TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIDemirköy Otelleri
4 Demirköy Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Demirköy Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Demirköy Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Demirköy Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Demirköy Otelleri ve en uygun Demirköy otel fiyatları, Demirköy hakkında genel bilgiler...

Demirköy Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.0
M. A | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-02-2022/13-02-2022
Odalar çok küçük değil, ferah personel güleryüzlü.
9.3
A. Gürbüz | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-10-2023/22-10-2023
Çift olarak konakladık. Çalışanlardan çok memnun kaldık. Tavsiye ediyorum.
10
O. Karakaş | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-06-2021/08-06-2021
Eşim ve çocuğumuz ile gitmiştik fazlasıyla memnun kaldık. Konum olarak sahile baya yakındı. Açık büfe kahvaltının seçenekleri fazla ve lezzetliydi.
8.7
E. ASLAN | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-09-2021/12-09-2021
Personelleri güler yüzlüydü. Otel genel olarak temizdi.
10
H. AYDEMİR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-07-2022/17-07-2022
Temiz ve güler yüzlü oersonel
10
B. E. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-02-2022/07-02-2022
Nişanlımla beraber tercih ettiğimiz bir oteldi. Konaklaması gayet güzel ve hoştu, bilardo ve masa tenisi oynarken eğlenceli dakikalar geçirdik tekrar tercih edebileceğimiz bir oteldi tavsiye ederim.
8.0
f. b | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-02-2022/13-02-2022
Demirköyde yer alan bir tesis.Odaları temiz, fiyatları makul.Konaklama yapabilirsiniz.
10
h. Y | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-05-2022/08-05-2022
otel temiz yemekleri kahvaltısı mükemmeldi kesiinlikle tavsiye ediyorum
10
y. f. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-05-2022/08-05-2022
Daha önce de gitmiştim. Dekoratif olarak da hizmet olarak da mükemmel bir otel.
10
M. Erçel | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-10-2023/22-10-2023
Odaları hoş ferah gayet hoş bir otel aile konaklamaları için gayet uygun

Demirköy Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Kırklareli'nin doğası ve yeşili ile harmanlaşan müthiş manzarası ile Demirköy konaklamaları ve Demirköy Otelleri...

Kırklareli'nin nadide yerlerinden olan Demirköy, müthiş denizi ve yeşilliklerin göz alıcı ormanlarıyla göz doldurmaktadır. Konum olarak Istranca dağları tarafında ve 400 metre yükseklikte, ülkemizin Avrupa bölümünde kalmaktadır. Demirköy otelleri, temizliği ve fiyatıyla sizlere en iyi hizmeti sunmak için beklemektedir.

Demirköy halkının nüfusunu Balkan ve Anadolu'dan gelen halk topluluğu oluşturmuştur. Daha çok geçimini tarım ve hayvancılıktan kazanan Demirköy halkı, küçükte olsa turizm geliri de bulunmaktadır. Demirköy otel fiyatları diğer şehirlere ve otellere göre uygun ve cazip fiyatlı seçenekler sunmaktadır.

Nüfus

Eşsiz doğası, gölleri, akarsuları ve muhteşem doğal güzellikleriyle Demirköy dünyada önemli bir konumdadır. Bu özelliğinden dolayı Demirköy yerleşkesi nüfusu özellikle emekli kesimin tercih ettiği yerler arasındadır. Son yapılan sayımlara göre şu an Demirköy 6.664 olarak tespit edilmiştir. Genellikle Kırklareli halkının göç için tercih ettiği yerler arasındadır Demirköy. Demirköy otellerinde konaklama yapmak istiyorsanız önceden erken rezervasyon dönemlerinden yararlanabilirsiniz.

