TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIFındıklı Otelleri
1 Fındıklı Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Fındıklı Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Fındıklı Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Fındıklı Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Olmazsa Olmazlar

En iyi Fındıklı Otelleri ve en uygun Fındıklı otel fiyatları, Fındıklı hakkında genel bilgiler...

Fındıklı Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
N. İnce | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 25-06-2020/28-06-2020
Çalışanlar otelin konumu her şey harikaydı. Bayıldım. Mutlaka gitmeniz gerekiyor. Doğum günüm için otelin sürprizi beni çok mutlu etti. Çok ince bir düşünceydi. Mükemmeldi her şey. Her yere yakın deniz manzaralı mükemmel bir yer.
9.0
Y. Orhan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-05-2020/05-05-2020
Konumu ve manzarası güzeldi. Personelleri ilgiliydi. Temiz bir tesis. Yemeklerinden de memnun kaldım

Fındıklı Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Tarihi yapısı ve dar sokakları ile ünlü Fındıklı Otelleri...

İstanbul'un en gözde turist çekim alanları içerisinde yer alan Beyoğlu, Fındıklı semtiyle tatilcilerin en çok ziyaret ettikleri yerler arasındadır. Genellikle dar sokakları tarihi yapıları ile meşhur olan Fındıklı otelleri de görüntüsüyle dikkat çekmektedir.

İstanbul'da yer alan Asya ve Avrupa Yakası Marmara denizi ile ikiye ayrılmıştır. Her köşesi farklı güzellikte olan İstanbul, Fındıklı Avrupa yakasında yer almaktadır. Genellikle lüks otellerin ve konutların yer aldığı Fındıklı tarihi yapısıyla da bilinmektedir.

İstanbul Beyoğlu sınırları içerisinde yer alan Fındıklı, muhteşem boğaz manzarasıyla İstanbul'un en gözde yerleri arasında gösterilmektedir. Boğaziçi ile Rumeli yakası arasında yer alan Fındıklı otel fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

Nüfusu

İstanbul'un en çok ziyaret edilen turizm merkezleri arasında gösterilen Beyoğlu Fındıklı, yıl içerisinde yerli ve yabancı milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır. Eski bir İstanbul yerleşim yeri olan Fındıklı, sınırları içerisinde taş evleri tarihi köşkler ve önemli Fındıklı otelleri yer almaktadır.

Genellikle kafelerin ve iş merkezlerinin yer aldığı Fındıklı İstanbul'un en çok turist alan bölgesidir. Türkiye'de yapılan en son nüfus sayımına göre Fındıklı nüfusu 5 bin 700 olarak belirlenmiştir. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle nüfusunun kat ve kat üzerine çıkmaktadır.

Havalimanı

İstanbul'un dünyaya açılan kapısı olarak da adlandırılan Beyoğlu dar sokakları, sokaklardan Boğaza doğru açılan caddeleri, ayrıca tarihi yapısı itibariyle hem ülkemiz için hem de dünyada yer alan tarihi yerler arasında en güzel olanaklara sahiptir.

Fındıklı'ya ulaşımlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz havalimanı yer almaktadır. Avrupa yakasında yer alan Atatürk Havalimanını kullanabilirsiniz. Fındıklı otel fiyatları ve ulaşım imkânları sayesinde tercih edilen önemli turizm merkezleri arasındadır.

Otogarı

Yerleşim yerleri açısından İstanbul'un en eski yerleşim yerleri arasında gösterilen Beyoğlu Fındıklı otelleri, hem yurt içinden hem yurt dışından misafirlere ev sahipliği yapmaktadır. Ulaşım olarak çok fazla ulaşım seçeneklerine sahip olan Fındıklı, genellikle kara yolu ulaşımı tercih edilmektedir.

Fındıklı'ya en yakın otogar Esenler sınırları içerisinde yer almaktadır. Esenler otogarı ile Fındıklı arası ortalama 18 km mesafede yer almaktadır. Fındıklı ulaşım seçeneklerinin uygun olması nedeniyle tatilcilerine uygun fiyata kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Turizm Danışma

Türkiye'de yer alan turizm merkezleri arasında en çok ziyaret edilen yerler arasında gösterilen Fındıklı, yapılan yatırımlar sayesinde gelişmeye devam etmektedir. Genellikle tarihi yapı bakımından çok fazla destinasyon merkezlerine sahip olan Fındıklı, Türkiye'nin turizm gelirlerinde büyük bir paya sahiptir.

Fındıklı'nın en önemli tarihi yapısı olarak da bilinen Galata Kulesi İstanbul'un simgesi haline gelmiştir. Çok sayıda tarihi yapıları yerinde görmek isteyen misafirler Fındıklı otel fiyatlarının da uygun olmasından dolayı konaklamalarını kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Bulunduğu konum itibariyle birden çok bölge iklimine sahip olan Fındıklı genellikle Anadolu ve Karadeniz iklim tiplerini taşımaktadır. Genel olarak ılıman bir yapıya sahip olan Fındıklı, yılın her döneminde turist almaya devam etmektedir.

İstanbul'un en merkezi konumunda yer alan Beyoğlu, sınırlarındaki Fındıklı otelleri tatilcilerine konaklama imkânının yanı sıra bölgeyi tanıma fırsatı da sunmaktadır. Çok sayıda doğal parkları ve yeşil alanları sayesinde kentleşmenin etkisi altında olmasına rağmen temiz havasını korumayı başarmıştır.

Yeme ve İçme Olanakları

Marmara bölgesinin önemli yerleşim yerleri arasında gösterilen Beyoğlu Fındıklı, kültürel ve yöresel lezzetlerin servis edildiği önemli restoranlara sahiptir. Genellikle aperatif yiyecekleri bulabileceğiniz Fındıklı kültürel lezzetleri de bulabileceğiniz restoranlara sahiptir.

Misafirlerin kaliteli ve güvenli konaklama yapabilecekleri, Fındıklı otel fiyatları sayesinde tercih edilmektedir. Fındıklı'ya geldiğinizde önemli yöresel lezzetleri arasında, Düğün çorbası, Sıkma Lokma, Ayva Tatlısı, Peynir Helvası önemli lezzetlerdendir.

Popüler Eğlence Mekânları

Tarihi yapının halen muhafaza edildiği İstanbul, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerindir. Fındıklı İstanbul Beyoğlu sınırları içerisinde cadde ve sokaklarında çok sayıda kafe ve barların yer aldığı farklı eğlence olanaklarına sahip turizm cennetidir.

Ayrıca Fındıklı otelleri, misafirlerine sunduğu imkânlar sayesinde eğlenceli vakit geçirebileceğiniz çok sayıda alternatife sahiptir. Fındıklı eğlence mekânları arasında, Picante, Chariotte Bistro, Helvetia, Asmalı mescit, önemli eğlence mekânları arasındadır.

Gezilecek Yerler

İstanbul'un ilk kuruluş yıllarına dayanan geçmişi olan Beyoğlu Fındıklı beldesi gelişimini ilk günden bu yana sürdürmeye devam etmektedir. Beyoğlu Fındıklı otel fiyatları ile turistlerin yoğunlukla konaklama yaptıkları yerler arasındadır.

Fındıklı'ya geldiğinizde gezip görmeden dönmemeniz gereken yerler arasında, Galata Kulesi, İstiklal caddesi, İstanbul Modern, Pera Müzesi, Rahmi koç müzesi, Miniatürk, St. Antuıan Katolik kilisesi, Doğan çay müzesi bulunmaktadır.