TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIEskişehir Merkez Otelleri
11 Eskişehir Merkez Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Eskişehir Merkez Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Eskişehir Merkez Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Eskişehir Merkez Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Eskişehir Merkez Otelleri ve en uygun Eskişehir Merkez otel fiyatları, Eskişehir Merkez hakkında genel bilgiler...

Eskişehir Merkez Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

7.3
G. N. T. Hekim | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-11-2022/13-11-2022
Personel özverili çalışıyor.
7.7
S. Tunaboylu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 25-09-2022/28-09-2022
Ücretsiz otopark, Otel çalışanları güler yüzlü sabah kahvaltısı yeterli standart kahvaltı tabağı istediğiniz kadar çay nescafe içebilirsiniz.
8.3
C. Kaya | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-07-2022/23-07-2022
Temizliği ve sakinliği oldukça güzeldi.
9.7
b. değer | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-04-2023/19-04-2023
Sabah kahvaltısı çok güzeldi. Tüm çalışanlar güler yüzlü ve ilgiliydi.
9.3
H. TOPÇU1 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-04-2024/28-04-2024
Konum
9.0
D. HAKLI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-02-2024/18-02-2024
Herşeyi beğendim sadece yemeklerle ilgili sıkıntım oldu
10
Y. N. 1 | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-07-2022/03-07-2022
Çalışanların samimiyeti ve ilgisi çok güzeldi. Çok memnun kaldık.
8.3
Y. B. YAVUZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-01-2024/05-01-2024
Konumu
7.3
G. ABAY | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-11-2022/27-11-2022
Sabah kahvaltısının çeşitli olması çok iyi. Sıcak su ile duş aldım. Personel iletişimi mükemmel. Banyoda sabun bitmişti aradım hemen getirdiler. Konumu iyi kolay ve ulaşılabilir. Yatak rahattı. Tv çalışıyordu.
9.0
B. Ç. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-03-2024/17-03-2024
Güler yüzlü çalışanlarının olması ve otelin konumunun çok güzel olması.

Eskişehir Merkez Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Popüler sosyal hayatı ve kültür merkezleriyle tatilinizi daha keyifli hale getiren Eskişehir Merkez Otelleri...

Eskişehir Merkez otellerinin en uygun fiyat garantisini sunan sitemizden, tesislerin özelliklerini inceleyebilir, karşılaştırmalarını yaparak beklentinize en yakın otelde yerinizi ayırtabilirsiniz. Eskişehir Merkez seyahatinizde size yol gösterecek civar hakkında önemli detaylara da göz atabilirsiniz.

Eskişehir Merkez, İç Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan, güney kısmında Mahmudiye, Afyon ve Seyitgazi ilçesi, kuzey kısmında Mihalgazi ve Sarıcakaya ilçeleri, batıda Kütahya ile Mudanya, doğu kısmında ise Ankara ile Alpu yer almaktadır. Sakarya Nehri ile Porsuk Çayı'na ev sahipliği yapmaktadır. Günümüzde Konya, Ankara ve İstanbul illerinden başlanan hızlı tren seferleri ile gözde beldelerimizden biri olmuştur.

Açılan iki üniversite ile daha da kalkınan bir bölge olarak karşımıza çıkan Eskişehir Merkezde bölgeyi tanımak için gelen konukların konaklayabileceği Eskişehir Merkez otel fiyatları sayesinde bölgedeki tatillerinizi çok daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Nüfusu

Eskişehir Merkezinin nüfusu 2014 verilerinden yola çıkılarak yaklaşık, 710.000 kişidir. Bağlı bulunduğu Eskişehir kentinin nüfusu 826.742 kişi olup, yurdumuzun nüfus bakımından en yoğun yirmi beşinci ilidir. Özellikle öğrenciler ve Eskişehir Merkez otellerinde konaklayanlarla birlikte nüfusun daha da arttığını görebilmek mümkündür.

Havalimanı

Önemli ulaşım yolları üzerinde bulunan Eskişehir Merkez, sosyal, turizm ve ekonomi alanlarında ziyaret edilen yerlerden olup, hava yolu ulaşımı Eskişehir Anadolu Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. Gazi Paşa Mahallesi, Muttalip Yolu İki Eylül Kampüsü, Tepebaşı sınırlarında yer alan havalimanı Eskişehir Merkez bölgesine sadece 9 kilometre mesafededir. Bu da uygun Eskişehir Merkez otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere kısa sürede ulaşabilmenize olanak sağlamaktadır.

