TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIGaziantep Merkez Otelleri
2 Gaziantep Merkez Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Gaziantep Merkez Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Gaziantep Merkez Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Gaziantep Merkez Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Gaziantep Merkez Otelleri ve en uygun Gaziantep Merkez otel fiyatları, Gaziantep Merkez hakkında genel bilgiler...

Gaziantep Merkez Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
F. G. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-08-2020/21-08-2020
Gaziantep bölgesine iş için sık sık geliyorum. İki yıldır düzenli olarak konakladığım tesis. Her konuda memnun kalıyorum yemekleri, temizliği, vs tavsiye ediyorum.
9.3
Y. BOZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-06-2021/07-06-2021
Hepsi gayet guzeldi. Her sey tamdı
10
K. Sarı | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-07-2020/19-07-2020
Otel odaları yeni ,temiz ve hijyenikti. Rahat konaklama yaptık .
10
A. D. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-07-2020/28-07-2020
Yataklar konforluydu. Rahat konaklama geçirdik . Merkezi konum olması ulaşım açısından kolay oldu.
10
G. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-08-2020/13-08-2020
Otelin genel anlamda temizliği ve yemekler çok iyiydi. Bi toplantı için İstanbul dan gelmiştim ve oldukça memnun kaldım. Çalışanlar profesyonel bi şekilde yapıyorlar işlerini. Tam puanlı bi otel bence.

Gaziantep Merkez Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Lüks tesisleri, müzeleri, leziz mutfağı, gelişmiş sanayisi ve kolay ulaşım yolları ile tercih edilen Gaziantep Merkez Otelleri...

Gaziantep Merkez'de bulunan oteller için yer verdiğimiz sitemiz, çeşitli gezi programlarınız ve en özel anılarınız için hizmet vermektedir. Gaziantep Merkez otelleri genellikle birinci sınıf tesisler olup, ulaşım bakımından da oldukça elverişli konumdadırlar. Sitemizdeki yönergeler doğrultusunda rezervasyon işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Gaziantep Merkez, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en gelişmiş kenti olan Gaziantep kentimizin merkez ilçesidir. Gaziantep Merkez, kent merkezinde yer almakla birlikte, tarihi yerlere de oldukça yakındır. Gaziantep Merkez'e en yakın yerleşim yerleri; Güneykent, Şehitkamil, Şahinbey, Yamaçtepe, Şehirgösteren, Cebeler ve Oğuzeli'dir. Gelişmiş tramvay ağı ve hareketli sosyal yaşamı ile bölge, kentin en gelişmiş beldelerindendir.

Gelişmişlik düzeyinin oldukça yüksek olması sebebiyle uygun Gaziantep Merkez otel fiyatları ile bölgede konaklayıp lüks tesislerde kalmak ve bölgeyi yakından görmek isteyenlerin sayısının da sürekli arttığını görebiliyoruz.

Nüfusu

Gaziantep Merkez, ilin merkez ilçesi olup, gerek iş hayatı gerekse de turizm amaçlı birçok kişi tarafından ziyaret edilen, en yoğun nüfusa sahip ilçelerinden biridir. Kilometreye 281 kişinin düştüğü Gaziantep, Türkiye'nin en kalabalık iller listesinde onuncu sıradadır. Gaziantep Merkez ayrıca özellikle Doğu Anadolu bölgemizden oldukça göç almaktadır. Dönemsel olarak Gaziantep Merkez otellerinde konaklayarak bölge nüfusunda değişiklikler gerçekleştiren pek çok turist de bulunmaktadır.

Havalimanı

Gaziantep Merkez, sanayisi ve sosyal yaşantısı ile çok ziyaretçiyi ağırlayan en büyük ilçelerimizdendir. Gaziantep Merkeze yurt dışından ve yurt içinden uçak seferleri düzenlenmektedir. Gaziantep Havalimanı bağlantılı olarak ulaşabileceğiniz Gaziantep Merkeze ve kampanyalı Gaziantep Merkez otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere havaş servisleri düzenli yolcu taşımaktadır. Oğuzeli'nde yer alan havalimanı ile bölge arası yaklaşık 18 kilometredir. Ayrıca, toplu taşıma araçları da havalimanı ile merkez arasında yolculuk hizmeti sağlamaktadır.

