TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIGerede Otelleri
4 Gerede Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Gerede Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Gerede Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Gerede Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Gerede Otelleri ve en uygun Gerede otel fiyatları, Gerede hakkında genel bilgiler...

Gerede Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
E. KAYA | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-02-2024/20-02-2024
Otel müdürünün içten ve yardımsever davranışı personelin ilgili hoşgörülü ve yardımsever oluşu lobıde ki şömine
7.0
A. TUNÇDEMİR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-04-2024/24-04-2024
Bulunduğu konum ve mimari açıdan mükemmel
9.3
M. . Ünal | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-06-2024/09-06-2024
Yeşilikler içinde olması Ayrıca personel çok ilğili güler yüzlü
10
H. . Alpfidan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-05-2024/20-05-2024
Odaların temizliği
9.7
M. DEMİRER | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-02-2024/25-02-2024
HİZMET İLGİALAKA ODA TEMİZLİĞİ MANZARA MUHTEŞEM OTEL MÜDÜRÜNÜN İLGİSİ OTEL AŞÇISININ YAPTIĞI YEMEKLERLE TEK TEK İLGİLENMESİ KISACA ÇOK MEMNUN KALDIK TEKRAR GİTMEK İSTERİM 3YILDIZ ÜZERİ HİZMET
9.3
Z. E. O. YANIKÖMER | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-02-2024/18-02-2024
Otel müdürü Tahir bey ve tüm çalışanlar aşırı güler yüzlü ilgiliydi. Kesinlikle çok güzel bir tatil geçirdik. Fiyat performans olarak kesinlikle tavsiye ederim
8.3
S. Ö. MERCAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-02-2024/25-02-2024
Ev konforu var??
10
K. ÇİLESİZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-05-2024/10-05-2024
Personel çok kibar ve ilgili sağolsunlar
10
E. Tunç | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-02-2024/16-02-2024
Fiyat kalite
9.3
S. KÜNGERÜ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-02-2024/13-02-2024
Gerçekten evimiz gibi rahat ettik, Özellikle Tahir Bey tüm misafirler ile tek tek ilgilendi, yemekler muhteşemdi. Odalar yeterliydi. Biz ailece çok memnun kaldık, mutlaka tekrar gideceğiz.

Gerede Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Bolu bölgesinin tarihi ve doğal güzellikleri içerisinde Gerede Otelleri...

Batı Karadeniz Bölgesinin en önemli merkezleri arasında yer alan Bolu il sınırları içerisindeki Gerede otelleri ve butik otelleri hakkında uygun fiyat ve detaylı bilgi alabileceğiniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gerede, Bolu merkezin doğu kısmında yer almaktadır. Gerede Batı Karadeniz'in yeşillikler içerisinde ormanları ile çevrelenmiş, güneydoğusunda Kızılcahamam ve Çamlıdere, kuzeydoğusunda Çerkez ve Eskipazar ile çevrelenmiştir.

Gerede tarihi ve doğal güzellikler içerisinde en önemli konumda yer almaktadır. Gerede'ye gelen misafirler Batı Karadeniz Bölgesinin tüm özelliklerini bir arada görebilirler. Bu yüzden indirimli Gerede otel fiyatları ile bölgedeki tatillerinizi organize etmeye hemen başlayın.

Nüfusu

Gerede, Bolu ili sınırları içerisinde yer alan Batı Karadeniz Bölgesine bağlı yeşilin her tonuna sahip bir bölgedir. Gerede, bölgeyi ziyarete gelen ve Gerede otellerinde konaklayan misafirlerine her türlü olanakları sunmaktadır.

Gerede genellikle yerli turistlerin ziyaret ettiği konumda yer almaktadır. Gerede yerleşim yeri olarak yeşillikler içerisinde bol oksijenli sokakları ile çevrelenmiştir. Gerede'de yapılan en sok nüfus sayımına göre 34 bin olarak belirlenmiştir.

Havalimanı

Bolu ili Gerede'nin en önemli tarihi ve doğal güzelliklerine sahip olan konumda yer almaktadır. Gerede ulaşım kolaylığı açısından da oldukça önemli konumda yer almaktadır.

