TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIÇiğli Otelleri
2 Çiğli Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Çiğli Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Çiğli Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Çiğli Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Çiğli Otelleri ve en uygun Çiğli otel fiyatları, Çiğli hakkında genel bilgiler...

Çiğli Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

8.0
R. . Işıldak | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-01-2024/22-01-2024
Konum
10
b. k. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-05-2023/24-05-2023
Odalar gayet temiz, kahvaltı seçeneği çok kısıtlı değil ve keyifli. Personel çok ilgili ve nazikti.
10
G. M. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-11-2021/11-11-2021
İlk kez konaklama yaptım personellerin ilgi ve alakalarından çok memnun kaldım. Yolum düşerse tekrar tercih edeceğim.
10
a. m. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-05-2023/24-05-2023
Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü, memnun kaldık
10
E. NARSAP | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 16-11-2021/18-11-2021
Personel çok iyi güler yüzlü ilgi alaka çok iyi oda temizliği gayet iyi teşekkürler tüm çalışanlara
8.3
R. . Işıldak | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-02-2024/05-02-2024
Temizlik
8.3
C. bulgurcu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-11-2021/28-11-2021
Temiz ve sessiz bir otel
9.3
A. K. IŞIK | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-12-2021/05-12-2021
Temizlik müthiş,Keyifli bir otel doğrusu.
8.3
r. u. karataş | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-02-2024/18-02-2024
Fiyat/performans çok iyi
8.0
A. GUVENC | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 19-02-2024/20-02-2024
Oda büyük güzel

Çiğli Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Her köşesi birbirinden farklı destinasyon merkezlerine sahip Çiğli Otelleri...

Ege bölgesinin her köşesinde farklı bir tarih yer ve medeniyet bulabileceğiniz çok sayıda destinasyon merkezleri yer almaktadır. Bunlar içerisinde en önemli konuma sahip olan Çiğli, bulunduğu konum itibariyle çok sayıda yerli ve yabancı turisti Çiğli otellerinde ağırlamaya devam etmektedir. Türkiye'nin 3. büyük ili olan İzmir sınırları içerisinde yer almasından dolayı her geçen gün gelişimini sürdürerek turist çekim merkezi haline gelmiştir.

İzmir il merkezine 17 km mesafede yer alan Çiğli, şehir içi minibüslerle kısa sürede ulaşım imkânı sunmaktadır. Çiğli, daha önceki dönemlerde kasaba konumunda olmasından dolayı çok fazla bilinmemekteydi. 1992 yılında ilçe olarak belirlenmesinden dolayı artık turist çekim yerleri arasında ilk sıralara ulaşmıştır. Böylelikle Çiğli otel fiyatları da uygunluğuyla turistleri ağırlamaktadır. Her geçen gün yeni otellerin yapıldığı Çiğli'de, ülkemizin turizm gelirlerine büyük ölçüde katkıda bulunmaktadır. Çiğli'nin kuzeyinde Menemen, doğusunda Karşıyaka, batı ve güney kısmında ise Ege Denizi yer almaktadır.

Nüfusu

Türkiye'nin 3. büyük ili olan İzmir sınırları içerisinde yer alan Çiğli nüfus yoğunluğu bakımından kalabalık ilçeler arasında yer alır. İzmir il merkezine 17 km mesafede yer alan Çiğli, turizm ve ticari faaliyetler bakımından İzmir ve Türkiye açısından önemli olanaklara sahiptir. Her geçen gün göç alan Çiğli en son yapılan nüfus sayımına göre nüfusu 185 bin olarak belirlenmiştir. Yıl içerisinde çok sayıda misafir Çiğli'yi ziyaret ederek hem bölge hakkında bilgi sahibi olurken hem de muhteşem Ege Denizinin görüntüsü karşısında büyülenmektedir. Çiğli otelleri de bu yapıyı destekler niteliğindeki konumuyla tatilcilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Ulaşım Olanakları

