Fethiye Hisarönü Otelleri & Fethiye Hisarönü Otel Fiyatları Toplam 7 Otel Bulundu

Harita
Montana Pine Resort
Montana Pine Resort
Montana Pine Resort
Montana Pine Resort
Montana Pine Resort
Green Forest Hotel
Green Forest Hotel
Green Forest Hotel
Green Forest Hotel
Green Forest Hotel
Pink Palace Hotel
Pink Palace Hotel
Pink Palace Hotel
Pink Palace Hotel
Pink Palace Hotel
Hotel Pine Valley
Hotel Pine Valley
Hotel Pine Valley
Hotel Pine Valley
Hotel Pine Valley
Evra Otel
Evra Otel
Evra Otel
Evra Otel
Evra Otel
Sibella Butik Hotel
Sibella Butik Hotel
Sibella Butik Hotel
Sibella Butik Hotel
Sibella Butik Hotel
Nicholas Park Hotel
Nicholas Park Hotel
Nicholas Park Hotel
Nicholas Park Hotel
Nicholas Park Hotel

Fethiye Hisarönü Otelleri & Fethiye Hisarönü Otel Fiyatları

Çevre güzellikleri ve eğlenceli geceleri ile vazgeçilmez olan Fethiye Hisarönü Otelleri...

fethiye hisarönü otelleri

Dünyanın dört bir yanından turist çeken Fethiye Hisarönü otellerini en cazip fiyat koşullarıyla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde bir araya getirmiş bulunuyoruz. Bölgede neler yapabileceğiniz. Nereleri gezebileceğiniz ve nasıl gideceğinize dair birçok ana konuya değindiğimiz bilgilere yine sitemizden kolayca erişebilirsiniz.

Fethiye Hisarönü, Muğla ilimize bağlı olan Fethiye ilçesinde turistik bir mahalledir. Güney kısmında Ölüdeniz, batısında Ege Denizi ile Kayaköy, doğusunda Ortaca ve kuzeyinde Fethiye ilçesi bulunmaktadır. Merkez ilçeye 13 kilometre uzaklıkta olduğu tespit edilen Fethiye Hisarönü, özellikle gece hayatı ile ünlü olan turistik yerlerdendir.

Her köşesi turizme uygun olan Fethiye'de uygun Fethiye Hisarönü otel fiyatları ile tatil yapma olanağına sahip olabileceğiniz için daha düşük bütçelerle bölgede tatil yapmak için mutlaka bu oteller arasından seçim yapmalısınız.

Nüfusu

Fethiye Hisarönü, az nüfuslu bir kasaba olup, sosyal mekânlarının çeşitliliği, eğlence mekânlarının popülerliği ve doğası bozulmamış hayran bıraktıran çevresel güzellikleriyle tercih edilen tatil yerimizdir. Fethiye Hisarönü'nde özellikle İngiliz turistler büyük bir çoğunluğu oluşturmaktadır. Buradan mülk de satın almaktadırlar. Bu da hem bu şekilde bölgede tatil yapan hem de Fethiye Hisarönü otellerinde konaklayan turistlerle bölge nüfusunda dalgalanmalar da yaşanmaktadır.

Havalimanı

Yurdumuzun korunmuş ender bölgelerinden olan Hisarönü'ne uçakla ulaşmak isterseniz 1 saat mesafede yer alan Dalaman Havalimanını tercih etmeniz gerekecektir. HAVAŞ servislerinin yol güzergâhında indirdiği servisler bölgeye kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Dilerseniz uygun Fethiye Hisarönü otel fiyatları ile konaklayacağınız otellerin kendilerine ait transfer hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Otogar

Ekonomik ve güvenilir ulaşım aracı olarak otobüs yolculuğunu tercih eden yolcular için Fethiye'ye direk seferler düzenlenmektedir. Fethiye Hisarönü'ne ise otogardan aktarma yaparak gelebilirsiniz. Aktarma yapacağınız yolculuk sadece 15 dakika sürmektedir. Fethiye otogarı, küçük bir otogar olsa da kapasite olarak büyük olup hizmet verebilmektedir. Bu bakımdan Fethiye Hisarönü otellerine giderken de büyük bir rahatlık sunabilmektedir.

