TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIGazlıgöl Otelleri
11 Gazlıgöl Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Gazlıgöl Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Gazlıgöl Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Gazlıgöl Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Gazlıgöl Otelleri ve en uygun Gazlıgöl otel fiyatları, Gazlıgöl hakkında genel bilgiler...

Gazlıgöl Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
a. özcan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-01-2024/13-01-2024
Konum açısından aşırı memnun kaldık ulaşım olarak her yere yakındı her şey çok güzeldi her sorunla karşılaştığımızda kolay bir şekilde çözüm bulup yardımcı oldular .
8.7
I. ÜLKÜ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-02-2024/10-02-2024
Geniş oda
8.0
O. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-02-2024/01-03-2024
Ozellikle kafeteryada Ibrahim bey ve resepsiyon gorevlisi Halil bey ve bir bayan arkadas vardi adini unuttum. Kisa 3 harfli bir isim Nur olabilir. Cok ama cok ilgilileridi ve kisa boylu ascimizda cok iyi guler yuzlu ve yardim sever. Bu 4 arkadasa ayrica tesekkur ediyorum.
10
I. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-03-2024/10-03-2024
Yemekler oda havuz ve banyo ve personel guleryuzlu
10
I. BULUT | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-02-2024/28-02-2024
Merkezi konumda olması çok güzel.Fiyata göre gayet kaliteli odalar.
7.7
N. ÖZTÜRK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-03-2024/07-03-2024
1+1 oda va zaman balkon
7.3
İ. ÜLKÜ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-03-2024/03-03-2024
Termal
8.7
H. . Yarar | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 24-02-2024/25-02-2024
Odalar gayet temiz memnun kalırsınız
7.7
H. DEMİR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-02-2024/02-03-2024
Suyu otelinizde ra Suyu
7.3
Z. KARABULUT | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-02-2024/01-03-2024
Kafeteryada Ibrahim bey resepsiyonda Nur hanim ve Halil beye cok tesekkur ederiz. Boyle calisanlardan daha fazla olursa 10 numara olur. Tesekkurler

Gazlıgöl Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Afyon'da sağlık turizmine en çok katkısı olan bölgelerden biri olan Gazlıgöl'de konaklayabileceğiniz Gazlıgöl Otelleri...

Gazlıgöl'de yer alan çok sayıda otel ve devremülk hakkında detaylı bilgiyi ve uygun fiyatlı otelleri bir arada bulabileceğiniz sitemizi sizler için yeniden tasarladık. Sitemizde bulunan Gazlıgöl otelleri genellikle uygun fiyatlı ve tatilcilerin tüm isteklerine karşılık vermektedir.

Gazlıgöl, bünyesinde bulundurduğu otelleri ve kaplıca merkezleriyle ziyaretçilerine şifa dağıtmaktadır. Genellikle sağlık turizmi denince ilk akla Afyon ilinde yer alan Gazlıgöl gelmektedir. Bu da bölgedeki konaklama tesisi sayısının giderek artması üzerinde etkili olmaktadır.

Gazlıgöl, tarihi dokusu ve doğal kaplıca sularıyla misafirlerin sıklıkla uğradıkları yerler arasındadır. Gazlıgöl, sağlık turizmine yönelik hizmet veren otelleri ve devremülkleri ile ün kazanmıştır. Afyon ilinin kuzey bölümünde yer alan Gazlıgöl, Afyon il merkezine 25 km mesafededir. Bu da uygun Gazlıgöl otel fiyatları ile konakladığınız otellere rahat bir ulaşım olanağı anlamına gelmektedir.

Nüfusu

Gazlıgöl, Türkiye sınırları içerisinde yer alan sağlık turizmine yönelik hizmet veren en önemli bölgeler arasındadır. Gazlıgöl tarihi ve doğal görüntüsünün yanı sıra kaplıcalarının özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Küçük bir bölge konumunda olan Gazlıgöl 4 bin civarında nüfusa sahiptir.

Gazlıgöl'de yaşayan yöre halkı genellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. Gazlıgöl'de genellikle köy konumunda yer alan termal oteller sayesinde Gazlıgöl adını dünya ya duyurmuştur. Bu da her yıl Gazlıgöl otellerine yerli ve yabancı pek çok turistin gelmesi üzerinde etkili olmuştur.

Havalimanı

Gazlıgöl, Afyon ili sınırları içerisinde yer alan İhsaniye ilçesinin bir beldesidir. Gazligöl, Afyon merkeze 25 km mesafede yer almaktadır. Genellikle Gazlıgöl'e ve uygun Gazlıgöl otel fiyatlarına sahip otellere karayolu ulaşımı sıklıkla tercih edilmektedir.

Gazlıgöl'de havalimanı mevcut değildir. Gazlıgöl'e en yakın havalimanı Kütahya ilinde yer alan Zafer Havalimanıdır. Türkiye'nin bölgesel havalimanı konumunda yer alan Zafer Havalimanı Gazlıgöl'e 80 km mesafededir. Hava yolu ile Gazlıgöl'e gelecek olan misafirler rahatlıkla havalimanından ulaşım araçları bulabilirler.

Otogarı

Gazlıgöl, İhsaniye ilçesinin en önemli termal kaynaklarının bulunduğu konumdadır. Gazlıgöl, genellikle hafta sonları ve özel günlerde sıklıkla ziyaret edilen yerler arasındadır. Bu da Gazlıgöl otellerinin özellikle bu zamanlarda daha dolu olduğu anlamına gelmektedir.