Yıl içerisinde çok fazla turisti ağırlayan Çiğli, ulaşım olanakları bakımından da önem kazanmıştır. Hem hava yoluyla Hem kara yoluyla ulaşabileceğiniz Çiğli, deniz ve demir yolu ulaşımı olanakları ile de bilinmektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanına 43 km mesafede yer alan Çiğli, İzmir dışından gelen misafirlerin ilk tercih ettikleri ulaşım seçeneklerindendir. Ulaşım olanaklarının fazlalığından dolayı Çiğli otel fiyatlarının da uygun olması tatilcilerine uygun fiyata tatil imkânı sunmaktadır. Çiğli'ye kara yolu ile gelmek isteyen misafirler, İzmir merkezde yer alan otogarı kullanabilirler. Çiğli'ye ortalama 20 km mesafede yer alan otogar şehir içi minibüslerle rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Turizm Danışma

Çok sayıda tarihi ve kültürel olanakları bünyesinde barındıran Çiğli, destinasyon merkezleri ve tarihi yapısıyla dikkat çekmektedir. Tarih öncesinde çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmasından dolayı Çiğli Dünya kültürel değerler arasında önemli konumdadır. Çiğli otelleri tarihi yerlere ve destinasyon merkezlerine eşit mesafede yer almasından dolayı misafirlerin konaklamalarına yardımcı olmaktadır. İzmir merkezde Atatürk Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Turizm Danışma Ofislerine gelerek tarihi yapı ve destinasyon merkezleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İklim ve Bitki Örtüsü

Tarihi olanaklarının yanı sıra doğal güzellikleri ve bitki örtüsü bakımından önemli güzelliklere sahip olan Çiğli, misafirlerini Ege'nin muhteşem doğası ve tertemiz havasında ağırlamaktadır. Ayrıca diğer turizm merkezlerine göre Çiğli otel fiyatları gayet uygun ve merkezi konumda yer almaktadır. Bunun yanı sıra Çiğli cadde ve sokakları Ege'nin yeşillikleri ve Ege denizinin mavisiyle bütünleşmektedir. Bu doğal yapıyı yerinde görmek isteyen misafirleri Çiğli'ye bekliyoruz.

Yeme İçme Olanakları

Türkiye sınırları içerisinde farklı doğası ve önemli özellikleri ile dikkat çeken Ege Bölgesi, bünyesindeki en önemli merkezlerine sahip olan İzmir, tatilcilerin sıklıkla ziyaret ettikleri konumda yer almaktadır. Ege Bölgesine özel kültürel lezzetleri Çiğli'de de görmek mümkündür. Şehirleşmenin verdiği modern yapıyı fazlasıyla yansıtan Çiğli yöresel ve kültürel özelliklere de önem vermektedir. Çiğli otelleri ve restoranlarında yöresel ege yemekleri servis edilmektedir. Önemli lezzetler arasında, İzmir Köfte, İzmir Lokması, tahinli kabak tatlısı, Çaput aşı, Çingene pilavı, Pazı sarması egeye özgü lezzetlerden bazılarıdır.

Popüler Eğlence Mekânları

İzmir'in en kalabalık ilçeleri arasında yer alan Çiğli, her geçen gün gelişen yapısıyla dikkat çekmektedir. Modern yapısı ve lüks otelleri ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Çiğli, turistlerin de ilgisini çekmiştir. Çiğli otel fiyatları bu modernliğin yanında uygun fiyat avantajıyla dikkat çekmektedir. Otellerin misafirlerine sunduğu eğlence ve aktivite seçenekleri sayesinde günün yorucu ve stresinden biraz da olsa uzaklaştırarak kendinize vakit ayırmanızı sağlamaktadır. Ayrıca Çiğli'de yer alan çok sayıda eğlence mekânlarını da tercih ederek tatilinize farklı bir boyut katabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

İzmir'in önemli turizm merkezlerine sahip olan Çiğli, hem ticari hem turistik amaçla ziyaret edilen İzmir'in en çok turist alan bölgesi konumundadır. Tarihi yapı ve turizm aktivitelerine fazlasıyla önem veren çiğli gezilecek yerleriyle de misafirlerini ağırlamaktadır. Çiğli otelleri turizm merkezlerine yakın konumda olmasından dolayı çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Çiğli'ye geldiğinizde gezilecek yerler arasında, Kuş cenneti, Leukai, İzmir Doğal yaşam parkı, Alsancak, Konak meydanı, İzmir resim heykel müzesi önemli gezilecek yerlerinden bazılarıdır.