TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIDoğuBeyazıt Otelleri
3 DoğuBeyazıt Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
DoğuBeyazıt Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
DoğuBeyazıt Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
DoğuBeyazıt Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi DoğuBeyazıt Otelleri ve en uygun DoğuBeyazıt otel fiyatları, DoğuBeyazıt hakkında genel bilgiler...

DoğuBeyazıt Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.3
Z. YENLİÇ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-06-2021/23-06-2021
Oda ve banyo geniş. Çalışan personel ilgili
9.7
G. Ö. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-07-2020/14-07-2020
Eşimle beraber hem gezmek amaçlı hem akraba ziyareti için gittiğimizde tavsiye üzerine tercih ettik. İlk karşılamadan itibaren personeller çok ilgili ve güler yüzlüydü. Biz çok memnun kaldık beş gece konakladık ve fiyatı da uygundu. Gezilecek yerlere de yakın ve ulaşım kolay.
10
A. A. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-07-2020/19-07-2020
Ağrı Dağı, İshak paşa Sarayı gibi birçok yere rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor.
7.3
G. EDİS | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-10-2021/07-10-2021
Personelin müşteriye iyi hizmet etmesi oldu konum olarak iyi ulaşımı kolay
9.7
Z. B. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-08-2020/24-08-2020
İş seyahatim esnasında bir hafta konakladım. Personel ilgi ve alakası beklediğimde daha iyiydi çok güzel karşılandım. Odalar da gayet temiz ve düzenli.
9.7
G. Dayanç | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-08-2020/07-08-2020
İş seyahatim esnasında dört gece konaklama yaptım. Ağrı da merkezi konumu dolayısıyla tercih ettiğim bir otel. Oda temizliği ve personel ilgi ve alakası da gerçekten güzeldi , beklentimin üzerinde bir hizmet vardı. Fiyatlarda gayet uygundu.
10
S. kaya | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-01-2022/16-01-2022
Oteldeki çalışanlar çok ilgiliydi teşekkür ederim odalar da temiz ve düzenliydi.
10
F. işlek | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-02-2022/24-02-2022
Otel güzel biryerde heryere yakın odaları da temizdi.Yatakları da konforluydu beğendik.Tavsiye ederim.
10
d. f. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-07-2020/20-07-2020
Odalar gayet geniş ve rahat konakladık personel de gayet kibar ve güler yüzlü karşıladı bizi memnun bir şekilde ayrıldık.

DoğuBeyazıt Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Türkiye'nin doğuya açılan kapısı, Doğubeyazıt'ta konaklayabileceğiniz Doğubeyazıt otelleri...

Türkiye'nin doğuya açılan kapısı olarak bilinen Doğubeyazıt, tarihi geçmişi boyunca birçok kavim ve medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ağrı iline bağlı olan ilçe, Ağrı'nın tarihi ve kültürel açıdan en köklü ilçesidir. Doğubeyazıt'ın tarihi serüvenine tanıklık edeceğiniz konaklamalarınızı planlamanıza yardımcı olacak sayfamız üzerinden Doğubeyazıt otel fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Tarihi geçmişinde; Bizans, Persler, Urartular, Asurlar ve Roma uygarlıklarına ev sahipliği yapmış olan Doğubeyazıt, 1514 yılında Çaldır Savaşı'nın ardından Osmanlı topraklarına dahil olmuştur. Tarihi geziler, spor aktiviteleri, efsane hikayeleri ile Doğubeyazıt, turistik açıdan önemli bir yere sahiptir. Sayfamız üzerinden Doğubeyazıt otel tavsiyelerimizi inceleyerek, ilçede geçireceğiniz konaklamalarınızı ekonomik fiyatlarla planlayabilirsiniz.

Nüfusu

Ağrı'nın bir ilçesi olan Doğubeyazıt, 121,263 kişilik nüfusa sahiptir. Tarihi ve kültürel dokusuyla Doğubeyazıt, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Bölge ekonomisinde; turizm, tarım ve hayvancılık önemli rol oynamaktadır.

Havaalanı

Doğubeyazıt otellerinde geçireceğiniz konaklamalarınızda, hava yolu ile ulaşımı tercih etmeniz durumunda, Ağrı Iğdır Havaalanı'nı değerlendirebilirsiniz. Ağrı Iğdır Havaalanı, Doğubeyazıt'a 75 Km mesafede yer almaktadır.

Otogarı

Doğubeyazıt otellerinde geçireceğiniz konaklamalarınızda, hava yoluna alternatif olarak kara yolunu tercih etmeniz durumunda, ilçe merkezinde yer alan Doğubeyazıt Otogarı'nı değerlendirebilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Tarihi geçmişi boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Doğbeyazıt, kültürel dokusunun yanı sıra doğal güzellikleriyle de ilgi çekmektedir. Doğubeyazıt'ın zengin kültürel yapısıyla ilgili Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne bağlı turizm bürolarında bilgi edinebilirsiniz.

İklim ve Doğal Bitki Örtüsü

Türkiye'nin doğuya açılan kapısı olarak bilinen Doğubeyazıt, Ağrı'nın İran sınırında kalan ilçesidir. İlçenin doğusunda İran, güneyinde Van, batısında Diyadin, kuzeyinde Iğdır yer almaktadır. Doğubeyazıt, Ağrı'nın ikliminden farklı olarak, yazları sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve az kar yağışlı iklim özelliklerine sahiptir. Doğubeyazıt'ın toprakları, alternatif tıpta kullanılan; helekok, yemlik, rıbız, punk, yarpuz, gulik, sebiske, sosuk gibi bitkilerin yetişmesi için elverişlidir.

Yeme İçme Olanakları

Doğubeyazıt tarihi geçmişi kadar zengin yöresel mutfağıyla da dikkat çekmektedir. Hayvancılığın gelişmiş olması nedeniyle, temel beslenme ögeleri arasında, et önemli rol oynamaktadır. Doğubeyazıt otellerinde geçireceğiniz konaklamalarınızda, bölgeye has; abdigor köftesi, gösteberg et, haşıl, hengel, erişte, kuymak, hasude, ayranaşı, ciriş ketesi, halise gibi lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekanları

Doğubeyazıt'ın zengin kültürel dokusu eğlenceye yönelik faaliyetlerinde de etkisini göstermektedir. Doğubeyazıt otellerinde geçireceğiniz konaklamalarınızda, ilçenin eğlence mekanlarında türkülerle harmanlanmış eğlence kültürünü keşfedebilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Doğubeyazıt kültürel dokusu bakımından zengin bir ilçedir. Doğubeyazıt Kalesi, İshak Paşa Sarayı, Ahmet Hani Türbesi, Beyazıt Eski Camii, Avnik Kalesi gibi tarihi miraslar görülmeye değerdir.

Doğal güzellikleri bakımından da önemli bir yere sahip olan Doğubeyazıt; Ağrı Meteor Çukuru, Keşişin Bahçesi, Eleşkirt Güneykaya Kayak Merkezi, Diyadin Kaplıcaları, Ağrı Dağı, Meya Mağaraları gibi doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir.