TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIHeybeliada Otelleri
1 Heybeliada Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Heybeliada Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Heybeliada Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Heybeliada Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Heybeliada Otelleri ve en uygun Heybeliada otel fiyatları, Heybeliada hakkında genel bilgiler...

Heybeliada Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.0
e. u. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-04-2021/10-04-2021
Her şeyiyle on numara bir oteldi. Herkese uygun. Çocuklu ailelere, gençlere tüm herkese uygun. Personel son derece profesyonel, ilgi alaka çok güzeldi. Temizdi. Konumu rahattı.
9.0
a. a. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-02-2021/16-02-2021
Tesise ulaşım kolay hizmet güzel kahvaltı yeterli manzara muhteşem olumsuz bir şey yok. Kesinlikle tekrar geleceğiz

Heybeliada Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Tarihi ve doğal güzellikleri bir arada bulabileceğiniz Heybeli Ada ve size sunabildiğimiz otel fiyatları...

Heybeli Ada da bulunan birçok alternatifler arasında sizler için en uygununu sergilemeye çalıştığımız ucuz Heybeli Ada otellerinden sitemiz aracılığıyla en uygun fiyatlara erişebilirsiniz. Gerek doğal gerek tarihi yapısıyla İstanbul'un stresinden uzak Heybeli Ada otelleri sizler için bolca gezi ve dinlenme dolu konaklama sunar. Genel olarak butik tarzda oteller bulunan bu konumda sizlere bütün çeşitlerini sunuyoruz.

Nüfusu

Son yapılan araştırmalara göre Heybeli Ada bölge halkı yaklaşık 4300 kadar kişi yaşamaktadır. Ada halkı gerek turizm gerek başka sektörlerde hizmet için yerini almıştır. Bölgenin kültürü, yemek alışkanlığı gibi ögeleri  çeşitli Heybeli Ada otellerinde sizlere yansıtılmaktadır.

Havalimanı

Bölge ismiyle de anlaşılır şekilde bir Ada olduğu için havaalanlarına çok yakın olduğu söylenemez. Deniz yoluyla otele ulaşım olduğu için bineceğiniz iskeleye göre İstanbul'un her iki havaalanını da kullanabilirsiniz. Havalarından Heybeli Ada'ya net bir servis hizmeti yoktur ulaşımı toplu taşımalarla sağlıyorsunuz denebilir.

Otogarı

İstanbul'da bulunan farklı otogarlar bulunmaktadır. Bu otogarlardan ulaşımın zor olduğu söylenemez. Heybeli Ada'ya; Kadıköy, Bostancı, Eminönü ve Kabataş iskelelerinden seferler sağlanır. Geldiğiniz otogara göre size en yakın iskeleye dolmuş veya diğer toplu taşıma araçlarıyla ulaşıp sonra Ada'ya geçebilirsiniz. Sitemizden Heybeli Ada otel listesine bakarak ulaşımınız hakkında konum bilgisine sahip olabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Heybeliada da genel olarak Akdeniz iklimine yakındır. İstanbul merkezine göre yazları daha sıcak ve kurak, kışları ise daha fazla yağışlı olabilmektedir. Ada bir bakıma doğal denebilir etrafı denizlerle çevrili olduğu için kalabalıktan uzak temiz bir havası mevcuttur ve bazı uygun Heybeli Ada otelleri bulunur. Büyüklük olarak 2000 metre olup İstanbul'un en geniş ene sahip adasıdır.

Yeme ve İçme Olanakları

Heybeliada'da sizlere hizmet verecek birçok lezzet durağı mevcuttur. Gerek yöresel, gerek birçok yemek çeşitleriyle hizmet veren lokanta ve restoran mevcuttur. Bunun yanı sıra ada halkı tarafından kurulan kermes, tezgah tarzında sizlere ev yapımı reçel, gözleme, hamur işleri, tatlı çeşitleri de sunulur. Konakladığınız Heybeli Ada otellerinde bu yemek çeşitlerine rastlayabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Heybeliada gezmek açısından çeşitliliğiyle sizleri hayran bırakır. Özellikle tarihi anlamda birçok yapı bulunmaktadır. Ada da heryerde bisiklet kiralama hizmeti bulabilir ve bütün adayı kolaylıkla bisikletle gezebilirsiniz. Değirmenburnun da sizleri çok güzel bir piknik alanı bekler. Tarihi yapı olarakta Heybeliada Deniz Lisesi, Aya Yorgi Uçurum Manastırı, Bet Yaakov Sinagogu, İsmet İnönü Evi, Rum Ortodoks Ruhban Okulu, Ayios Nikoloas Kilisesi, Heybeliada Senatoryumu, Hüseyin Rahmi Gürpınar Müzesi, Süslü Mezar gibi gezerken hayran kalacağınız konumlar mevcuttur.