TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIÇiftlikköy Otelleri
4 Çiftlikköy Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Çiftlikköy Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Çiftlikköy Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Çiftlikköy Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Çiftlikköy Otelleri ve en uygun Çiftlikköy otel fiyatları, Çiftlikköy hakkında genel bilgiler...

Çiftlikköy Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

7.7
A. MENTEŞ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-09-2020/07-09-2020
Otel animasyon ekibinizin iletişimi oldukça iyiydi. Çok naziklerdi. Özellikle ismini tam olarak hatırlamadığım gözlüklü beyefendi.
8.0
S. CANBAZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 11-09-2020/13-09-2020
Konumu çok iyiydi. Biz gerçekten memnun kaldık. Kaldığımız oda manzarası da süperdi. Ferah ve temiz bir tatildi.
10
E. Durmuş | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-04-2021/11-04-2021
Tavsiye üzerine tercih ettiğimiz bir oteldi. Arkadaş grubumuzla konaklamamız boyunca keyifli bir tatil yaptık. Odalar geniş ve rahattı. Personel güler yüzlü ve saygılıydı. Yemekler lezzetliydi. Tavsiye ederim.
9.0
Y. A. Akranc | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-07-2020/18-07-2020
Eşimle birinci yılımız için geldik çeşmeye arkadaşımız tavsiye etmişti. Gözünüz kapalı gelebileceğiniz bir tesis. Tam bir aile tesisi çocuğu olanlar için birçok aktivite mevcut her alanın kullanımında hizmet seviyesi yüksek. Personeli efendi, güler yüzlü. Çok geniş bir tesis ve bütün tatilinizi otelde geçirebileceğiniz kadar rahat. Her şey dahil olması da yemek konusunda çok büyük bir artı. Dış tasarımı da çok sade ve şık. Adeta ikinci bir balayı gibi oldu bizim için.
10
Y. TÜRKAY | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-09-2020/06-09-2020
Havuz mükemmel. Havuzda çok zaman geçirdik. İnanılmaz güzel bir tatildi. Günübirlik gelmeyi düşünücez sırf havuz için.
10
Ç. S. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-08-2020/08-08-2020
Çeşmede bu fiyatlara bu kalitede bir otel olması gerçekten tuhafımıza gitmişti. Herşey dahil çalışıyor ve yiyecek içecekler gerçekten kaliteli.
10
Kerem | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-08-2020/17-08-2020
Otel çeşmede bu fiyatlara gidilebilecek en iyi otellerden birisi bence. Herşey dahil olması büyük avantaj, memnun kaldık.
10
Z. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 04-09-2019/08-09-2019
Arkadaşlarımızla beraber konaklama yaptık. Kendine ait plajı olması bizim için büyük şanstı. Çeşmede her gün plaj arama derdinden kurtardılar bizi yemekleri de yeterliydi. Oda temizliğimiz düzenli olarak yapıldı. Karşılamadan ayrılmaya kadar çalışanlar çok ilgili davrandı.
10
H. Yoldaş | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-04-2021/11-04-2021
Tavsiye üzerine tercih ettiğimiz bir oteldi. Arkadaş grubumuzla konaklamamız boyunca keyifli bir tatil yaptık. Odalar geniş ve rahattı. Personel güler yüzlü ve saygılıydı. Yemekler lezzetliydi. Tavsiye ederim.
10
G. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-08-2019/31-08-2019
çeşme merkeze yakın uygun fiyatlı bir otel. deniz manzaralı odalarından kaldık temiz ve güzeldi. genelde gündüzleri plajda akşamları çeşmede geçirdik ama tesis personelin ilgisinden ve hizmetten memnun kaldık.

Çiftlikköy Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Ormanın içinde doğayla baş başa kalmak isteyenlerin tercihi Çiftlikköy Otelleri...

Çiftlikköy gezi ve konaklamalarınızda sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz sitemizden her türlü Çiftlikköy bilgilerine ulaşabilirsiniz. Çiftlikköy otellerinde gerçekleştireceğiniz tatiller sırasında zamanınızı daha iyi değerlendirebilmek için sayfamızda bir araya getirdiğimiz bilgilerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin Marmara Bölgesinde, Yalova iline bağlı güzel bir ilçedir Çiftlikköy. Yalova merkez ve Çiftlikköy arası yaklaşık 5 km uzaklıktadır. Bu da bölgeye yapılacak geziler sırasında Yalova merkezinin de rahatlıkla gezilebilecek olmasına olanak sağlamaktadır.

İl merkezine yakın olmasının yanı sıra uygun Çiftlikköy otel fiyatları ile rahatlıkla konaklayabileceğiniz Çiftlikköy'de ormanlık alanlar içerisinde, doğayla baş başa kalabileceğiniz bir tatil geçirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Çiftlikköy, son yapılan nüfus sayımında 34.094 olarak tespit edilmiştir. 2000 yılından günümüze kadar olan süreçte Çiftlikköy nüfusu, önemli ölçüde artmıştır. Bunun sebebi kırsal kesimden Çiftlikköy'e iş umudu ile gelen ve yerleşen nüfusun oluşturduğu varsayılmaktadır. Aynı zamanda Çiftlikköy otellerinde konaklayanların da bunda etkisi vardır. Çiftlikköy, Türkiye iş gücünde yeni istihdam alanlarıyla önemli bir konumda yer almaktadır. Yeni kentsel dönüşüm projeleri ile Çiftlikköy, ileri dönemde nüfusunun daha da artacağı varsayılmaktadır.

