İdealtepe Otelleri %50 İndirim, En Uygun İdealtepe Otel Fiyatları

İdealtepe Otelleri & İdealtepe Otel Fiyatları Toplam 2 Otel Bulundu

Harita
Dream Hill Busıness Deluxe Hotel
Dream Hill Busıness Deluxe Hotel
Dream Hill Busıness Deluxe Hotel
Dream Hill Busıness Deluxe Hotel
Dream Hill Busıness Deluxe Hotel
Anka Business Park Hotel
Anka Business Park Hotel
Anka Business Park Hotel
Anka Business Park Hotel
Anka Business Park Hotel

İdealtepe Otelleri & İdealtepe Otel Fiyatları

Marmara Denizi kıyısında bulunan nadide ilçelerden İdealtepe'de kalabileceğiniz İdealtepe Otelleri...

İdealtepe gezileriniz ve konaklamalarınız için daha ayrıntılı bilgilere erişiminiz için, sizler için oluşturduğumuz web sayfamızdan her türlü İdealtepe bilgilerine ulaşabilirsiniz. İdealtepe İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunmaktadır. İdealtepe'nin Marmara Denizine kıyısı vardır. İdealtepe İstanbul'un Maltepe ilçesine bağlıdır. İdealtepe otelleri konaklamalarınızda inanılmaz deniz manzarası ile memnuniyetiniz daha da artacak.

Muhteşem manzarası ve doğallığı ile huzurlu bir tatil geçirmenize olanak sağlayan İdealtepe'de konaklayabileceğiniz pek çok otel bulunsa da hem lüks hem de uygun İdealtepe otel fiyatlarına sahip konaklama seçeneklerini değerlendirmek için sayfamızdan destek almanız yararınıza olacaktır.

Nüfusu

İdealtepe nüfus yoğunluğu yüksek bir bölgedir. İdealtepe nüfus artış hızı durağandır artış ve düşüş açısından değişken gözükmektedir. İdealtepe'de son yapılan nüfus sayımlarına göre İdealtepe nüfusu 487,337 olarak tespit edilmiştir. İdealtepe halkı çok mütevazı bir halktır. Misafirperver olma özellikleri en büyük özelliklerinden biridir. Bu özellik İdealtepe otellerinde konaklarken de karşınıza çıkmaktadır.

Havalimanı

İdealtepe'ye olan yolculuklarınıza da büyük kolaylık yaşayacaksınız. Sabiha Gökçen Havalimanı ile Altunizade arası sadece 28 km'dir. İdealtepe ile Atatürk Havalimanına ise sadece 55 km uzaklıktadır. Havalimanlarından İdealtepe'ye en kısa sürede ulaşım sağlayabilmek için çeşitli vasıta araçları ile ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz. İdealtepe birçok ulaşım alternatifine sahiptir. Bu yüzden düşük İdealtepe otel fiyatları ile bölgede konaklarken tatillerinizi çok daha rahat ulaşım olanakları ile geçirmeniz mümkündür.

Otogar

İdealtepe'ye ulaşımda karayolunu tercih ettiyseniz yolculuğunuzu rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. İdealtepe'ye kara yolu ile devam eden yolculuğunuzu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. İdealtepe'ye otogardan ulaşımınız 30 dakika sürmektedir. Mesafe sadece 18 km'dir. İdealtepe'ye birçok şehirlerarası otobüs seferi bulabilirsiniz. İdealtepe ulaşım açısından birçok mesafeye yakın olması büyük bir avantajdır. Bu yüzden İstanbul tatillerinizde İdealtepe otellerinde konaklamayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

İdealtepe'de çok sayıda mesire alanları ve dinlenme yerleri de bulunmaktadır. İdealtepe otelleri konaklamalarınızda bölgesine ait tarihi kültürel eserler yer almaktadır. İdealtepe merkezinde yer alan turizm müdürlüğüne rahatlıkla taksiyle ya da yürüyerek ulaşımı sağlayabilirsiniz. İdealtepe hem doğal görüntüsüyle Marmara Denizine olan kıyısı ile oldukça dikkat çekmektedir. İdealtepe konaklamalarınızda farklı alternatiflerden yararlanmış olacaksınız.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

İdealtepe iklim ve bitki örtüsü bakımından Marmara Bölgesinin önemli özelliklerine sahiptir. İdealtepe yaz aylarında oldukça sıcak ve kuraktır, kış aylarında ise kar yağışlı geçmektedir. İdealtepe sonbahar ve kışları fazla yağış almaktadır. İdealtepe'de yıllık ortalama sıcaklık 18 derecedir. İdealtepe'nin bitki örtüsü genelde ormanlardan oluşur. Düşük İdealtepe otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında bu doğal yeşil alanların keyfini de çıkarabilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

İdealtepe her türlü lezzete ulaşabileceğiniz adrestir. İdealtepe'de birçok nezih mekân bulunmaktadır. Deniz manzarasına karşı güzel restoranların olduğu İdealtepe keyifli yemekler yiyebilirsiniz. İdealtepe birçok farklı alternatife sahiptir. Damak tadınıza göre aradığınız her lezzeti İdealtepe'de bulabilirsiniz. Hem yerel restoranlarda hem de İdealtepe otellerinin restoranlarında bu lezzetleri rahatlıkla tadabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

İdealtepe gelen misafiri en iyi şekilde ağırlamak için elinden gelen hizmeti vermektedir. İdealtepe farklı eğlence mekânları bulunmaktadır. İdealtepe'de samimi ve sıcak bulunan club ve publar hizmet vermektedir. İdealtepe otelleri konaklamalarınızda akşamlarınızı farklılaştırabilirsiniz. İdealtepe'de fasıllara katılmanızı tavsiye ederiz.

Gezilecek Yerler

İdealtepe tarihi ile bizlere birçok medeniyetin izlerini göstermektedir. Her yıl gelen birçok turist gelen İdealtepe önemli konumdadır. İdealtepe birçok İslami kültürü açısından da zengindir. İdealtepe'den tarihi yerleri görmeden ayrılmayınız. Uygun İdealtepe otel fiyatları ile gerçekleştireceğiniz konaklamalarınızdan oldukça memnun ayrılacaksınız.