İhsaniye ilçesi sınırları içerisinde yer alan Gazlıgöl, bünyesinde yer alan otogarı kullanarak Gazlıgöl'e rahatlıkla ulaşımı sağlayabilirsiniz. Gazlıgöl'e tatil için gelen misafirler genellikle karayolu ulaşımını kullanmaktadırlar. Bunun nedeni hem Gazlıgöl'e havalimanının uzak olması hem de karayolu ile bölgeye ulaşımın daha kolay olmasıdır.

Turizm Müdürlüğü

Gazlıgöl'ün tarihi detaylarına baktığımızda çok eskiye dayandığı görülmektedir. Gazlıgöl'ün termal sularının şifalı olduğu bilinmektedir. Bir efsaneye göre Midas kralının kızı çok rahatsızlanır ve bir türlü çaresi bulunmaz. Tedavi için her bölgeye baş koşan kral son olarak Gazlıgöl'e gelir ve Gazlıgöl'de yer alan kaplıcalarda kızını tedavi ederler. Bu nedenle Gazlıgöl, doğal güzelliğinin yanı sıra tarihi olayları ile de dikkat çeker. Uygun Gazlıgöl otel fiyatları ile bölgede tatil yaparken Afyon il merkezinde yer alan turizm ofislerinden Gazlıgöl ve ihsaniye ilçesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Gazlıgöl, Afyon iline bağlı İhsaniye ilçe sınırları içerisinde yer alan beldedir. Ege Bölgesinin en güzel iklim şartlarına sahip olan Gazlıgöl, yeşillikler içerisinde temiz havasıyla dikkat çekmektedir. Bu ılıman iklim özellikleri Gazlıgöl otellerinde konaklayanların en çok beğendikleri unsurlar arasında yer almaktadır.

Genellikle Gazlıgöl, yaz aylarında sıcak ve kurak, kış aylarında ise soğuk ve kar yağışlı bir iklime sahiptir. Gazlıgöl, düz bir ova üzerine kurulmuş ve genellikle yaz aylarında bile serin esen rüzgâr akşam saatlerinde oldukça soğuk olmaktadır. Gazlıgöl, bu iklim şartları bakımından karasal iklime sahiptir.

Yeme ve İçme Olanakları

Afyon ilinin en güzel kaplıcaları ve doğal ortamına sahip Gazlıgöl, çok sayıda misafire ev sahipliği yapmaktadır. Termal kaynakları ile şifa dağıtmaya devam eden Gazlıgöl, bünyesinde bulundurduğu lezzetleriyle de dikkat çekmektedir. Hem yerel restoranlarda hem de uygun Gazlıgöl otel fiyatlarına sahip otellerde konaklarken bu lezzetleri deneme olanağına sahip olabilirsiniz.

Gazlıgöl, Ege mutfağının en güzel lezzetlerini bünyesinde barındırmaktadır. Genellikle Afyon ilinde meşhur olan sucuk, kaymak ve lokum Gazlıgöl'de de en ünlü lezzetlerdendir. Başlıca Gazlıgöl'de yer alan Ege kültürüne özel yemeklerden bahsetmemiz gerekirse, Ağzı açık, Emirdağ güveci, Keşkek, Çullama köfte, Paçık, Yalancı afyon lokumu, Düğülü yaprak sarması, Gazlıgöl'de yer alan meşhur yemeklerden bazılarıdır.

Popüler Eğlence Mekânları

Gazlıgöl'e çok sayıda misafir sağlık ve termal havuzların yer aldığı tesisleri kullanmak için gelmektedir. Gazlıgöl, genel olarak yerli turistlere ev sahipliği yapar. Bunun nedeni Gazlıgöl'ün daha çok sağlık amacıyla kullanılmasıdır. Gazlıgöl otellerine bakıldığı zaman bunların daha çok termal özellikli olduğunu görebiliyoruz.

Gazlıgöl'de çok fazla eğlence mekânı yer almamaktadır. Bu nedenle Gazlıgöl'de yer alan otellerde sağlık için gelen misafirler oteller içerisinde farklı eğlencelere katılabilirler. Gazlıgöl'de diğer bir eğlence seçeneği olarak Afyon merkezde yer alan alışveriş merkezleri ve kafelerin yer aldığı bölgeye gidebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Gazlıgöl, sağlık turizmine hizmet eden en güzel doğası ve tarihine sahip bölgeler arasındadır. Genellikle Gazlıgöl şifa bulmak isteyen misafirlerin tercih ettikleri yerler arasındadır. Gazlıgöl'de, sağlık turizminin yanı sıra kültürel gezilerde yapabileceğiniz çok sayıda destinasyon merkezine sahiptir. Gazlıgöl otellerinde konaklarken bu yerleri de görme olanağına sahip olabilirsiniz. Gazlıgöl ve Afyon ili sınırları içerisinde yer alan çok sayıda gezilecek yerlerden bahsedebiliriz. Bunlardan bazıları; Afyon Bolvadin Müzesi, Çay Kervansarayı, Eber Gölü, Buzluk Mağarası, Afyonkarahisar Mağarası ve Eğerli Kaya Kilisesidir.