TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIEminönü Otelleri
6 Eminönü Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Eminönü Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Eminönü Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Eminönü Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Eminönü Otelleri ve en uygun Eminönü otel fiyatları, Eminönü hakkında genel bilgiler...

Eminönü Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.3
S. NAZLI | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-05-2021/09-05-2021
Tarihi ve turistik yerlere çok yakın bir konumda olduğu için özellikle turistik amaçlı gelenler tercih edebilir. Bunun dışında odalar temiz ve ferah personel de çok alakalıydı teşekkür ederiz.
10
s. tekin | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-04-2021/12-04-2021
Ulaşımı çok kolay bir mevki de olduğu için tercih ettik. çok da memnun kaldık odalar gayet temizdi ilgili personeller ve temiz oda hizmeti için teşekkür ederiz.
10
c. ö | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-04-2021/12-04-2021
Ailecek kaldık güzel ve temiz bi oteldi çalışanlar güleryüzlü fiyatlar uygundu. Çok merkezi bir konumda olması sebebiyle tercih sebebimiz oldu.
10
M. TAŞDEMİR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-11-2020/21-11-2020
Personelin güler yüzlü yaklaşımı, çözüm odaklı olması ve iletişimi oldukça güzeldi. Temizlik ön planda ve çok iyiydi. Restoran temiz ve yemekler çeşitli. Çok teşekkür ederim.
8.7
K. ERDEK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-03-2021/30-03-2021
Teras oluşu güzel
10
H. Can | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-08-2020/20-08-2020
İş için İstanbul'a gittiğimde tesadüfen konakladım burada.. Personeller çok güler yüzlü otel gayet temiz ve yemekler lezzetli. Odalar temizliği ve konumu çok guzeldi.
10
Ş. A. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-08-2020/21-08-2020
İş seyahatim için tercih ediyorum düzenli olarak konakladığım bir otel, odalar ferah ve geniş personellerde oldukça ilgililer.
9.0
E. AKYAR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-09-2021/11-09-2021
Arkadaşlarla birlikte tesadüfen bulduk ve konaklama fırsatımız oldu çok memnun ayrıldık. Konum olarak turistik yerlere yürüme mesafesindeydi. Odalar oldukça ferah ve temizdi.
9.0
S. SEBİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-04-2021/09-04-2021
Konum açısından oldukça merkezi kolayca ulaşılabilir. Personel güleryüzlü ve ilgiliydi. Genel alanlar ve odalar da oldukça temizdi teşekkürler.
8.7
C. ÖZTÜRK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-09-2021/04-09-2021
Devamlı konaklama yaptığım bir otel. İş seyahatleri için uygun merkezi bir konumda.

Eminönü Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

İstanbul'un Tarihi Yarımadasının gözde semtlerinden Eminönü'nde kalabileceğiniz Eminönü Otelleri...

İstanbul'un var olduğu sürece her zaman en canlı yerleşim bölgelerinden biri olarak karşımıza çıkan Eminönü, şehrin tarihi çekirdeği olarak bilinen surlar içerisinde yer almaktadır. Eminönü otelleri ve bölge hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz sayfamız sayesinde bölgedeki tatilleriniz sırasında zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Fatih ilçesine bağlı olan Eminönü, pek çok tarihi yapıyı bünyesinde bulundurmaktadır. Öyle ki İstanbul'a gelip de Eminönü?ne gitmeyen yerli ya da yabancı bir turistten bahsedebilmek mümkün değildir. Bu yüzden uygun Eminönü otel fiyatları ile bölgede konaklamak gezilerinizi daha rahat yapmanız açısından yararınıza olacaktır.

Nüfusu

Turistik yerleri bakımından oldukça zengin olan Eminönü, 2015 yılı verilerine göre 32.557 kişilik yerleşik nüfusa sahiptir. Ancak bunun yanı sıra bölgeye gelen ziyaretçilerle birlikte nüfusta büyük değişiklikler yaşandığını görebilmek de mümkündür. Özellikle yaz aylarında Eminönü otellerinde konaklayanlarla bölge nüfusunda dalgalanmalar görebilmek mümkündür.

Ulaşım Olanakları

Eminönü İstanbul'un en merkezi ilçelerinden biri olan Fatih'e bağlıdır. Bu da rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda olması üzerinde etki yaratmaktadır. Uygun Eminönü otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere ulaşmak için hem havayolunu hem de karayolunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Havayolu ulaşımı için Atatürk Havalimanını, karayolu ulaşımı için ise Büyük Esenler Otogarını kullanabilirsiniz.

Atatürk Havalimanından ve Esenler Otogarından geçen büyük metro hattını kullanarak Eminönü'ne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehir içi araçlarını, otobüsleri, kiraladığınız arabaları ve taksileri kullanarak da kısa sürede yer ayırdığınız Eminönü otellerine rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Turizm Danışma

At Meydanı Sultanahmet'te bulunan Turizm Danışma Bürosu sayesinde Eminönü'nde gerçekleştirilen turizm faaliyetleri hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu sayede uygun Eminönü otel fiyatları ile bölgede konaklarken Eminönü hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi bölgede gerçekleştirilen etkinlikler hakkında bilgi alarak bunlardan faydalanma olanağına sahip olabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

İstanbul genelinde olduğu gibi Eminönü'nde de Akdeniz, Karadeniz, Balkan ve Anadolu kara ikliminin etkilerini açıkça görebilmek mümkündür. Yıllık ortalama sıcaklığın 13,5 derece olduğunu görebildiğimiz bölgede genelde yazları kurak ve sıcak geçerken kışları yağışlı ve ılık geçmektedir. Kar yağışlı gün sayısının ise normal şartlar altında 10 günden fazla olmadığını görebilmek mümkündür.

Akdeniz bitkilerini andıran bitki örtüsü ile Eminönü otellerinde kalırken çevrede ormanlık alanlarla karşılaşmanız mümkündür. Özellikle korunan park ve ormanları ile bölgede temiz hava alıp yürüyüş gerçekleştirebileceğiniz pek çok yer olduğunu görebilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

İstanbul gezilerinizi daha eğlenceli hale getirebilecek olan unsurların başında şüphesiz yeme ve içme olanaklarının zenginliğidir. Lokantaları ve balık restoranları ile ünlü olan Eminönü'nde tadabileceğiniz pek çok lezzet sizi bekliyor. Fast food yiyebileceğiniz pek çok yer bulunduğu gibi kebap türleri, köfte seçenekleri yiyebileceğiniz pek çok restoran da bulunmaktadır. Ancak uygun Eminönü otel fiyatlarımız ile bölgede gerçekleştirdiğiniz tatilleriniz sırasında mutlaka Eminönü turşucusundan tatmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Popüler Eğlence Mekânları

Eğlencenin tavan taptığı yerlerden biri olarak karşımıza çıkan Eminönü'nde konakladığınız Eminönü otellerinin size sunduğu eğlence olanaklarının dışında bölgede eğlenebileceğiniz pek çok yer de sizi beklemektedir. Özellikle Star Cafe&Bar gibi canlı müzik yapan pek çok popüler mekân sayesinde gecelerinizi daha renkli ve eğlenceli bir hale getirebilmeniz mümkün olacaktır.