TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI



Edirne Otelleri
23 Edirne Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Edirne Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Edirne Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Edirne Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Edirne Otelleri ve en uygun Edirne otel fiyatları, Edirne hakkında genel bilgiler...

Edirne Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.7
L. F. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-03-2023/14-03-2023
fiyatları çok uygun konumu güzel personel güler yüzlü
10
a. c. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-02-2024/03-02-2024
Herkese tavsiye edebileceğim bir otel yemekler çok güzel. Temizlik çok iyi personeller güler yüzlü, gönül rahatlığıyla tatil yapabileceğiniz bir otel. Tavsiye ediyorum.
10
M. . Aslım | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-07-2023/19-07-2023
Her seferinde Edirne ye geldiğimizde Alan Suites bizim tek tercihimiz. Zengin kahvaltı büfesi mükemmel.
10
E. A | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-08-2023/20-08-2023
çalışanları o kadar çok iyidiler ki herşeyimizle ilgilendiler merkezde bulunan otel her yere çok yakındı ulaşımdn dolayı hiç sıkıntı çekmedik
9.7
D. Arda | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-02-2024/18-02-2024
suit odada konaklama sağlamıştım çocuklu bir anne olarak bebeğim için zaten bir park yatak olması beni çok mutlu etti. sürekli gittiğim her yerde sorun yaşıyordum. personel ilgiliydi ve çok yardımcı oldular. teşekkür ederim.
10
İ. Oktar | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 30-05-2024/01-06-2024
Herşey
10
e. e. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-04-2024/05-04-2024
Çalışanları kibar, her isteğimizle titizlikle ilgilendiler. Odamızdan çok memnun kaldık, düşünenlere tavsiye ederim. teşekkür ediyoruz
9.7
M. Ö. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-11-2023/05-11-2023
Merkezi konumda, odalar ve genel alanlar oldukça temiz ve kullanışlıydı. Memnun kaldık herkese tavsiye edebilirim.
10
C. Er | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-08-2023/08-08-2023
ulaşım açısından her yere çok yakındı çok memnun kaldık ilgilerinden de teşekkür ederiz midis otel herşey çok güzeldi
10
C. B. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-10-2023/23-10-2023
Akrabamızın düğünü sebebiyle otelde kaldık. Odalar ferah ve büyüktü. Personel oldukça güleryüzlü. Teşekkür ederiz.

Edirne Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Türkiye'nin ticari ve stratejik olarak önemli geçiş noktalarından Edirne'de kalabileceğiniz Edirne Otelleri...

Edirne, Türkiye'nin Edirne yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Edirne, Marmara Bölges'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, gezileriniz ve Edirne otelleri konaklamalarınız için daha ayrıntılı bilgilere erişiminiz için, sizler için oluşturduğumuz web sayfamızdan her türlü Edirne otel fiyatları bilgilerine ulaşabilirsiniz. Edirne, konaklamalarınızda mutlaka önceden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın.

Nüfusu

Edirne nüfusu 2015 yılına göre 402.537'tir. Edirne nüfusu, 203.349 erkek ve 199.188 kadından oluşmaktadır. Yüzölçümü 6.119 kilometrekare olan Edirne ilinde kilometrekareye 66 insan düşmektedir. Edirne otelleri nüfus yoğunluğu 66 kilometrekaredir. Edirne 2016 nüfusu, tahmini verilere göre 403.040'tır. Bu nüfus verisi, eski yıllarındaki nüfus artış hızlarına göre tahmini hesaplanmıştır.

