeyi unutmayınız. Kadıköy, birçok alternatif eğlence tarzı sunmaktadır. Bir köşesinde rakı-balık yaparken, diğer bir tarafında türkü bar, bir başka köşesinde alternatif rock veya dj performanslarına şahit olabilirsiniz. Bu yüzden uygun Kadıköy otel fiyatları ile konaklarken bu mekânları da mutlaka değerlendirmelisiniz. Kadıköy'deki bazı mekânlar gece 00.00'da kapılarını açıp, sabah 04.00'a kadar hizmet vermektedir.

Gezilecek Yerler

İstanbul denince akla gelen ve en bilindik ilçelerden biridir Kadıköy. Kadıköy ilçesiyle adı geçen Moda, ilçeyle adı özdeşleşmiş yerlerdendir. Kadıköy uzun sahil şeridi ve doğal güzellikleriyle İstanbul halkı için bulunmaz yerlerden biridir. Kadıköy otellerinde konaklarken gezip görebileceğiniz yerler arasında en popüler olanlar Göztepe Parkı, Kadife Sokak, Surp Takavor Kilisesi, Kadıköy Çarşısı, Bağdat Caddesi, Filizli Köşk, Kalamış Parkı, Kadıköy Barlar Sokağı, Caddebostan Sahil Parkı'dır.