TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI4 Çiftlikköy Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Çiftlikköy Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Çiftlikköy Otellerinin Yorumları

00- Babaylon Hotel
Otelin manzarası süper. Odamız tertemizdi her gün temizleniyordu. Çok memnun kaldık. Seneye görüşmek üzere :)))
01- WA Çeşme Farm Hotel Beach Resort & Spa
İş seyahati için geldim ancak çok memnun kaldım kısa bir süre olmasına rağmen çalışan arkadaşların samimiyeti çok içten ve sıcakkanlıydı.
02- Club Familia
Animasyon ekibi çok cana yakın otele eğlence getiriyorlar.
03- Yeni Meltem Tatil Köyü
Gayet güzel tam bir aile tesisi. Aile olarak konaklamak istediğiniz zaman hem fiyat anlamında hem memnuniyet anlamında tercih edilmesi gereken bir tesis. Aile tatilimiz gayet güzel ve beklediğimizin üstünde geçti sanırım bundan sonra ailecek adresimiz burası olacak. Kesinlikle tavsiye ederiz. Memnun kalırsınız..

Çiftlikköy Otelleri & Çiftlikköy Otel Fiyatları

Ormanın içinde doğayla baş başa kalmak isteyenlerin tercihi Çiftlikköy Otelleri...

Çiftlikköy gezi ve konaklamalarınızda sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz sitemizden her türlü Çiftlikköy bilgilerine ulaşabilirsiniz. Çiftlikköy otellerinde gerçekleştireceğiniz tatiller sırasında zamanınızı daha iyi değerlendirebilmek için sayfamızda bir araya getirdiğimiz bilgilerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin Marmara Bölgesinde, Yalova iline bağlı güzel bir ilçedir Çiftlikköy. Yalova merkez ve Çiftlikköy arası yaklaşık 5 km uzaklıktadır. Bu da bölgeye yapılacak geziler sırasında Yalova merkezinin de rahatlıkla gezilebilecek olmasına olanak sağlamaktadır.

İl merkezine yakın olmasının yanı sıra uygun Çiftlikköy otel fiyatları ile rahatlıkla konaklayabileceğiniz Çiftlikköy'de ormanlık alanlar içerisinde, doğayla baş başa kalabileceğiniz bir tatil geçirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Çiftlikköy, son yapılan nüfus sayımında 34.094 olarak tespit edilmiştir. 2000 yılından günümüze kadar olan süreçte Çiftlikköy nüfusu, önemli ölçüde artmıştır. Bunun sebebi kırsal kesimden Çiftlikköy'e iş umudu ile gelen ve yerleşen nüfusun oluşturduğu varsayılmaktadır. Aynı zamanda Çiftlikköy otellerinde konaklayanların da bunda etkisi vardır. Çiftlikköy, Türkiye iş gücünde yeni istihdam alanlarıyla önemli bir konumda yer almaktadır. Yeni kentsel dönüşüm projeleri ile Çiftlikköy, ileri dönemde nüfusunun daha da artacağı varsayılmaktadır.

Havalimanı

Çiftlikköy, Yalova'nın nadide ilçelerindendir. Çiftlikköy ulaşımlarınızı hava, kara veya deniz yoluyla yapabilirsiniz. Eğer Çiftlikköy'e havayolu ile ulaşım seçerseniz en yakın havalimanı olan Sabiha Gökçen Havalimanını seçmek zorundasınız. Çiftlikköy ile Sabiha Gökçen arası yaklaşık 53 km uzaklıktadır. Çiftlikköy'e ve uygun Çiftlikköy otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize havalimanından Havaş servisleriyle rahatça ulaşabilirsiniz.

