Bostancı Otelleri & Bostancı Otel Fiyatları Toplam 3 Otel Bulundu

Harita
The Bostancı Hotel
The Bostancı Hotel
The Bostancı Hotel
The Bostancı Hotel
The Bostancı Hotel
Rhiss Hotel Bostancı
Rhiss Hotel Bostancı
Rhiss Hotel Bostancı
Rhiss Hotel Bostancı
Rhiss Hotel Bostancı
Dedeman Bostancı İstanbul Hotel
Dedeman Bostancı İstanbul Hotel
Dedeman Bostancı İstanbul Hotel
Dedeman Bostancı İstanbul Hotel
Dedeman Bostancı İstanbul Hotel

Bostancı Otelleri & Bostancı Otel Fiyatları

Marmara Denizine kıyısı olan Bostancı Otelleri...

İstanbul ulaşımının en merkezi noktalarından biridir Bostancı. Ümraniye, Üsküdar, Taksim, Kadıköy, Kartal, Tuzla, Sultanbeyli başta olmak üzere çeşitli ilçe ve semtlere kolay bir ulaşım sağlar. Kadıköy ilçesine bağlı olan Bostancı, sadece kara ulaşımında değil, şehir içi ve şehirler arası deniz ulaşımında da önemli bir konumdadır.

Merkezi bir noktada olması ve sahile olan yakınlığı sebebiyle Bostancı otelleri turistler tarafından konaklamak için tercih edilir. Bar, restoran, kafe ve mağazaların sayısı da oldukça fazladır.

Bostancı konaklamalarınızda mutlaka önceden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın. Bostancı için en uygun Bostancı otel fiyatlarından sizler de yararlanmış olun. Bostancı otelleri, misafirlerine sundukları açık büfe kahvaltı olanağı ve havaalanı transfer servisiyle de misafirlerinin rahat ve konforlu bir konaklama geçirmelerini sağlıyor.

Nüfus

Bostancı nüfus yoğunluğu açısından yoğun bir yerdir. Bostancı nüfus artış hızı her sene değişkenlik gösterirken, Bostancı nüfus artış hızı yapılan sayımların grafiklerine bakıldığında çoğunlukla değişkenlik gözükürken, son sayım da artış göstermektedir. Bostancı son yapılan nüfus sayımlarına göre Bostancı nüfusu 465,954 olarak tespit edilmiştir. Bostancı otellerinde konaklayan misafirleri düşündüğümüz zaman nüfusun daha da arttığını görebiliyoruz.

Ulaşım Olanakları

Bostancı gezmek amaçlı veya turistik amaçlı bir çok nedenle en çok tercih edilen yerdir. İstanbul'da tatil yapmak isteyenler için en uygun Bostancı otel fiyatları ile büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bostancı'ya ulaşım sağlamak İstanbul için en kolay yerlerden biridir.

Bostancı otellerine ulaşımlarınızda hava yolunu seçtiyseniz iki havaalanı seçeneğiniz bulunmaktadır. Atatürk Havalimanını tercih ediyorsanız, Bostancı ve Atatürk Havalimanı arası 53 km'dir. Bostancı ulaşımında Sabiha Gökçen Havalimanını tercih ettiyseniz , Bostancı ve Sabiha Gökçen Havalimanı arası 31 km'dir. Sabiha Gökçen Havalimanından Bostancı'ya ulaşımınızı taksi, dolmuş ve havaş seferleri ile sağlayabilirsiniz.

Bostancı ulaşımlarınızda karayolunu da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bostancı'ya 42 km uzaklıkta olan İstanbul Büyük Otogarı sizin için ulaşımınızı kolaylıkla tamamlamanızda size alternatif olacaktır. Bostancı'ya Harem otogarından ulaşmak istiyorsanız sadece 25 dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Bostancı ulaşımlarınız için taksi ve dolmuş seçeneğini kullanarak en uygun şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Turizm Danışma

Fatih merkezinde Sultan Ahmet Meydanında bulunan Turizm Danışma Bürosu, 2007 yılından bu yana bölgede tatil yapan konukların ihtiyaçlarını karşılıyor. Bostancı otellerinde konaklarken Bostancı tarihi ve kültürü hakkında bilgi alabileceğiniz danışma bürosuna taksi ya da kendi araçlarınızı kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bostancı İklimi ve Bitki Örtüsü

İstanbul'un en güzel semtlerinden bir olan Bostancı Marmara kıyılarına en yakın bölgededir. Bostancı'da farklı farklı iklimler görülmektedir, bu alışılmış bir durum haline gelmiştir. Bostancı'da genelde sıcak ve ılıman iklim görülmektedir. Bostancı'da kış aylarında yaz aylarından çok daha fazla yağış düşmektedir. Bostancı'da yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derecedir. Bostancı otel fiyatları, otelin bulunduğu konuma, sağladığı hizmete ve o hizmetin kalitesine göre değişkenlik gösteriyor.

Yeme ve İçme Olanakları

Bostancı otelleri konaklamalarınız yemek konusunda bir çok alternatif bulabilirsiniz. Bostancı'da yöresel lezzetler yanı sıra birçok aperatif lezzetlerle de karşılaşacaksınız. Denize sıfır olan balıkçı restoranları da asla unutamayacağınız Bostancı'nın albenilerinden birisidir. Bostancı'da ağzınızı tatlandırcak muazzam pastahaneler bulunmaktadır. Balık yemeden Bostancı'dan ayrılmamanızı tavsiye ederiz.

Popüler Eğlence Mekanları

Bostancı'da eğlenmek istiyorsanız kesinlikle canlı müziğe gitmenizi tavsiye ederiz. Bostancı'daki konaklamalarınızda club ve bar ile akşamlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Bostancı, gelen misafiri en iyi şekilde ağırlamak için elinden gelen hizmeti vermektedir. Eğlenmek istiyorsanız kendinizi Bostancı'da bulabilirsiniz. Bostancı otel fiyatlarından yaptığınız en uygun konaklamalarınız sizin için güzel anılar biriktirmenize yardımcı olacaktır.

Gezilecek Yerler

Bostancı'nın en popüler noktası olan Bağdat Caddesi, Bostancı'ya oldukça yakın. Dünyanın en iyi alışveriş caddeleri arasında gösterilmekte. Lüks mağazaları, şık restoranları ve kafeleriyle gün içerisinde hareketliliğini yitirmeyen Bağdat Caddesi, Bostancı gezilecek ve görülecek yerler arasında ilk sırayı alabilir. Bostancı otelleri konaklamalarınızda yıllarca popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Caddebostan Plajı'nda denize girmeden Bostancı'dan ayrılmayınız.