TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIEdirne Merkez Otelleri
16 Edirne Merkez Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Edirne Merkez Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Edirne Merkez Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Edirne Merkez Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Edirne Merkez Otelleri ve en uygun Edirne Merkez otel fiyatları, Edirne Merkez hakkında genel bilgiler...

Edirne Merkez Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

9.3
r. d. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 12-03-2021/15-03-2021
İş gezisi için konaklamamız oldu personel gayet kibar odalar sürekli temizleniyordu memnun kaldık.
9.0
c. e. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-08-2020/16-08-2020
Yemekler gayet güzeldi odalarda temiz ve düzenliydi Fiyatına göre gayet uygun bir oteldi.
9.0
y. albayrak | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-03-2021/16-03-2021
Eşimle yıldönümümüz için gelmiştik. Personelin özel ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim ayrıca yıldönümümüz için kaldığımız oda çok konforlu ve güzeldi. Özel gün kutlamak isteyenler için çok güzel bir seçim olabilir tavsiye ederim.
8.7
a. s. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-06-2020/23-06-2020
Odalar ve genel alanlar gayet temizdi. Kahvaltı lezetli ve çeşit yeterince fazlaydı.
9.0
s. c. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-07-2020/13-07-2020
Denize sıfır güzzel bir tesisdi personelde güler yüzlü ve sıcakkanlıydı.
9.0
t. kaya | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-01-2021/14-01-2021
Arkadaşlarımla kafa dağıtma açısından gelmiştik odalar çok güzeldi aşırı memnun kaldık. Özellikle hijyene ekstra dikkat ediliyor bunu fark ettik. Balkonlu odada konaklama yapmıştık akşam orada kahve içmenin keyfi çok başkaydı.
9.3
h. f. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-10-2020/25-10-2020
Personeller ilgiliydi güler yüzlüydü. Sessiz sakindi. Ailemizle rahat konaklayabildiğimiz güzel bir oteldi.
9.0
g. d. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-03-2021/28-03-2021
Fiyatına göre gayet uygun bir oteldi. Odalarda geniş ve rahattı memnun bir şekilde ayrıldı.
9.3
İ. gecebegi | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-03-2021/20-03-2021
Oda geniş ve rahattı ve ikramlar çok güzeldi. Çok memnun kaldık.
10
S. topal | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-03-2021/17-03-2021
Güler yüz temizlik her şey mükemmel güvenle kalabilirsiniz.

Edirne Merkez Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Muhteşem tarihi doğa içerisinde yapısıyla Edirne merkez otelleri

Edirne merkez, Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne gezileriniz ve Edirne merkez otelleri konaklamalarınız için daha ayrıntılı bilgiler için oluşturduğumuz web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sınır bölgesi olması sanayide gelişmesine olanak sağlanmıştır. Gerek iş seyahatleri gerekse turistik gezi amaçlı bir çok turist ağırlayan bölgede her türlü Edirne merkez otel fiyatları bilgilerine ulaşabilirsiniz. Edirne merkez, konaklamalarınızda mutlaka önceden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın. 

Nüfusu

Edirne merkezi 2015 yılı nüfus sayımına göre 158.369'dur. İş seyahati, yurtdışı gümrük kapısı ve turistik amaçlı gelen bir çok kişiye ev sahipliği yapan   Edirne merkez otelleri nüfus yoğunluğuna etkisi çok fazladır. Yaz aylarında çoğalan nüfus miktarı kış aylarında düşüşe geçmektedir.

Havaalanı

Edirne merkezine en yakın havalimanı, Çorlu Havalimanı'dır. Çorlu Havalimanı'ndan Edirne'ye ulaşım Havaş, taksi, araç kiralama ve havaalanı yolcu servisleri ile sağlanmaktadır. Edirne merkeze sadece 151 km mesafededir. Edirne merkez otel fiyatları ile ilgili her türlü bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Otogar

Edirne merkezine otobüs ile seyahat edecek misafirler merkeze 10 km mesafede bulunan Edirne Otogarına Türkiye'nin bir çok noktasından sefer bulabilirler. Edirne merkez otelleri kolay ulaşım imkanları ile ön plana çıkmaktadır. Taksi ve dolmuşlar ile kolaylıkla otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Osmanlı İmparatorluğu'nun 100 yıl boyunca başkentliğini yapan Edirne merkezi, günümüzde ülke turizmine büyük katkı sağlayan şehirlerimizden biri olan kent bir çok tarihi yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Camileri,  külliyeleri, kiliseleri, medreseleri, köprüleri, çeşmeleri ve kaleleriyle tarihin ve kültürün parçalarını görebilirsiniz. Bu yapılar her yıl binlerce turist tarafından kentin ziyaret edilmesini sağlıyor. Edirne merkezdeki eserlerin en önemlisi ise Selimiye Camii'dir. Edirne tarihi yerleri gezerken Edirne merkez otel fiyatlarını sistemimizden kontrol ediniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Edirne Tunca, Arda ve Meriç ırmaklarının buluştuğu düzlükte kurulmuştur. Edirne merkezinde karasal iklim hâkimdir. Yazları sıcak ve kurak geçer, kışları ise sert bir soğuk ve kar yağışları görülür. Edirne topraklarının büyük çoğunluğu tarıma elverişlidir. Geniş bir ormanlık alana sahiptir.

Yeme ve İçme Olanakları

Edirne merkezinde birçok yöresel lezzetle karşılaşabilmeniz büyük bir olasılıktır. Edirne bölgesine ait birçok yöresel ve dünya lezzetlerinden tatma imkânına da sahip olabilirsiniz. Edirne merkez otelleri bölgenin en meşhur yemeği olan elbasan tavası, etli kandil mantısı, Ciğer tava gibi yemeklere ulaşmanızda olanak sağlayacaktır bunun dışında kent merkezinde bir çok ünlü restoran bulunmaktadır.

Popüler Eğlence Mekânları

Edirne merkezinde farklı eğlence mekânları bulunmaktadır. Kent merkezinde bir çok fasıl, türkü, eğlenceli müziklerin sağlandığı mekanlar bulunmaktadır. İndirimli Edirne merkez otel fiyatları ile gerçekleştireceğiniz konaklamalarınızda birçok fasıl ve meyhanelere karşılaşabilirsiniz. Edirne merkezindeki otellerde konaklama yapmanızı ve bu eğlence aktivitelerine katılmanızı tavsiye ederiz.

Gezilecek Yerler

Türkiye'nin Yunanistan ile Bulgaristan'a sınırı olan Edirne merkezi, tarihi boyunca önemli bir bölge olma özelliğine sahiptir. Bizans ve Osmanlı'ya uzun yıllar ev sahipliği yapmış kent de bir çok tarihi ve kültürel yapıya sahiptir. Edirne camileri, köprüleri, dini kompleksleri, eski pazar yerleri ve kervansarayları ile sizleri büyüleyecektir. Edirne merkez otelleri için rezervasyonlarınızı erkenden yapmanız durumunda çok uygun fiyatlar ile karşılaşacaksınızdır.