TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIÇorlu Otelleri
6 Çorlu Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Çorlu Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Çorlu Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Çorlu Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Çorlu Otelleri ve en uygun Çorlu otel fiyatları, Çorlu hakkında genel bilgiler...

Çorlu Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.7
İ. G. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-11-2022/18-11-2022
Lobide giriş çıkarken arkadaşların karşılaması nazikti çok Tuğba hanım ve erkek gece çalışan personel abi çok ilgililerdi teşekkürler
10
Y. Topuz | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 25-06-2022/26-06-2022
Yeri ve temizliği gayet iyiydi
10
Ş. Kasır | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-04-2022/09-04-2022
Eşimle birlikte konakladık çalışanları güler yüzlü, otel çok temiz ve kahvaltısı çeşitli çok memnun kaldığımı bir tesis.
7.7
N. Şanalır | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-08-2022/14-08-2022
Genel olarak nezih bir otel görüntüsü hakim. Aile oteli izlenimi veriyor. Otelin genel havası ve koridorları gayet temiz ve hoş kokuyor.
10
S. D. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-05-2021/21-05-2021
İş seyahatim sırasında konaklama yaptım. Genel alanlar ve ortak alanlar oldukça temiz. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgi alakalılar. Bundan sonraki seyahatlerim için de sizleri tercih edeceğim ve tavsiye edeceğim.
10
M. Ü. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-03-2022/09-03-2022
İş seyahati için 2 gün bölgede bulunduk ve tesisin hizmetinden konumundan çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.
10
S. D. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-05-2021/21-05-2021
İş seyahatim sırasında konaklama yaptım. Genel alanlar ve ortak alanlar oldukça temiz. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgi alakalılar. Bundan sonraki seyahatlerim için de sizleri tercih edeceğim ve tavsiye edeceğim.
10
S. Y. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-07-2021/21-07-2021
İş seyahatim sırasında tavsiye üzerine konaklama yaptım ve memnun kaldım. Fiyat performans açısından çok uygun. Temiz bir otel. Tekrardan görüşmek üzere.
10
N. ÇINAR | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 29-07-2022/31-07-2022
Tam bir fiyat performans oteli, hijyen durumu iyi, personel nazik.
8.0
A. Atasever | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-05-2022/09-05-2022
Fiyat performans açısından güzel bir hotel.

Çorlu Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Gelişmiş yerleşim bölgesinde bulunan yazlık yerleri ile muhteşem bir tatil için konaklayabileceğiniz Çorlu Otelleri...

Tekirdağ'ın bir ilçesi konumunda olan Çorlu, elverişli doğası, güçlü ve gelişmiş ulaşım bağlantı yolları ve tertemiz havası ile tatil yapmak isteyenlerin İstanbul'dan kaçış noktası olarak karşımıza çıkmaktadır. Çorlu otellerinde gerçekleştireceğiniz tatillerinizde kendinizi sahil boyu süren bir keyif ve huzur içerisinde bulabilirsiniz.

Yıl boyunca farklı bölgelerden yerli ve yabancı turistleri ağırlayan Çorlu'da tatillerinizi indirimli Çorlu otel fiyatları ile gerçekleştirebilmek için sitemizin sizlere sunmuş olduğu imkânlardan faydalanabilirsiniz. Bu imkânlar doğrultusunda kolay ödeme seçeneklerini değerlendirerek bütçenizi zorlamadan tatil yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Nüfusu

Trakya bölgesinin en kalabalık yerleşim birimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Çorlu, ülkemizdeki 77 ilin il merkezinden daha yüksek bir nüfusa sahiptir. 2015 yılı verilerine göre 245.588 kişilik nüfusa sahip olan Çorlu'da tatil yapmak isteyen ve Çorlu otellerinde konaklayanlarla birlikte bölge nüfusunun daha da arttığını görebilmek mümkün olmaktadır.

Ulaşım Olanakları

Coğrafi konumu nedeniyle Asya ve Avrupa arasında bir köprü görevinde olan Çorlu'da tatil yapmak için rahat ulaşım olanaklarına da sahip olabilirsiniz. Ankara'dan gerçekleştirilen uçak seferlerinin yapıldığı Çorlu Havalimanı sayesinde bölgeye havayolu ile ulaşım da gerçekleştirilir hale gelmiştir. Ancak çoğunlukla İstanbul Atatürk Havalimanına gelen misafirler buradan ulaşımlarını karayolu ile şehirlerarası otobüs seferleri ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede indirimli Çorlu otel fiyatları ile yer ayırtılan otellere daha rahat bir ulaşım da sağlanabilmektedir.

Turizm Danışma

Çorlu, Tekirdağ iline bağlı bir ilçe olduğundan dolayı bölgede gerçekleştirilen turizm faaliyetleri Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü sorumluluğundadır. Çorlu ilçe müdürlüğünden ve turizm danışma ofislerinden destek alarak Çorlu kültürü, tarihi ve etkinlikleri hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür. Bu durum Çorlu otellerinde konaklarken tatilinizi daha eğlenceli ve verimli hale getirmenize olanak sağlayacaktır.

İklimi ve Bitki Örtüsü

İç kesimlerde yer alması nedeniyle Trakya'nın en az yağış alan bölgesi olarak karşımıza çıkan Çorlu, Karadeniz ve Akdeniz iklim özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır. İndirimli Çorlu otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz için en doğru zaman yaz aylarıdır. Yaz aylarında sıcak ve nemli olmayan bir havanın hâkim olduğu Çorlu'da kışların Doğu illerimiz kadar olmasa da sert geçtiğini görebilmek mümkündür. Farklı yönlerden gelen rüzgâr tiplerinin etkisinde olması sebebi ile bölgede kış aylarının oldukça soğuk ve rüzgârlı geçtiğini söyleyebiliriz.

Yeme ve İçme Olanakları

Trakya mutfağının etkilerini görebileceğiniz Çorlu'da Labada adı verilen bölgeye has lezzeti denemeden kesinlikle dönmemelisiniz. Çorlu otelleri restoranlarında ve bölgede yerel halk tarafından işletilen restoranlarda deneme olanağına sahip olabileceğiniz bu lezzetin yanı sıra Şampiyon Kokoreç, Özcanlar Köfte, Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta gibi yerleri de mutlaka denemelisiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Çorlu'nun Trakya bölgesinin en gelişmiş yerlerinden biri olması sebebi ile bölgede eğlenebileceğiniz pek çok alternatif olduğunu görebilirsiniz. Bunlar arasında Çorlu otellerinde konaklarken gidebileceğiniz mekânlara bakacak olduğumuz zaman özellikle Richie Pub, CCG Performance, Safir Gece Kulubü, Sıla Türkü Evi mutlaka denemeniz gereken eğlence mekânlarıdır.

Gezilecek Yerler

Çorlu tatilleriniz sırasında bölgenin tarihi yapılarını görmeyi de ihmal etmemelisiniz. İndirimli Çorlu otel fiyatları ile bölgede gerçekleştireceğiniz tatilleriniz sırasında mutlaka gitmeniz ve görmeniz gereken yer olarak Çorlu Kalesi karşımıza çıkmaktadır. Tunç çağına kadar uzanan tarihi ile turistik gezilerinizi daha keyifli bir hale getiren Çorlu'yu sokak sokak gezmeden tatillerinizi sonlandırmamalısınız.