Turizm Danışma Bürosu

Fethiye Hisarönü, alışveriş alanları ile ve kafeleri, gece kulüpleri, kamp alanları, tesisleri ve diğer popüler bölgelere olan yakınlığı ile turizmde ilerleme kaydeden tatil köylerimizdendir. Fethiye Hisarönü'ne genellikle günübirlikçi ziyaretçiler, yazlıkçılar, eğlence amaçlı gelen kişilerce tercih edilmektedir. Turizm faaliyetleri yönünden Fethiye İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne bağlıdır. Bu yüzden indirimli Fethiye Hisarönü otel fiyatları ile bölgede konaklayanların destek için ilçe turizm müdürlüğüne başvurması gerektiğini görebilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Turizme elverişli iklimi ile potansiyel turistik önem taşıyan Fethiye Hisarönü, yazları sıcaktır, kışları ise genellikle yağışlı ve ılıman kısa süren kış aylarına sahiptir. Sıcaklık ortalaması yaz aylarında 35 derece olan bölgede, kışın ise 9 derecenin üzerinde seyreder. Bu da Fethiye Hisarönü otellerinde özellikle yaz aylarında tatil yapıldığını göstermektedir. Bitki örtüsü yoğun olan bölgede iklimin etkileri de göz önünde bulundurulursa; akçam, zeytin, defne, kızılçam, kavak, çınar, günlük ağacı ve akasyadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Fethiye Hisarönü'nde Akdeniz ve Ege mutfağından izler taşıyan zengin yemek çeşitleri ile konukların damak tadına uygun yemeklere sahiptir. Bölgede ayrıca deniz ürünleri de büyük önem taşımakta olup, çeşitli restoranlarda dünya mutfaklarından esintilere de rastlayabilirsiniz. Mezeler ve sebze yemekleri ile yöresel lezzet sunan pek çok mekân yer almakla beraber, balık restoranları ve meyhaneler de alternatif oluşturmaktadır. Üstelik indirimli Fethiye Hisarönü otel fiyatları ile konakladığınız otellerin restoranlarında da bu lezzetleri deneme olanağına sahip olabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Fethiye ilçesinin en gözde mekânlarının yer aldığı Fethiye Hisarönü, eğlence mekânları ve modern kafeleri ile tatilcilerin günübirlik de olsa mutlaka ziyaret ettiği yerdir. Gece hayatının merkezi olan Fethiye Hisarönü'nün en gözde mekânları; Nightlife, Club Churchill Bar, London Garden Bar, Revolution, Delboy's ve The Reef Bar'dır. Bu yerlerin yanı sıra Fethiye Hisarönü otellerinin sundukları gece eğlence aktivitelerinden de faydalanabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Doğada yürüyüş yapabilir, çay bahçelerinde sevdiklerinizle hoş sohbetler eşliğinde eşsiz doğal güzellikleri seyredebilirsiniz. Barlar sokağında gezinti yapabilir, kamp alanlarında çadır kurabilir, alışveriş yapabilir ve civardaki turistik beldeleri de gezebilirsiniz. Fethiye Hisarönü otellerinde konaklarken gezi rotanızda yer edinecek turistik yerler; Telmessos Antik Kenti, Ölüdeniz, Fethiye Limanı, Barlar Sokağı, Sanat Sokak, Kral Mezarları ve Fethiye Eski Şehir'dir.

Fethiye Hisarönü, Fethiye'ye bağlı küçük bir bölüm olmasına rağmen oldukça popülerdir. Burada gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında dilerseniz Fethiye otelleri arasından seçiminizi gerçekleştirip konaklama olanağına da sahip olabilirsiniz. Üstelik böylelikle çok daha geniş otel seçeneklerine bakma olanağına da sahip olabilirsiniz.