TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIGüroymak Otelleri
1 Güroymak Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Güroymak Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Güroymak Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Güroymak Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Güroymak Otelleri ve en uygun Güroymak otel fiyatları, Güroymak hakkında genel bilgiler...

Güroymak Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.3
A. Tunalı | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-08-2021/17-08-2021
A'La Carte restoranları çok güzeldi yakınlarda gezilebilecek Nemrut Krater Gölü var tavsiye ederiz çok güzeldi
10
E. Kaş | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-09-2020/16-09-2020
Kardeşimin askerliği için gelmiştik bu bölgeye tavsiye üzerine konakladık. Otel odaları ve genel alanları oldukça temiz. Fiyatlandırmasıda uygundu almış olduğumuz hizmete oranla.
10
B. Gül | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-09-2021/13-09-2021
İş için bir kaç gece konakladım. Kısa süreli konaklamalar için uygun, düzgün bir otel. Fiyatları ekonomikti. Hizmet kalitesi bakımından memnun kaldım. Odalar temiz ve bakımlıydı.
10
H. Ak | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-09-2020/16-09-2020
Temiz ve güzel bir otel, personeller tarafından ilgiyle ağırlandık, fiyat ve performans olarak beklentimi karşıladı, tekrar tercih edeceğiz.
10
C. Umur | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-10-2021/10-10-2021
Konum olarak merkezi bir yerde olduğu için tercih etmiştim. Genel anlamda memnun kaldım. Temiz ve bakımlı bir otel. Personel ilgili ve güler yüzlüydü.

Güroymak Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Tarihi ve Doğal Güzellikleriyle Güroymak ...

Güroymak Bitlis'e bağlı bir ilçedir. Güroymak tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İlçe'de Hititler, Urartular, Persler, Makedonya Krallığı, Bizans İmparatorluğu gibi birçok kültür ve uygarlığın izlerini görmek mümkündür. Güroymak'ın doğusunda bulunan Nemrut Dağı ve Krater Gölü bulunmaktadır. Güroymak Bitlis Merkez'e 32 kilometre mesafededir. Civarda volkanik patlamalar sonucu oluşan sıcak su gölleri bulunmaktadır. Uygun Güroymak otel fiyatları sayesinde sitemizden rezervasyon gerçekleştirdiğinizde bu yerleri ziyaret etme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Nüfus

Güroymak nüfus olarak yıldan yıla farklılık göstermektedir. Bitlis'in tanınan ilçelerinden biri olan Güroymak nufüs yoğunluğu fazladır. Son verilere göre Güroymak nüfusu 47,742'dır. Fakat bu rakama Güroymak otellerinde konaklayanlarda ilave edildiğinde sayı oldukça artmaktadır.

Turizm Müdürlüğü

Bölgede gerçekleştirilen tüm turizm etkinlikleri Bitlis İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü kontrolünde gerçekleştirilmektedir. Sizde Güroymak tarihi güzellikleri, kültürel mirası gezip görülecek doğal güzelliklerini keşfetmek için turizm danışma bürolarından destek ve bilgi alabilirsiniz. Böylece Güroymak otellerinde gerçekleşecek olan tatillerinizde keyifli zaman  geçirme imkanına sahip  olabilirsiniz.

Ulaşım

Güroymak'a en yakın havaalanı Muş Alparslan Havaalanı'dır. Havaalanı Güroymak'a 100 kilometre mesafededir. Havaalanın' dan Güroymak'a toplu taşıma araçları, servisler, özel ticari taksiler, araç kiralama veya özel transfer yolu ulaşabilirsiniz. Güroymak Otogarı şehir merkezinde olup yurdun dört bir yanından kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Güroymak'ta hem Akdeniz hem de Karasal iklim görülür. Yazları kısa ve ılık geçen Güroymak da kışları soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. Güroymak'da yeşillik alan bol olmasından dolayı oksijeni boldur. Bu sebeple en çok tercih edilen yerler arasındadır. Konaklama için de gelecekseniz, Güroymak otelleri sizleri ağırlamak için beklemektedir.

Yeme İçme Olanakları

Güroymak  otelleri konaklamalarında otel restoranlarında tadabileceğiniz birçok farklı lezzet sunulmaktadır. Başlıca yörel yemekler ; Turşu Aşı, Gebol Çorbası, Büryan, Bitlis Köftesi, Katıklı Dolma, Keledoş, Glorik, Şemşemok, Teter'dir. İlçede ayrıca turistik alan içinde yer almasından dolayı çeşitli yemek çeşitlerini yiyebileceğiniz restoranlar bulunmaktadır.

Gezilecek Yerler

Güroymak, tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan turizm duraklarından biridir. Güroymak'a geldiğinizde mutlaka gitmeniz gereken yerler; Haydar Bey Cami, Erentepe Mezarlığı, Kalender Baba Kümbeti, Kırmızı Şehitlik Mezarlığı, Tahtalı Köyü Kilisesi ,Budaklı Kaplıcaları'dır.