TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIİstanbul Anadolu Otelleri
140 İstanbul Anadolu Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
İstanbul Anadolu Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
İstanbul Anadolu Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
İstanbul Anadolu Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi İstanbul Anadolu Otelleri ve en uygun İstanbul Anadolu otel fiyatları, İstanbul Anadolu hakkında genel bilgiler...

İstanbul Anadolu Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
A. ÖZYAMAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-09-2021/13-09-2021
Lokasyon ve hijyen kurallarına dikkat edilmesi önemli ve güzeldi. Her yere yürüme mesafesinde olması bizim için büyük avantajdı. teşekkürler.
8.0
H. EREN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-06-2021/04-06-2021
Temizlik iyiydi
9.3
Ş. TOPRAK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-09-2021/11-09-2021
Temizlik ve konforluk bir numara. Memnun kaldık
7.7
A. s. tas | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-09-2021/05-09-2021
Fiyatları iyi,personel yemekler konum temizlik gayet iyiydi
9.0
A. GÜLBAŞ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-09-2021/19-09-2021
Tabikii müthiş bir manzaraya sahip olması gerçekten konumu mükemmeldi.
9.7
M. YILDIRIM | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-09-2021/15-09-2021
İlgi temizlik ve personel davranışı gayet kaliteliydi.Teşekkürler.
7.7
Ç. ÖZTÜRK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-09-2021/16-09-2021
Manzarası mükemmeldi. Şehir stresinden bir nebze kaçmak için ideal bir otel. Aile sıcaklığı olması oldukça iyiydi. Tabi odamız da temiz harika manzarası vardı.
9.7
M. Acar | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-09-2021/06-09-2021
Sessizlik ve kaliteli hizmet
8.7
Y. AKYOL | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-09-2021/15-09-2021
Genel alanlarda ki temizliğe ve oda temizliğine fazlasıyla önem veriliyor.Kahvaltısı çok güzel
7.3
D. özkan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-09-2021/07-09-2021
Huzurlu

İstanbul Anadolu Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

İstanbul'un biraz daha sakin olan Anadolu Yakası hakkında bilmeniz gerekenler ve uygun Anadolu Yakası otelleri...

Anadolu Yakası yine tarihi, turistik, ticari yönlerden çok önemli ayrıntılar barındırır fakat sirkülasyon açısından yine de Avrupa Yakasıyla arasında büyük fark var denebilir. Anadolu Yakası daha çok yeşil alan ve daha az insan barındırır fakat tabi ki İstanbul açısından önemli yere sahiptir. Gerek iş amaçlı kongre otelleri, gerek ada otelleri veya yine çok fazla ucuz otel alternatifi mevcuttur. Bizler aracılığıyla sizlere ayrıntılı olarak sunduğumuz Anadolu Yakası uygun otellerden kolaylıkla rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Nüfusu

Ülkemizin en ünlü şehri İstanbul'un Anadolu yakası yerine göre doğal, merkezi, ve tatil hizmeti veren 4 veya 5 yıldızlı otelleri mevcuttur. Avrupa Yakasına göre nerdeyse yarı yarıya daha az kalabalık olan Anadolu Yakası şehirde hareket açısından daha rahattır. 5.5 milyon kadar nüfusa sahiptir. Ticaret ve turizmle her geçen gün daha da gelişen bu yakada sizlere alternatif olarak uygun oteller, lüks oteller ve daha birçok seçenek sunabiliyoruz.


Havalimanı

Anadolu Yakasında bulunan Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanı ülkenin hatta dünyanın birçok yerinden uçuş almaktadır. Şehir merkezine çok uzak olmayan bu havalimanından toplu taşıma ile heryere ulaşabiliyorsunuz. Hatta bazı Anadolu Yakası otelleri ücretli veya ücretsiz servis, transfer hizmeti sağlarlar.


Otogarı

İstanbul'a ülkenin her yerinden istisnasız karayolu ulaşımı mevcuttur. Anadolu yakasında bulunan merkez Harem otogarı ve Dudullu'da firmaların kendi garajları mevcuttur. Gerek firmaların kendi servisleri gerek toplu taşıma ile istediğiniz heryere ulaşım mevcuttur. Yine konaklama yapacağınız Anadolu Yakası oteline birçok ulaşım alternatifi olacağı kesindir.


Turizm Müdürlüğü
Ülkenin belki de en çok tarihi yapıta sahip olan İstanbul'da bilgi alabileceğiniz birçok turizm danışma information ofisi mevcuttur. Bu ofisler sayesinde konakladığınız Anadolu Yakası otelinin çevresinde veya şehirde genel olarak gezip görebileceğiniz ve ulaşım konusunda yardım alabileceğiniz alternatifler mevcuttur. Ayrıca bu ofislerden ucuz Anadolu Yakası Otelleri veya 5 yıldızlı Anadolu Yakası Otelleri bilgisini de alabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü
İstanbul tam anlamıyla dört mevsim yaşayan bir ildir. Genel olarak kışları soğuk ve yağışlı, yazları da sıcak ve kurak geçer. Anadolu yakasında genel olarak diğer yakaya göre daha çok yeşil alan bulunur. Bunun yanı sıra mükemmel plajlarıyla uygun Anadolu Yakası otellerinde bu iklime şahit olabilirsiniz.

Gezilecek Yerler
Anadolu Yakasında gezip görmeniz gereken onlarca yapı ve mekan mevvuttur. Genel olarak sahil, tarihi yapı ve mesire alanları olarak çeşitlerine ayrılır. Fakat Haydarpaşa Garı, Bağdat Caddesi, Polonezköy Tabiat Parkı, Su Altı Akvaryumu, Büyükada, Kız Kulesi ve daha birçok alternatif mevcuttur.