TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIFıstıklı Otelleri
2 Fıstıklı Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Fıstıklı Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Fıstıklı Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Fıstıklı Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Fıstıklı Otelleri ve en uygun Fıstıklı otel fiyatları, Fıstıklı hakkında genel bilgiler...

Fıstıklı Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.3
H. Sevtap | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-08-2020/25-08-2020
Daha öncede konaklama yaptığımız bir oteldi. Memnun kaldığımız için tekrar tercih ettik. Odalar temiz ve hijyenikti. Biz odamızdaki termal su için küvet kullanmayı tercih ettik fakat genel kullanım alanlarında bütün tedbirler alınmıştı. Yemekler çeşitli ve lezzetliydi. Aileniz ile keyifle konaklama yapabileceğiniz güzel bir otel. Tavsiye ederim.
10
K. Küçük | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-07-2020/19-07-2020
Doğası çok güzel. Tam istediğim gibi bir tatil yaşadım.
9.3
A. Efe | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-07-2020/27-07-2020
İlk defa konaklama yaptığım bir oteldi. Genel olarak memnun kaldık. Tek gece bir konaklama yaptık .Biz gittiğimizde havuzlar kapalıydı fakat kısa süreli mola için konaklama yaptığımızdan bizim için sorun olmadı. Otelde genel alanlarda bütün tedbirler alınmıştı ve personel bu konuda çok bilinçliydi. Odamız çok geniş ve çok konforluydu. Odanın için de ayrıca mutfak bölümünün olması bence bu dönem için çok iyi. Restoran temiz ve hijyen kurallarına uyulmuştu. Yemeklerde çeşit yeterliydi.
10
O. A. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-08-2020/15-08-2020
Doğayla iç içe çok güzel bir tatildi. Keyif aldık . Yemekler lezzetli ve Personel güler yüzle ağırlandık .

Fıstıklı Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Sağlık turizminin en sevilen yerlerinden Fıstıklı'da kalabileceğiniz Fıstıklı Otelleri...

Yıl içerisinde yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisini çeken bölgeler arasında yer alan Fıstıklı'da konaklayabileceğiniz pek çok otel bulunmaktadır. Fıstıklı otelleri size lüks ve konforlu bir konaklama imkânı sağlarken şifalı sulara sahip termal havuzları ile pek çok rahatsızlığınıza da iyi geliyor.

Yalova'nın Armutlu ilçesine bağlı olan Fıstıklı'da Marmara bölgesinin en temiz denizini bulabilirsiniz. Doğal güzellikleri ile göz dolduran yerleşim birimleri arasında yer alan Fıstıklı'da keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirme olanağına sahip olabilirsiniz. Bunun için sitemizin indirimli Fıstıklı otel fiyatları ile rezervasyonlarınızı gerçekleştirmeniz daha düşük bütçeli bir tatil için faydanıza olacaktır.

Nüfusu

Yalova'nın Armutlu ilçesine bağlı olan Fıstıklı Köyü 2000 yılı verilerine göre 2089 kişilik bir nüfusa sahiptir. 2000 yılından bu yana büyük gelişmeler yaşanmış olsa da 2012 yılına gelindiğinde 1317 kişilik yerleşik bir nüfusla sınırlı kalmıştır. Ancak özellikle bölgedeki sağlık turizmi faaliyetlerinin gelişmesi ile Fıstıklı otellerinde konaklayanların bölge nüfusunda dalgalanmalar yaşanmasına yol açtığını görebiliyoruz.

Ulaşım Olanakları

Fıstıklı, Yalova il merkezine 63, Armutlu ilçesine ise 8 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bu sebeple indirimli Fıstıklı otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında öncelikle Yalova'ya ve Armutlu'ya ulaşmanız gerekmektedir. Daha sonra şehir içi araçlarını kullanarak rahatlıkla Fıstıklı'ya ulaşabilirsiniz. Havayolunu kullanacaksanız İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanını kullanmanız gerekmektedir.

Turizm Danışma

Fıstıklı Köyünde gerçekleştirilen turizm etkinliklerinden Armutlu İlçe Kültür ve Turizm Müdürlüğü sorumludur. Siz de turizm danışma büroları ile iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır. Bu sayede Fıstıklı otellerinde gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında bölge hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmanız ve Fıstıklı'yı daha iyi tanıyabilmeniz mümkün olacaktır.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Yalova'nın Armutlu ilçesine bağlı olan Fıstıklı'da genel olarak Marmara iklimi hüküm sürmektedir. Ancak Fıstıklı; Karadeniz, Akdeniz ve Karasal iklimleri arasında geçiş özelliği gösterdiğinden tüm iklim çeşitlerinden bazı özellikleri taşımaktadır. Bu bakımdan yazları daha sıcak ve güneşli bir hava ile karşılaşırken kışları oldukça soğuk bir havaya sahiptir. Siz de indirimli Fıstıklı otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatillerinizde bu özellikleri açıkça görebilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Yalova'nın Armutlu ilçesine bağlı olan Fıstıklı Köyünde gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında bölgedeki yeme ve içme olanaklarının zenginliği sayesinde çok keyifli vakit geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz. Fıstıklı otellerinde tatil yaparken Yalova'ya özgü tatları olan yumurta tiridi, termal tatlısı, Yalova köftesi, pavli ve Kara Lahana yemeği gibi lezzetleri de mutlaka denemelisiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Fıstıklı küçük bir yerleşim bölgesi olmasına rağmen burada eğlenebileceğiniz pek çok aktivite bulabilirsiniz. Otellerinizin size sunduğu eğlence mekânı seçeneklerini değerlendirebileceğiniz gibi indirimli Fıstıklı otel fiyatları ile gerçekleştireceğiniz konaklamalarınızda Armutlu ve Yalova'da bulunan eğlence mekânlarını da değerlendirebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Armutlu'nun gelişmiş köylerinden biri olarak karşınıza çıkan Fıstıklı'da lüks ve konforlu Fıstıklı otelleri sayesinde eğlenceli bir tatil geçirmeniz mümkün olacaktır. Bununla birlikte gezip görebileceğiniz yerler de olması burada geçireceğiniz tatillerinizi daha eğlenceli bir hale getirebilecektir. Fıstıklı Köyünün meydanında bulunan 300 yıllık şadırvanı mutlaka görmelisiniz. Ayrıca Fıstıklı'da bulunan yaylalar da eğlenceli bir gün geçirmenize olanak sağlayacaktır. Fıstıklı tatiliniz sırasında mutlaka Erikli Şelalesini görmek için de zaman ayırmalısınız.