İstanbul Yeşilköy Otelleri & İstanbul Yeşilköy Otel Fiyatları Toplam 3 Otel Bulundu

Harita
Renaissance Polat İstanbul Hotel
Renaissance Polat İstanbul Hotel
Renaissance Polat İstanbul Hotel
Renaissance Polat İstanbul Hotel
Renaissance Polat İstanbul Hotel
Crowne Plaza Florya İstanbul
Crowne Plaza Florya İstanbul
Crowne Plaza Florya İstanbul
Crowne Plaza Florya İstanbul
Crowne Plaza Florya İstanbul
WOW İstanbul Hotel & Convention Center
WOW İstanbul Hotel & Convention Center
WOW İstanbul Hotel & Convention Center
WOW İstanbul Hotel & Convention Center
WOW İstanbul Hotel & Convention Center

İstanbul Yeşilköy Otelleri & İstanbul Yeşilköy Otel Fiyatları

Yeşilin her tonunu görebileceğiniz İstanbul Yeşilköy Otelleri...

Eski dönemlerde küçük bir balıkçı kasabası olan İstanbul Yeşilköy, günümüzde ulaşım kolaylığı nedeniyle şehre gelen turistlerin konaklamak için İstanbul Yeşilköy otelleri tercih ettiği yerler arasındadır.

İstanbul Yeşilköy en pahalı ve lüks semtlerdendir. 19. yüzyılın sonu 20. yüzyılın başlarında inşa edilmiş olan dikkate değer bazı ağaç zarif dekoratif süslemelerin ön plana çıktığı evlere sahiptir. Marinası ve kumlu mükemmel plajları vardır.

İstanbul Yeşilköy gezileriniz ve konaklamalarınız için daha ayrıntılı bilgilere erişiminiz için, oluşturduğumuz web sayfamızdan her türlü İstanbul Yeşilköy ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. İstanbul Yeşilköy konaklamalarınızda mutlaka önceden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın. Bu sayede en uygun İstanbul Yeşilköy otel fiyatlarından sizler de yararlanabilirsiniz.

Nüfusu

İstanbul Yeşilköy nüfus yoğunluğu açısından yoğun bir yerdir. İstanbul Yeşilköy nüfus artış hızı her sene değişkenlik gösterirken, İstanbul Yeşilköy nüfus artış hızı yapılan sayımların grafiklerine bakıldığında çoğunlukla artış göstermektedir. İstanbul Yeşilköy son yapılan nüfus sayımlarına göre İstanbul Yeşilköy nüfusu 223,248 olarak tespit edilmiştir. İstanbul Yeşilköy otelleri konukları ile bu nüfusta artış gözlemlemek mümkün olmaktadır.

Havalimanı

İstanbul Yeşilköy gezmek amaçlı veya turistik amaçlı birçok nedenle en çok tercih edilen yerdir. İstanbul Yeşilköy'e ulaşım sağlamak İstanbul için en kolay yerlerden biridir. İstanbul Yeşilköy otellerine ulaşımlarınızda hava yolunu seçtiyseniz iki havaalanı seçeneğiniz bulunmaktadır. Atatürk Havalimanı tercih ediyorsanız, İstanbul Yeşilköy ve Atatürk Havalimanı arası 6 km'dir. İstanbul Yeşilköy'ün Atatürk Havalimanına yakın olması en büyük avantajdır. İstanbul Yeşilköy'e ulaşım da Sabiha Gökçen Havalimanını tercih ettiyseniz İstanbul Yeşilköy ve Sabiha Gökçen Havalimanı arası 60 km'dir. Sabiha Gökçen Havalimanından İstanbul Yeşilköy'e ulaşımınızı taksi, dolmuş ve havaş seferleri ile sağlayabilirsiniz.

Otogar

İstanbul Yeşilköy'de tatil yapmak isteyenler için en uygun İstanbul Yeşilköy otel fiyatları ile büyük bir avantaj sağlamaktadır. İstanbul Yeşilköy'e ulaşımlarınızda karayolunu da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İstanbul Yeşilköy'e 25 km uzaklıkta olan İstanbul büyük otogarı sizin için ulaşımınızı kolaylıkla tamamlamanızda size alternatif olacaktır. İstanbul Yeşilköy'e Harem otogarından ulaşmak istiyorsanız sadece 40 dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. İstanbul Yeşilköy'e ulaşımlarınız için taksi ve dolmuş seçeneğini kullanarak en uygun şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Turizm Danışma

Gün geçtikçe gelişen İstanbul Yeşilköy oldukça canlı bir semt haline gelmiştir. İstanbul'un hem iş hem de yerleşim merkezi olmasıyla beraber İstanbul Yeşilköy otelleri konaklama açısından da fazlasıyla tercih edilmektedir. İstanbul Yeşilköy kültürel, kongre ve doğa turizminde önemli rol almaktadır. İstanbul Yeşilköy'de doğa ile buluşabileceğiniz, sahilinde yeşilin her tonunu gördüğünüz manzarayı unutamayacaksınız. İstanbul Yeşilköy seyahatlerinizden memnun olarak ayrılabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

İstanbul Yeşilköy Akdeniz, Karadeniz, Balkan ve Anadolu kara ikliminin tesiri altında bulunur. İstanbul Yeşilköy'e kışın Akdeniz'den gelen ılık lodosları, balkanlar üzerinden gelen soğuk veya Karadeniz?den gelen yağışlı havalar tâkip eder. İstanbul Yeşilköy çevresinin bitki örtüsü Akdeniz bitkilerini andırır. İstanbul Yeşilköy yazın yağış, sonbaharın yarısı kadardır. Genel olarak yazlar sıcak ve kurak geçerken İstanbul Yeşilköy'de , kışlar yağışlı ve ılık geçer. İstanbul Yeşilköy otel fiyatları, otelin bulunduğu konuma, sağladığı hizmete ve o hizmetin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.

Yeme İçme Olanakları

İstanbul Yeşilköy otelleri konaklamalarınızda farklı tatlarla daha çok karşılaşacaksınız, İstanbul Yeşilköy'de yöresel lezzetlerinde büyük bir yeri vardır. İstanbul Yeşilköy'de seyahatlerinizi renklendiren, keyiflendiren unsurlardan birisi de İstanbul Yeşilköy'de gittiğiniz yerlerin öne çıkan mekanlarında ve yine tanınan, bilinen yemeklerini yemektir. İstanbul Yeşilköy'e gittiğinizde dünya mutfakları ile de karşılaşacaksınız.

Popüler Eğlence Mekanları

İstanbul Yeşilköy'e gittiğinizde akşamlarınızı çeşitli alternatiflerle farklı kılabilirsiniz. İstanbul Yeşilköy'de birçok canlı müzik ve nargile cafelerin bulunması, akşamlarınızda güzel bir rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Birçok club ve pubun da bulunduğu İstanbul Yeşilköy'de en güzel şekilde eğlenebilirsiniz. En uygun İstanbul Yeşilköy otel fiyatlarından yaptığınız konaklamalarınız sizin için güzel anılar biriktirmenize yardımcı olacaktır.

Gezilecek Yerler

İstanbul Yeşilköy gezilecek yerler açısından son derece zengin ilçelerden biridir. Tarihi, turistik ve doğal güzellik olarak İstanbul Yeşilköy önemli konumdadır. İstanbul Yeşilköy gezilerinizde deniz manzarasına doyamıyacaksınız. İstanbul Yeşilköy'de doğa ile baş başa kalacaksınız, adeta huzur bulacaksınız. İstanbul Yeşilköy otellerindeki tatillerinizde tatilinizin tadına doyamayacaksınız.