TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIDalyanköy Otelleri
8 Dalyanköy Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Dalyanköy Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Dalyanköy Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Dalyanköy Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Dalyanköy Otelleri ve en uygun Dalyanköy otel fiyatları, Dalyanköy hakkında genel bilgiler...

Dalyanköy Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
C. Kır | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-08-2021/22-08-2021
Uygun fiyata konaklanabilecek düzgün bir otel. Konum olarak her yere yakın, gitmek istediğimiz yerlere kolay ulaşım sağladık. Odalar ve genel alanlar temizdi. Kahvaltısı yeterli çeşitlilikteydi.
10
s. d. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-10-2022/22-10-2022
Eşimle balayı çifti olarak konakladık ve bizimle çok ilgilendiler. Hizmet ve temizlik konusunda çok memnun kaldık. Otelin manzarası ve kalitesine diyecek yok.
10
H. BOZCU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-07-2022/04-07-2022
Otel konsepti fazlasıyla hoşuma gitti.Hem gözümüze hem ruhumuza hitap edip ciddi anlamda dinlendiğimiz bir tatildi.
9.3
B. Çakır | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-09-2022/24-09-2022
Şefin restaurantta yemeklerin başında durarak bilgi vermesi çok hoş. Yemekler çok lezzetli. Aynı yerde 20 yıl şef olarak bulunması kurumsallık açısından önemli. Aynı zamanda bir hekim olarak hijyen ve besin zehirlenmesi açısından insana güven veriyor. Otel denizin dibinde, gerektiğinde odaya ulaşmak kolay. Otelin koyda olması nedeniyle rüzgarlı günlerde deniz aşırı dalgalı olmuyor. Denizin birden derinleşmemesi çocuklar ve yüzme bilmeyenler açısından avantajlı. Fiyat otel performansı göz önünde bulundurulduğunda çok avantajlı.
10
L. KOZCU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-06-2022/06-06-2022
İş için gittiğim ir günlük seyahatimde tatil havası aldığım bir yerdi.Havuzu temizdi.Odalar temizdi.
9.0
K. A. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-02-2022/23-02-2022
Yakın zamanda tekrar konaklayacağız. Güleryüzlü ve ilgili personellerinize teşekkürlerimi iletiyorum.
10
F. Kaya | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-08-2021/04-08-2021
3 gece konakladık tesiste, fiyatları ekonomik ve kaliteli bir oteldi. Havuzu yeterince büyük ve temizdi. Sessiz sakin bir otel, kafa dinlemek için ideal. Personel çok ilgiliydi evimizde gibi rahat hissettik.
9.0
D. DOĞRUSOY | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-06-2022/04-06-2022
Konumu ve hizmet kalitesi çok iyi çok memnun kaldık tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Tavsiye üzerine gittik geçmişi güzel yaşatıp muhafaza eden sahiplerini kutluyoruz.
10
A. A. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-10-2022/22-10-2022
Otelde her şey kusursuzdu diyebilirim. Çok memnun kaldık.
9.0
A. M. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-08-2021/09-08-2021
Arkadaşlarla birlikte iş yorgunluğunu üstümüzden atmak için tercih ettik. Gayet güzel ve nezih bir otel, arkadaşlarla memnun kaldık hizmetlerden.

Dalyanköy Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Tarihi ile ilgi çeken ve doğal güzellikleri ile büyüleyen Dalyanköy'de konaklayabileceğiniz Dalyanköy Otelleri...

İzmir merkeze 90 km, Çeşme'ye 4 km mesafede olan Dalyanköy, tarihi kalıntılar, mavinin her tonunun bulunduğu, Çeşme2nin en güzel ve en huzurlu köşelerinden birisidir. Çeşme Dalyanköy, ince kumu ve soğuk deniziyle meşhurdur. Dalyanköy otellerinin plajlarında bunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Ortaçağ zamanından Bizans'a bağlı olan, 1091 yılında Çaka Bey tarafından Selçuklu topraklarına katılmıştır. I. Dünya Savaşı'ndan sonra Anadolu'nun paylaşılmaya başlanmasıyla Çeşme Yunanlılar tarafından işgal edilmiştir. Kurtuluş Savaşı'yla Fahrettin Altay Paşa komutasındaki ordu ile 16 Eylül 1922 yılında işgalden kurtarılmıştır.