Otogarı

Şeker Mahallesi, Sivrihisar/2 Caddesi, üzerinde yer alan Eskişehir otogarı, Eskişehir Merkeze 3 kilometre uzaklıkta bulunup, yurdumuzun her bölgesinden şehirlerarası karayolu ulaşımı yapılmaktadır. Şehir içi yolcu taşımacılığı yapan otobüs, dolmuş ve minibüsler yanında, ticari taksiler ile de kent merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Eskişehir Merkez otelleri konaklamalarınız sırasında bu otogarı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Eskişehir Merkezinin turistik çalışmaları Eskişehir il merkezine bağlı olan Turizm Müdürlüğü tarafından sağlanmaktadır. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü; Arifiye Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi 29/33 Odunpazarı ilçesi sınırlarında bulunmaktadır. Kampanyalı Eskişehir Merkez otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında bölge tarihi ve kültürü hakkında detaylı bilgi almak için müdürlükte bulunan turizm danışma bürolarından destek alabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Eskişehir Merkezde karasal iklim ile Akdeniz iklimi yanın da Karadeniz iklim özellikleri de görülen karma bir hava hâkimdir. Yıllık sıcaklık ortalamasının 11 derece olduğu Eskişehir Merkez, kışları kar yağışı ve don olayları görülürken, yaz dönemlerinde ise sıcak ve kurak bir hava hâkimdir. Bu da yaz dönemlerinde Eskişehir Merkez otellerinde konaklayıp bölgede tatil yapmayı daha elverişli hale getiriyor. Eskişehir Merkezinin bitki örtüsü çeşitli özelliklerde olup, dağ yamaçlarının bulunduğu kısımda meşe çalılıklarına rastlanır iken, genel alanda hâkim olan step bitki örtüsüdür. Bunun yanı sıra Eskişehir Merkezinin bitki toplulukları; karaçam, yumak, sarıçam, yavşa, meşe ve kekiktir.

Yeme ve İçme Olanakları

Dışarıdan aldığı yoğun göçlerle yemek kültürü büyük ölçüde etkilenen Eskişehir Merkez, yöresel yemekleri yanında lüks restoranları ile göz doldurmaktadır. Ağırlıklı olarak hamur işleri tüketilen bölgede, haşhaş kullanımı da oldukça yaygındır. Eskişehir Merkezinin meşhur yemeklerini şu şekilde sıralayabiliriz; Çibörek, Eskişehir Simiti, Balaban köfte, met helvasıdır. Bu tatları, hem uygun Eskişehir Merkez otel fiyatları ile konakladığınız otellerin restoranlarında hem de bölgede hizmet veren yerel restoranlarda deneme olanağı bulabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Sosyal hayatı ile ön plana çıkan Eskişehir Merkez, canlı müzik yapan kafeleri, barları, meyhaneleri ve gece kulüpleri ile, trend şarkılar eşliğinde eğlenceli saatler yaşatmaktadırlar. Eskişehir Merkezde gidilebilecek en popüler mekânları belirtirsek; One Night Club, Sess, 222 Park, Neyzen Meyhanesi, XX Large Cafe Bar, Bomanti Aile Meyhanesi, Eshalay Türkü Bar, Retro Hall, Buda Club, Club Mood, Up and Down ile SO Club'tır. Ayrıca Eskişehir Merkez otelleri de konuklarına gece eğlenebilecekleri tesis imkânları sunduğundan bu imkânları da değerlendirebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Eskişehir Merkez, geçmişten gelen tarihi derinliğe sahip tarihi yapıları, kültürel etkinlikleri ve sosyal hayatı ile ilgi çeken destinasyonlarımızdandır. Eskişehir Merkez gezilerinizde görüp de dönmemeniz gereken yerler; Midas Anıtı, Sazova Parkı, Eskişehir Havacılık Müzesi, Asar Kalesi, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykelleri Müzesi, Arkeoloji Müzesi ile Akvaryum'dur. Eskişehir Merkez otellerinde konaklarken bu yerleri de görmeniz bölgeyi daha iyi tanıyabilmeniz açısından yararınıza olacaktır.