Havalimanı

Çiftlikköy, Yalova'nın nadide ilçelerindendir. Çiftlikköy ulaşımlarınızı hava, kara veya deniz yoluyla yapabilirsiniz. Eğer Çiftlikköy'e havayolu ile ulaşım seçerseniz en yakın havalimanı olan Sabiha Gökçen Havalimanını seçmek zorundasınız. Çiftlikköy ile Sabiha Gökçen arası yaklaşık 53 km uzaklıktadır. Çiftlikköy'e ve uygun Çiftlikköy otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize havalimanından Havaş servisleriyle rahatça ulaşabilirsiniz.

Otogar

Çiftlikköy, Yalova bölgesinin nadide ilçelerindendir. Çiftlikköy ulaşımlarında hava, kara ve deniz yolu kullanabilirsiniz. Çiftlikköy ulaşımında karayolu kullanacaksınız, Yalova otogarını kullanabilirsiniz. Çiftlikköy ile Yalova otogar arası 5 km uzaklıktadır. Çiftlikköy'e ve Çiftlikköy otellerine otogardan dolmuşlarla gidebilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Çiftlikköy, Türkiye turizmi açısından önemli bir yerdedir. Çiftlikköy hem turizmin hem de ticaretin geçiş yolları arasındadır. Çiftlikköy ve çevresinde termal bir bölge oluşu dolayısıyla birkaç tane otel mevcuttur. Özellikle İstanbul ve çevresinde konaklayanlar için ideal kaçış noktasıdır Çiftlikköy. Çiftlikköy termal turizmin merkezlerinden biri olduğu için Türkiye'nin birçok yerinden misafir indirimli Çiftlikköy otel fiyatları ile konaklamak için bölgeye gelmektedir.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Çiftlikköy, Yalova bölgesi ikliminin özelliklerine sahiptir. Çiftlikköy'de, Akdeniz, Karadeniz ve kimi zaman karasal iklim özelliklerini görebilirsiniz. Çiftlikköy, yazları sıcak ve kurak olarak, kış mevsimi ise ılıman ve bol yağış şeklinde geçmektedir. Bu da yılın büyük bir bölümünde şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenlerin Çiftlikköy otellerine geldiğini görebiliyoruz. Bitki örtüsü olarak geniş ormanlık alan ve çeşitli ağaçlara sahiptir Çiftlikköy. Çiftlikköy civarı ve yakın il, ilçelerin odun ve kereste ihtiyaçları, ormanları sayesinde karşılanmaktadır.

Yeme ve İçme Olanakları

Yöresel lezzetler ve Dünya mutfağından da birçok örnekler bulabilirsiniz Çiftlikköy'de. Çiftlikköy, Yalova'ya yakın olduğu için bölgede bulabileceğiniz birçok yemek alternatifine sahipsiniz. Çiftlikköy yöresel yemekleri, günümüzde fast food tarzı büyük firmaların daha fazla ilgi görmesinden biraz daha geri planda kalmıştır. Çiftlikköy, bu yüzden yemeklerini ön plana çıkaramamıştır. Yolunuz Çiftlikköy'e düşerse mutlaka indirimli Çiftlikköy otel fiyatları ile konakladığınız otellerin restoranlarında ve yerel restoranlarda bölgenin yöresel tatlarına bakınız.

Popüler Eğlence Mekânları

Çiftlikköy merkezi bir yerde olduğu için alternatifiniz çoktur. Özellikle eğlence yönünden Çiftlikköy, Yalova çevresinde konumlanmış otellerin eğlenceleriyle aktiftir. Çiftlikköy'de eğlenmek istiyorsanız, ister otellerin içindeki canlı müzik veya diskolarından, isterseniz de Yalova merkezi ve çevresindeki bar, cafe tarzı yerlerden yararlanabilirsiniz.

Çiftlikköy halkı ve çevresi genellikle sakin bir yaşamı tercih etmektedirler. Yöresel anlamda kendilerinin düzenlediği birçok eğlence tarzı da bulabilirsiniz. Bu yüzden sadece Çiftlikköy otellerinin size sunduğu eğlence olanaklarından değil bölgedeki diğer eğlence olanaklarından da mutlaka faydalanmalısınız.

Gezilecek Yerler

Çiftlikköy gezileriniz için turizm irtibat büroları veya sitemizden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Çiftlikköy halkı misafirperverliği ile bilinmektedir. Turizm veya iş amaçlı gelen misafirlere Çiftlikköy halkı gerekli konukseverliğini göstermektedir. Çiftlikköy otellerinde konaklarken bölgede gezebileceğiniz bazı yerleri sizin için sıralamaya çalıştık; Kara Kilise, Delmece Yaylası, Üvezpınar, Erikli Şelalesi, Armutlu Kaplıcaları, Yürüyen Köşk bazılarıdır.