Havaalanı

Edirne Çorlu Havalimanı Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yer alan sivil kategorideki havalimanıdır. Çorlu Havalimanından Edirne'ye ulaşım HAVAŞ, taksi, araç kiralama ve havaalanı yolcu servisleri ile sağlanmaktadır. Çorlu Havalimanından Edirne'ye mesafe sadece 151 km'dir. Edirne'ye yolculuklarınızda ulaşımınızı oldukça kolay sağlayacaksınız. Edirne otel fiyatları ile ilgili her türlü bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Otogar

Edirne'ye hava, kara ve demiryolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Edirne otelleri ile Edirne otogar arası 12 km'dir. Edirne'ye ulaşımlarınızda demir yolunu da tercih edebilirsiniz. Edirne konaklamalarınızda ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Edirne ulaşımlarınız için birçok alternatife sahip olacaksınız.

Turizm Müdürlüğü

Osmanlı İmparatorluğunun 100 yıl boyunca başkentliğini yapan Edirne, günümüzde ülke turizmine büyük katkı sağlayan şehirlerimizden biridir. Camileri, kiliseleri, külliyeleri, medreseleri, çeşmeleri, köprüleri ve kaleleriyle tarihin önemli izlerini gözler önüne seren Edirne, aynı zamanda Trakya bölgesinin en büyük dördüncü kenti olarak kabul edilmektedir.

Osmanlı Devletinin uzun yıllar başkentliğini yapması nedeniyle Edirne'de birçok tarihi değer bulunuyor. Bu yapıtlar her yıl binlerce turist tarafından şehrin ziyaret edilmesini sağlıyor. Edirne'deki eserlerin en önemlisi ise Selimiye Camii'dir. Edirne tarihi yerleri gezerken Edirne otel fiyatlarını sistemimizden kontrol ediniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Türkiye'yi Avrupa'ya bağlayan karayolu üzerinde yer alan sınır şehridir Edirne. Edirne otelleri, Tunca, Arda ve Meriç ırmaklarının buluştuğu düzlükte kurulmuştur. Edirne'de karasal iklim hâkimdir. Edirne'de yazları sıcak ve kurak geçerken, kışları sert bir soğuk ve kar yağışları görülür. Edirne topraklarının %57'sinde tarım yapılır. %14'ü çayır ve meralıktır. Orman ve fundalıklar %25'tir.

Yeme ve İçme Olanakları

Edirne'de birçok yöresel lezzetle karşılaşabilmeniz büyük bir olasılıktır. Edirne'de yöresel lezzetler dışında ön içki anlamda da birçok lezzet tadabilirsiniz. Edirne bölgesine ait birçok yöresel ve dünya lezzetlerinden tatma imkânına da sahip olabilirsiniz. Edirne bölgesinde sizin için öne çıkan restoranları ve yemek yenilecek yerleri açısından oldukça zengindir. Edirne otelleri bölgesinin en meşhur yemeği olan elbasan tavası, etli kandil mantısı yemeden Edirne'den ayrılmayınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Edirne otellerine gelen misafiri en iyi şekilde ağırlamak için elinden gelen hizmeti vermektedir. Edirne farklı eğlence mekânları bulunmaktadır. Edirne'de samimi ve sıcak bulunan club ve publar hizmet vermektedir. İndirimli Edirne otel fiyatları ile gerçekleştireceğiniz konaklamalarınızda birçok meyhane ve fasıl mekânları ile de karşılaşabilirsiniz. Edirne konaklamalarınızda akşamlarınızı farklılaştırabilirsiniz. Edirne çevresindeki otellerde konaklama yapmanızı ve bu eğlence aktivitelerini görmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Gezilecek Yerler

Türkiye'nin Yunanistan ile Bulgaristan'a sınırı olan Edirne, yıllar boyu Osmanlı başkenti, 18. yüzyılda ise Avrupa'nın en büyük yedi şehrinden biri olmuştur. Edirne camileri, dini kompleksleri, köprüleri, eski pazar yerleri ve kervansarayları ile Edirne adeta bir açık hava müzesidir. Edirne kültürel açıdan büyük önem taşımaktadır. Müzeler ve dini gezi yerleri dışında Edirne'de tabiat parkları ve Gala gölü bulunmaktadır. Edirne otelleri için rezervasyonlarınızı erkenden yapınız.