Gerede'ye en yakın havalimanı İstanbul il sınırları içerisinde yer alan Sabiha Gökçen Havalimanıdır. Sabiha Gökçen Havalimanı Gerede'ye ortalama 3 saat mesafede yer almaktadır. Buradan şehir içi araçlarıyla uygun Gerede otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize ulaşabilirsiniz.

Otogarı

Batı Karadeniz'in en önemli yerleşim yerleri arasında yer alan Gerede misafirlerine sunduğu imkânlarla dikkat çekmektedir. Gerede'ye yapacağınız ziyaretlerde Batı Karadeniz'in tertemiz havasında tatilinizi geçirebilirsiniz.

Gerede'ye gelmek isteyen misafirler Bolu Merkezde yer alan otogarı kullanabilirler. Bolu Merkez otogarı Gerede'ye ortalama 54 km mesafede yer almaktadır. Gerede'ye Bolu otogardan düzenli minibüs seferleri düzenlenmektedir. Bu sayede Gerede otellerine rahat bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Tarihi yapısı bakımından oldukça önemli bir konumda yer alan Gerede tatilcilerin sıklıkla uğradıkları yerler asındadır. Gerede, Bolu il merkezi sınırları içerisinde yer almasından dolayı önemli turizm merkezlerine sahiptir.

Gerede'ye gelecek olan misafirler tarihi dokuyu yerinde inceleyebilir ve tatilin tadını çıkarabilirler. Gerede hakkında detaylı bilgiyi sayfamızdan inceleyebileceğiniz gibi indirimli Gerede otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinizden Bolu Merkezde yer alan turizm danışma ofislerini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Türkiye'de yer alan bölgeler içerisinde en önemli konuma sahip olan Gerede, tarihi dokusunun yanı sıra iklim ve bitki örtüsü bakımından önemli konumdadır. Gerede otellerinde konaklayacak olan misafirler bu doğal ortama canlı şahit olabilirler.

Gerede, Batı Karadeniz Bölgesinin iklim ve bitki örtüsüne sahiptir. Gerede bölgesinde yaz ayları oldukça sıcak ve kurak geçer, Kış aylarında ise yoğun kar yağışlı geçmektedir. Gerede bölgesinin bir özelliği de kış aylarında bile ziyaretçilerini ağırlamasıdır.

Yeme ve İçme Olanakları

Türkiye'nin önemli yerleri arasında gösterilen Gerede Batı Karadeniz Bölgesinin doğal yeşillikleri ve oksijen dolu havasıyla tatilcilerini ağırlamaktadır. Gerede'de kültürel yemekleri hem uygun Gerede otel fiyatları ile konakladığınız otellerinizden hem de yerel restoranlardan deneme olanağına sahip olabilirsiniz.

Gerede'ye geldiğinizde kültürel ve yöresel lezzetleri bulabileceğiniz sıklıkla restoran ve köy evleri yer almaktadır. Gerede'de yöresel lezzetler arasında, Somun Ekmeği, Kaz Tiridi, Saray helvası, Keş, Kızılcık Tarhanası, Gerede bölgesinde yer alan önemli lezzetlerden bazılarıdır.

Popüler Eğlence Mekânları

Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan önemli turizm merkezleri arasında gösterilen Gerede tatil açısından her türlü olanakları sunmaktadır. Gerede'ye genellikle yerli turistler ve günübirlikçi misafirler sıklıkla gelmektedir.

Genellikle Gerede'ye gelecek olan misafirler doğal ve kültürel tatilin tüm olanaklarını bulabileceklerdir. Gerede otellerinde konaklayarak otellerin sundukları eğlence aktivitelerine katılabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Gerede Bolu il sınırları içerisinde yer alan etrafı çam ağaçlarla çevrili orman içerisinde yer alıyor. Bu yüzden Gerede'nin, kültürel seyahate uygun Gerede otellerine sahip olduğunu görebiliyoruz.

Gerede'ye geldiğinizde gezip görebileceğiniz çok sayıda destinasyon merkezleri yer almaktadır. Gerede'de gezilecek yerler arasında Gölcük Gölü, Abant Gölü, Yedigöller, Akkaya Travertenler, Ak Şemseddin Türbesi, Aktaş Türbesi bulunmaktadır.