Çeşme'nin şirin beldesi olan Dalyanköy'ün tarihi eskilere dayanmaktadır. Bu tarihi ve turistik yeri görmek için uygun Dalyanköy otel fiyatlarını takip edip erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Nüfusu

Dalyanköy'ün bağlı bulunduğu Çeşme'nin nüfusu 2015 yılına göre 39.243'tür. Çeşme Dalyanköy Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından birisidir. Özellikle yaz mevsiminde yoğun bir ziyaretçi akınına uğrar. Dalyanköy otelleri bu dönemde %100 doluluk oranına ulaşmaktadır.

Ulaşım Olanakları

Dalyanköy, Çeşme merkezin 2 km kuzeyinde yer almaktadır. Bu sebeple Dalyanköy'e ulaşım oldukça kolaydır. Dalyanköy'e şehirlerarası otobüslerle gelmek isteyen ziyaretçiler, Çeşme merkeze ulaşabilirler. Dalyanköy'e havayolu ile gelmek isteyen ziyaretçiler ise Adnan Menderes Havalimanını kullanmaktadırlar. Havalimanı ve otogardan otellerin ücretsiz transfer hizmeti, şehir içi minibüs ve taksilerle Dalyanköy'e ulaşmak mümkündür. Ücretsiz transfer hizmetini Dalyanköy otel fiyatlarına dâhil ettirebilirsiniz.

Turizm Danışma

Dalyanköy, geçmişi eski dönemlere dayanan bir turizm beldesidir. Yılın tüm aylarında turizm hareketlerinin göründüğü Dalyanköy, özellikle yaz mevsiminde en hareketli dönemini yaşamaktadır. Dalyanköy ile ilgili tüm bilgilere İskele Meydanı 8 numaralı Çeşme Turizm Danışma Müdürlüğünden ulaşabilirsiniz. Dalyanköy otelleri ile ilgili bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Dalyanköy'de İzmir'in genelinde hâkim olan Akdeniz İklimi hâkim sürmektedir. Yazları kurak ve sıcak, kışları ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Dalyanköy'de en sıcak aylar temmuz ve ağustos, en soğuk aylar ise ocak ve şubattır. Sıcak yaz aylarında imbat denilen rüzgâr serinlik getirmektedir. Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü Dalyanköy'de maki bitki örtüsü vardır. Dalyanköy'de yeşillik geniş alanlara yayılmıştır. Bitki örtüsünde kızılçam, fıstık çamı, karaçam, selvi, maki ve zeytin ağaçlarına bolca rastlanır. Masmavi denizi yemyeşil doğayı görmek için uygun Dalyanköy otel fiyatlarından faydalanıp burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Dalyanköy sadece turizm açısından değil yöresel lezzetleri açısından da ziyaretçi çekmektedir. Dalyanköy'ün lezzetleri Ege Bölgesinin bütün özelliklerini taşımaktadır. Kumru, deniz mahsulleri, balıklar, sakızlı dondurma, ıstakoz, sütlü levrek, papaz yahnisi gibi yemekler Dalyanköy'de bilinen en meşhur yemekler arasındadır.

Dost Pide, Kumrucu Hüseyin, Tepe Kahvesi, Langusto Restoran, Tuval, Balıkçı Hasan, Beatrice Dalyanköy'ün önemli restoran ve kafeleri arasındadır. Bu mekânlarda hem yöresel lezzetleri hem de Türk ve dünya mutfaklarının çeşitlerini bulmak mümkündür. Dalyanköy otellerinin restoranlarında da bu lezzetleri bulabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Dalyanköy, Çeşme'ye 2 km uzaklıkta önemli turizm beldelerinden biridir. Yerli ve yabancı turistin yoğun olarak ziyaret ettiği Çeşme Dalyanköy civarında gece kulübü pub ve eğlence mekânlarına rastlamak mümkündür. Babylon Aya Yorgi, Quente Beach Club, Çeşme Marina gibi gözde eğlence mekânları vardır. Aynı zamanda Dalyanköy otel fiyatlarına dâhil olan tesisin kendi içinde düzenlediği partilerde misafirlere sunulmaktadır.

Gezilecek Yerler

Dalyanköy, Çeşme'nin önemli turizm noktalarından biridir. Çeşme Ege Bölgesinin incisi durumundadır. Çeşme Dalyanköy seçkin ziyaretçilerin konaklama yaptığı bölgelerden birisidir. Tarihi çok eskiye dayanan Dalyanköy, tarihi birçok yapıyı günümüze kadar ulaştırmıştır. Plajları, masmavi denizi ve yemyeşil doğası ile ziyaretçilerin uğrak yeri haline gelen Dalyanköy ve Dalyanköy otelleri size bu güzellikleri görmeyi vadediyor.