Gayrettepe Otelleri & Gayrettepe Otel Fiyatları Toplam 4 Otel Bulundu

Harita
Sürmeli İstanbul Hotel
Sürmeli İstanbul Hotel
Sürmeli İstanbul Hotel
Sürmeli İstanbul Hotel
Sürmeli İstanbul Hotel
Dedeman Istanbul Otel
Dedeman Istanbul Otel
Dedeman Istanbul Otel
Dedeman Istanbul Otel
Dedeman Istanbul Otel
Taba Luxury Suites & Hotels
Taba Luxury Suites & Hotels
Taba Luxury Suites & Hotels
Taba Luxury Suites & Hotels
Taba Luxury Suites & Hotels
Tempo Residence Gayrettepe
Tempo Residence Gayrettepe
Tempo Residence Gayrettepe
Tempo Residence Gayrettepe
Tempo Residence Gayrettepe

Gayrettepe Otelleri & Gayrettepe Otel Fiyatları

İstanbul'un en sevilen bölgelerinden Gayrettepe'de kalabileceğiniz Gayrettepe Otelleri...

Gayrettepe otelleri rezervasyonlarınızı, gezilerinizi yapabileceğiniz sitemizden Gayrettepe ile ilgili genel bilgilere ulaşabilmeniz için tüm bilgileri bir araya getirdik. Bu bilgiler ışığında Gayrettepe tatillerinizin çok daha eğlenceli ve çok daha dolu geçmesini sağlayabilirsiniz. Gayrettepe tesislerin konumu, özellikleri, hizmetleri yanında ihtiyaç duyacağınız bölge ile ilgili birkaç bilgiyi de sizlere aktarmış bulunuyoruz.

İstanbul Avrupa yakasında merkezi bir konumda olan Gayrettepe, en işlek bağlantı yollarının üzerinde bulunur. Bu yüzden ziyaretçilerin sık sık geçtiği nokta olan Gayrettepe'de birçok otel mevcuttur. Gayrettepe otel fiyatları standartlarına göre değişmektedir. Gayrettepe, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bir semttir. Batıdan Mecidiyeköy Ve Fulya, kuzayden Esentepe, doğudan Balmumcu ve güneyden Dikilitaş semtleri ile çevrilidir.

Nüfusu

İstanbul'un en işlek merkezlerinden biri olan Gayrettepe 12.167'dir. 1950'li yıllara kadar üzerinde çok az yerleşim olan Gayrettepe bu tarihten sonra hızla iskan edilmeye başlamıştır. Gayrettepe, İstanbul'un en merkezi yerlerinden birisi olması sebebiyle birçok yerli ve yabancı turistin uğrak noktalarından birisidir. Gayrettepe otellerinde konaklayan ziyaretçiler İstanbul'un her yerine rahatlıkla ulaşabilmektedirler.

Havaalanı

Gayrettepe, lüks otellerin bulunduğu İstanbul'un hareketli noktalarından birisidir. Gayrettepe ile İstanbul Atatürk Havalimanı arası 22 kilometre olup bu mesafe 26 dakika sürmektedir. Gayrettepe'ye havayolu ile gelmek isteyen misafirler, İstanbul Atatürk Havalimanı'na geldikten sonra Gayrettepe'ye taksi, dolmuş veya şehiriçi minibüslerle ulaşabilirler. Giriş gününden önce, Gayrettepe otel fiyatları ile avantajlı rezervasyon yapan misafirler, otellerin transfer hizmetini de kullanabilirler.

Otogarı

Gayrettepe ile Büyük İstanbul Otogarı 23 kilometredir. Bu mesafe yaklaşık olarak 24 dakika sürmektedir. Gayrettepe otellerine şehirler arası otobüslerle gelmek isteyen ziyaretçiler, Türkiye'nin her yerinden İstanbul otogarına sefer bulabilirler. Gayrettepe'ye ulaşmak için İstanbul otogarına gelen ziyaretçiler, buradan rahatlıkla Gayrettepe'ye ulaşabilirler. Gayrettepe otelleri yerli ve yabancı birçok turiste konaklama imkanı sunmaktadır.

Turizm Danışma

Gayrettepe ulaşım açısından hareketli noktadadır. Gayrettepe'yi ziyaret eden misafirler, Beşiktaş Meydanı, Şişli, Nişantaşı ve Levent gibi semtlere de gezi yapabilirler. Gayrettepe ile ilgili ayrıntılı bilgiye Bab-ı Ali Caddesi No: 28 nolu (İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü) adresten ulaşabilirsiniz. Gayrettepe otel fiyatlarına ise sitemizden ve tatil firmalarından ulaşmanız mümkündür.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Gayrettepe'de İstanbul'un hakim olduğu iklim görülmektedir. İstanbul iklimi, Karadeniz iklimi ile Akdeniz iklimi arasında geçiş özelliği gösteren bir iklimdir. Gayrettepe ılıman bir iklime sahiptir. Gayrettepe'nin yazları sıcak ve nemli; kışları soğuk, yağışlı ve bazen karlıdır. Kış aylarındaki ortalama sıcaklık 2 ile 9 derece arasındadır. Bağcılar'da en sıcak aylar Temmuz ve Ağustos aylarıdır ve ortalama sıcaklık 23 derecedir.

Farklı bitki topluluğuna sahip olan Gayrettepe'de şimşir, meşe, çınar, kayın, gürgen, kestane, çam gibi 2500 kadar bitki türü yetişir. Gayrettepe'de ormanlık alanlar ve parklar mevcuttur. Gayrettepe otelleri erken rezervasyon yapıldığı takdirde avantajlı olmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Gayrettepe İstanbul'un işlek yerlerinden birisidir. Gayrettepe'de birçok lüks restoran cafe ve lokanta mevcuttur. Gayrettepe'de Fransız mutfağından Çin mutfağına kadar birçok lezzeti bir arada bulabilirsiniz. Gayrettepe'de bulunan restoranlar arasında Eataly, Jamie's Italian, Welldone by Midpoint, Plus Kitchen, Tom's Kitchen, Cantinery, Parle, Godive, Morini gibi lüks mekanlar mevcuttur. Gayrettepe'de et lokantalarından fast food tarzı birçok restoran ve cafe bulabilirsiniz. Gayrettepe otel fiyatlarına oda kahvaltı dahil hizmeti vermektedir.

Popüler Eğlence Mekanları

İstanbul Gayrattepe en seçkin eğlence mekanlarının bulunduğu bir yerdir. Gayrettepe'deki otellerde konaklayan misafirler, hem otellerde hem de Gayrettepe ve yakınlarından bulunan mekanlarda vakit geçirmektedirler. Gayrettepe'de Bar 212, Masquerade Club, Fish Of North Gayrettepe, Bosphorus Brewing Company, Discorium gibi lüks mekanlar mevcuttur. Özellikle bayram dönemlerinde çok yoğun olan Gayrettepe otelleri için önceden rezervasyon yaptırmanız sizin için avantaj olacaktır.

Gezilecek Yerler

Gayrettepe İstanbul'un en merkezi yerlerinden birisi olması sebebiyle çevresinde bir çok tarihi ve turistik yer vardır. Gayrettepe otellerinde konaklayan misafirler gün boyu İstanbul'un bütün yerlerini gezebilirler. Gayrettepe'de Yıldız Sarayı'nı mutlaka gezmelidirler. Gayrettepe'deki tarihi ve turistik yerleri görmek isteyen ziyaretçiler, daha uygun fiyatlardan faydalanmak için erken rezervasyon dönemindeki uygun Gayrettepe otel fiyatlarını değerlendirmelidirler.