Ulaşım Olanakları

Demirköy ulaşım yönünden sadece otobüs seferlerini kullanabilirsiniz. Yeni projeler kapsamında ileriki yıllarda Kırklareli Havalimanı projesiyle, Demirköy ulaşımlarınızı daha rahat yapabileceksiniz. Türkiye'nin birçok yerinden Demirköy'e otobüs ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Özellikle İstanbul tarafından her gün tarifeli seferlerle ulaşımlarınızı tamamlayabilirsiniz. Uygun Demirköy otel fiyatları ile konaklamalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Turizm Danışma

Demirköy, Kırklareli için bulunmaz bir nimet durumundadır. Çünkü dünyada eşi ve benzeri olmayan Longoz Ormanları burada yer almaktadır. Longoz Ormanlarının koruma altına alınmasıyla Demirköy önemli bir konuma yükselmiştir. Her yıl dünyanın ve Türkiye'nin birçok yerinden burayı görmeye gelen misafirlerle dolmaktadır. Küçük de olsa Demirköy'e turizm yönünden iyi bir gelir kaydeden ormanlar, ülke ekonomisi içinde etkilidir. Bu güzellikleri görmeye gelmek istiyorsanız uygun Demirköy otellerinde kalabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Demirköy, Türkiye'de Avrupa kesiminde Balkanlar tarafında kaldığı için ortalama sıcaklık diğer şehirlere göre biraz düşüktür. Yazları genellikle ılıman olarak geçerken kışları ise soğuk ve sert rüzgarlarla beraber dondurucu hava sıcaklıkları görülmektedir. Bazı dönemlerde boyu 1.5 metreyi bulan karlar görebilirsiniz. Ormanlık alanları ve doğal güzellikler bakımından oldukça zengin bir yerdedir Demirköy. Özellikler akarsuları, göletleri, sarkıtları ve ormanlık alanları bölgeye ayrı bir güzellik katmaktadır. Demirköy otel fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız bir an önce konaklama yapmanızı tavsiye ederiz.

Yeme ve İçme Olanakları

Demirköy, Türkiye'de eşsiz bir lezzet durağına sahiptir. Et yemekleri, tuzlu ve tatlı yemekleriyle adeta bir lezzet şöleni sunmakta olan Demirköy, gelen misafirlere sonuna kadar kapılarını açmaktadır. Misafirperver halkıyla ve sunumlarıyla eşsiz bir ağırlama sergileyen Demirköy halkı, sunduğu bu tatlarla gönüllerde taht kurmuştur. Sizler için Demirköy'de sunulan bazı tatlardan örnekler vermek gerekirse; Peynir Helvası, Köfteleri, Dibek Kahvesi, Paspala Fasulyesi, Peynirleri en önemli lezzetlerindendir. Bir an önce bu lezzetlere bakmak istiyorsanız Demirköy otellerinden yerinizi ayırınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Demirköy, Kırklareli için önemli bir turizm kaynağı olarak bulunmaktadır. Çok fazla turistik yönü olmasa da en önemli kaynağı koruma altında olan Longos Ormanlarıdır. Bu sayede bölgeye gelen misafirlerden önemli bir gelir elde edilmektedir. Genellikle yöresel eğlencelere sahne olan Demirköy, hem turizm hem de yöresel eğlenceleriyle kendinden bahsettirmektedir. Biraz daha adrenalin istiyorsanız veya biraz daha farklılık arıyorsanız Kırklareli sizin için diğer bir alternatif kaynaktır. Demirköy otel fiyatları bölgede bulabileceğiniz en uygun rakamlı otelleri sunmaktadır.

Gezilecek Yerler

Eski bir yerleşim yeri olan Demirköy, tarihi ve doğasıyla gelen misafirlere adeta bir göz şöleni sunmaktadır. Havası, doğası, yeşili ve bol oksijeni ile sizleri mest edecektir Demirköy. Yolunuz Demirköy civarına düşmese bile mutlaka uğramanız gereken yerler arasındadır. Demirköy gezilerinizde görebileceğiniz bazı yerleri sizler için sıralamaya çalıştık; İğneada Ormanları, Sislioba Kalesi, Karanlık Köyü, Saka Gölü Longozu, İğneada Feneri, Hamam Gölü ve Longozu, İğneada Limanköy, Beğendik Köyü, Bulanık Dere Longozu, Bulanık Meşe Ormanı. Bu güzellikleri bizzat görmeniz için uygun Demirköy otelleri için rezervasyonlarınızı yaptırınız.