Otogar

Çiftlikköy, Yalova bölgesinin nadide ilçelerindendir. Çiftlikköy ulaşımlarında hava, kara ve deniz yolu kullanabilirsiniz. Çiftlikköy ulaşımında karayolu kullanacaksınız, Yalova otogarını kullanabilirsiniz. Çiftlikköy ile Yalova otogar arası 5 km uzaklıktadır. Çiftlikköy'e ve Çiftlikköy otellerine otogardan dolmuşlarla gidebilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Çiftlikköy, Türkiye turizmi açısından önemli bir yerdedir. Çiftlikköy hem turizmin hem de ticaretin geçiş yolları arasındadır. Çiftlikköy ve çevresinde termal bir bölge oluşu dolayısıyla birkaç tane otel mevcuttur. Özellikle İstanbul ve çevresinde konaklayanlar için ideal kaçış noktasıdır Çiftlikköy. Çiftlikköy termal turizmin merkezlerinden biri olduğu için Türkiye'nin birçok yerinden misafir indirimli Çiftlikköy otel fiyatları ile konaklamak için bölgeye gelmektedir.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Çiftlikköy, Yalova bölgesi ikliminin özelliklerine sahiptir. Çiftlikköy'de, Akdeniz, Karadeniz ve kimi zaman karasal iklim özelliklerini görebilirsiniz. Çiftlikköy, yazları sıcak ve kurak olarak, kış mevsimi ise ılıman ve bol yağış şeklinde geçmektedir. Bu da yılın büyük bir bölümünde şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenlerin Çiftlikköy otellerine geldiğini görebiliyoruz. Bitki örtüsü olarak geniş ormanlık alan ve çeşitli ağaçlara sahiptir Çiftlikköy. Çiftlikköy civarı ve yakın il, ilçelerin odun ve kereste ihtiyaçları, ormanları sayesinde karşılanmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Yöresel lezzetler ve Dünya mutfağından da birçok örnekler bulabilirsiniz Çiftlikköy'de. Çiftlikköy, Yalova'ya yakın olduğu için bölgede bulabileceğiniz birçok yemek alternatifine sahipsiniz. Çiftlikköy yöresel yemekleri, günümüzde fast food tarzı büyük firmaların daha fazla ilgi görmesinden biraz daha geri planda kalmıştır. Çiftlikköy, bu yüzden yemeklerini ön plana çıkaramamıştır. Yolunuz Çiftlikköy'e düşerse mutlaka indirimli Çiftlikköy otel fiyatları ile konakladığınız otellerin restoranlarında ve yerel restoranlarda bölgenin yöresel tatlarına bakınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Çiftlikköy merkezi bir yerde olduğu için alternatifiniz çoktur. Özellikle eğlence yönünden Çiftlikköy, Yalova çevresinde konumlanmış otellerin eğlenceleriyle aktiftir. Çiftlikköy'de eğlenmek istiyorsanız, ister otellerin içindeki canlı müzik veya diskolarından, isterseniz de Yalova merkezi ve çevresindeki bar, cafe tarzı yerlerden yararlanabilirsiniz.

Çiftlikköy halkı ve çevresi genellikle sakin bir yaşamı tercih etmektedirler. Yöresel anlamda kendilerinin düzenlediği birçok eğlence tarzı da bulabilirsiniz. Bu yüzden sadece Çiftlikköy otellerinin size sunduğu eğlence olanaklarından değil bölgedeki diğer eğlence olanaklarından da mutlaka faydalanmalısınız.

Gezilecek Yerler

Çiftlikköy gezileriniz için turizm irtibat büroları veya sitemizden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Çiftlikköy halkı misafirperverliği ile bilinmektedir. Turizm veya iş amaçlı gelen misafirlere Çiftlikköy halkı gerekli konukseverliğini göstermektedir. Çiftlikköy otellerinde konaklarken bölgede gezebileceğiniz bazı yerleri sizin için sıralamaya çalıştık; Kara Kilise, Delmece Yaylası, Üvezpınar, Erikli Şelalesi, Armutlu Kaplıcaları, Yürüyen Köşk bazılarıdır.