Otogar

Şehir merkezine oldukça yakın konuma sahip olan Gaziantep otogarı, diğer bölgelerimiz ile transit yolculukların gerçekleştiği önemli bir konumdadır. Gaziantep Merkez ile otogar arası sadece 8 kilometre sürmektedir ve otogardan merkeze ve Gaziantep Merkez otellerine dolmuş, taksi veya otobüslerle gidilmektedir. Gaziantep otogarı, oldukça geniş alana inşa edilmiştir ve mescit, büfe, lavabo, kafe, restoran ve alışveriş alanları ile yolcuların farklı isteklerine yanıt verebilecek kapasitededir.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Gezi programınızda ihtiyaç duyduğunuz her çeşit faaliyette başvurabileceğiniz Gaziantep İl Kültür ve Turizm Bakanlığı; İncili Pınar Mahallesi 36016 Cadde, Şehitkamil adresinde yer almaktadır. Gaziantep Merkez'e yürüme mesafesi ile yaklaşık 800 metredir. Bu da uygun Gaziantep Merkez otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize rahat bir ulaşım olanağı sunmaktadır.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Gaziantep Merkezin bulunduğu coğrafi şartlar göz önüne alındığında Akdeniz İkliminin yanı sıra Karasal İklimin de etkileri hissedilmektedir. Kışları soğuk ve yağış alan bir bölge iken yazları sıcak ve kuraktır. En çok yağış Aralık, Ocak ve Şubat aylarında gerçekleşir iken, gece ve gündüzün arasındaki sıcak farkı fazladır.

Bu özellikler bölgedeki tatillerin uygun Gaziantep Merkez otel fiyatları da göz önünde bulundurularak daha çok yaz aylarında gerçekleştirilmesine etki etmektedir. İklimden dolayı bölgede ormanlık alan hemen hemen hiç yoktur ve fundalıklar geniş alana yayılmıştır. Bölgede karşılaşabileceğiniz yapay olarak oluşturulan kızılçam ağaç topluluklarının yanı sıra, fıstık ağaçları, zeytin, meşe ve steplerden oluşmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Türk mutfağının ana hatlarına sahip, zengin sofrası ile gönülleri fetheden Gaziantep Merkezin yemekleri dünya çapında üne sahiptir. Antep baklavası, Antep lahmacunu, beyran, çağla aşı, yuvarlama, yoğurtlu patates, balcan doğraması, ali nazik, beyti, muhammara, incik pilavı, borani, yağlı köfte ve cartlak kebabı en meşhur yemekleridir. Gaziantep Merkezde ayrıca yemek yemeyi keyfe dönüştürebileceğiniz lüks birinci sınıftan ocak başına değin birçok restoran bulunmaktadır. Üstelik Gaziantep Merkez otelleri de bünyelerindeki restoranlarla bu lezzetleri deneme olanağını konuklarına sunuyor.

Popüler Eğlence Mekânları

Sosyal hayatın renkli olarak yaşandığı Gaziantep Merkezde; canlı müzik yapan mekânlar, kafeler, barlar ve gece kulüpleri gibi hareketli mekânların yanında çay bahçesi gibi sakin mekânlar da yer almaktadır. Bölge halkının ve ziyaretçilerin en çok tercih ettiği mekânlar; Hayal Kahvesi, Mymeşk Bar, Edebiyatçılar Lokali, Spr Pub Restoran, Garaj Bar, Papirus Cafe, Bayazhan, Grand Club, The North Shield Pub, Buzz Bar, Nari Bar ve Dedeman Deep Night Club'tır. Uygun Gaziantep Merkez otel fiyatları ile konakladığınız otellerin de sizlere sundukları eğlence olanaklarından faydalanarak gecelerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Gaziantep Merkez, mutfağı, eski medeniyetlerden bu yana biriktirdiği kültürü, tarihi atmosferi ve turistik yerlerinin yanı sıra kaplıcaları ile ziyaret edilen önemli yerlerdendir. Ayrıca sanayisi de gelişmiş olan Gaziantep Merkez ticari açıdan da talep gösterilen ilçelerimizden olup, seçkin Gaziantep Merkez otelleri ile göz kamaştırıcıdır.

Gaziantep Merkezde gezebileceğiniz turistik yerler; Bayazhan, Zeugma Mozaik Müzesi, Yesemek Açık Hava Müzesi, Hayvanat Bahçesi, Gaziantep Kalesi, Gaziantep Müzesi, Oyuncak müzesi, Burç Ormanı, Botanik Bahçesi, Medusa Cam Eserler Müzesi, Kurtuluş Camisi, Arkeoloji Müzesi, Gaziantep Savaş Müzesi, Şirehan Alışveriş Merkezi, Emine Göğüş Mutfak Müzesi ve Rum Kalesi'dir.