TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIÇayyolu Otelleri
2 Çayyolu Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Çayyolu Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Çayyolu Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Çayyolu Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Çayyolu Otelleri ve en uygun Çayyolu otel fiyatları, Çayyolu hakkında genel bilgiler...

Çayyolu Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

S. Kocak | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 10-08-2020/11-08-2020
Personel karşılaması çok iyi,bulunduğu konum sessiz. Gayet iyi bir otel. Fazla söze gerek yok.
9.3
M. Karlı | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 27-06-2020/29-06-2020
Odalar güzel personeller güler yüzlü konum olarak beğendim genel olarak memnun kaldım.
H. Kaygusuz | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-02-2019/02-03-2019
Otel personelinin ilgi ve alakasından memnun kaldım. Odalar güzel ve temizdi. Konaklamak isteyenlere tavsiye ederim.
9.7
S. Duran | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-05-2020/04-05-2020
Beklediğimden çok daha güzel bir oda ve servis ile karşılaştım bir sonraki konaklamamda da bu oteli tercih edeceğimin garantisini şimdiden veriyorum saygılarımla.

Çayyolu Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Ankara'da nezih bir ortamda tatil yapmanın adresi Çayyolu Otelleri...

Türkiye'nin başkenti olan Ankara, ülkemizin en önemli şehirlerinden birisidir. Bu durum bölgenin daha fazla gelişmesine ve Çayyolu otelleri sayısının da artmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede bölgede konaklayabileceğiniz lüks konaklama olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Çayyolu, coğrafi bakımdan Ankara'nın yeni yapılanan ve gelişmekte olan yerlerindendir. Çayyolu, Batı Karadeniz Bölgesinde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Çankaya ilçesine bağlı olan Çayyolu, Eskişehir yolu üzerinde yer alır.

Çayyolu, konaklamalarınız için tercih edebileceğiniz nezih bölgelerdendir. Çayyolu gezi ve konaklamalarınız için sitemizden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sitemizden indirimli Çayyolu otel fiyatları ile rezervasyonlarınızı gerçekleştirme olanağı da bulabilirsiniz.

Nüfusu

Çayyolu Ankara iline bağlı ilçelerden sadece bir tanesidir. Çayyolu son yapılan sayımlara göre nüfusu 5.600 olarak tespit edilmiştir. Son yıllarda Ankara'nın şehir hayatından uzaklaşmak isteyen birçok kişi Çayyolu'nu tercih etmektedirler. İnşaat sektörünün gelişmesi ve yeni konutların da yapılması Çayyolu'nu daha cazip hale getirmiştir. Düzenli yerleşim yeri ve sakinliği ile Çayyolu nüfusu günden güne artış göstermektedir. Bunda Çayyolu otellerinde konaklayarak tatil yapanların etkisi de büyüktür.

Havalimanı

Ankara Esenboğa Havalimanı ile Çayyolu arası 70 km'dir. Çayyolu ile havalimanı mesafe süresi yaklaşık 50 dakika sürmektedir. İndirimli Çayyolu otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere ulaşımda hiçbir sorun ile karşılaşmadan havalimanından birçok ulaşım seçenekleri ile ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz. Çayyolu'na havalimanından HAVAŞ otobüsü belirli noktalara gelerek, daha sonra dolmuş veya otobüslerle, ikinci bir vasıta ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Çayyolu için uçuş biletlerinizi önceden temin ediniz.

Otogar

Ankara Otogar (AŞTİ) ile Çayyolu arası 35 km'dir. Çayyolu ile Ankara otogarının mesafesi yaklaşık 30 dakikadır. Ankara otogarından Çayyolu otellerine ulaşımınızı Kızılay merkeze geçip ardından minibüs, otobüs veya metro ile sağlayabilirsiniz. Minibüs tercihiniz değil ise kısa sürede metro ile daha rahat bir ulaşım ile yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Çayyolu üzerinden Kızılay merkeze ulaşımlarınız da kolaylıkla ulaşabileceğiniz mesafededir.

Turizm Müdürlüğü

Çayyolu kültür turizmi açısından geniş bir bölgemizdir. Şehir otelciliğinde de gelişmekte olan Çayyolu bölgemiz çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Çayyolu'nda Turizm Bakanlığı öncülüğünde birçok aktivite ve konserler düzenlenmektedir. Çayyolu'nda kültür turizmi yanı sıra birçok tabiat parkı ile doğal güzellikler ile bulaşabilirsiniz. Şehirden uzaklaşıp yeni yerler görmek istiyorsanız, Çayyolu size göre bir yer. Ayrıca indirimli Çayyolu otel fiyatları sayesinde bölgedeki tatillerinizi çok daha uygun fiyatlarla planlayabilmeniz mümkündür.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Çayyolu iklimi karasal iklimdir. Çayyolu yazları sıcak ve kurak olmakla beraber kışları soğuk ve yağışlı geçmektedir. Bu yüzden Çayyolu otellerinde konaklamak için en uygun zaman yaz mevsimidir. Çayyolu büyük kısmında bozkır (step) bitkileri görülür. İlkbahar ve sonbaharı yaşamanın tadının başka olduğu bölgemiz Çayyolu, dört mevsimi görebileceğiniz bir yerdir. Karın en çok yakıştığı Çayyolu, sizlere güzel manzaralara göstermektedir.

Yeme ve İçme Olanakları

Çayyolu zengin seçenekleri bulunan bir bölgemizdir. Yöresel lezzetlerimiz ile beraber fast food adresleri de Çayyolu bölgesinde yer alır. Akşam yemeklerinde balık restoranları, lüks restoranlar, zengin dünya mutfağı alternatifleri ile akşamlarınızı renklendireceğiniz özel adreslerden biridir Çayyolu. Ankara'nın yeni yüzü olan Çayyolu, nezih ilçelerden biridir. Çayyolu otelleri konaklama ve gezilerinizi daha sık yapmaya devam edeceksiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Eğlence mekânı olarak her türlü tarza hitap eden Çayyolu sizlerin konaklamalarında eğlenmenize eşlik etmektedir. Çayyolu'nda ister canlı müzik, isterseniz club ve pub mekânların da eğlenerek güzel vakit geçirebilirsiniz. Üstelik kampanyalı Çayyolu otel fiyatları ile konaklayacağınız otellerde de çeşitli eğlence olanakları bulabilirsiniz.

Her akşamınızı farklı kılacak Çayyolu konaklamanızın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Çayyolu'nın en gözde mekânlarından Park Caddesi, bünyesinde birçok; restoran, bar, canlı müzik yapan mekânlar gibi yerler barındırmaktadır. Geçirdiğiniz güzel aktiviteler sonrasında Çayyolu'na tekrar tekrar gelmek isteyecekseniz.

Gezilecek Yerler

Çayyolu kültür turizmi bakımından en zengin bölgelerimizden biridir. Çayyolu tarihi ve turistik yerleri gezilerinizi mutlaka önceden planlayınız. Çayyolu'na talep daha çok gezi ve eğlence amaçlı olmakla beraber Çayyolu'nda doğal birçok güzelliklere de rastlayabilirsiniz. Gezi ve Çayyolu otelleri konaklamalarınızda Çayyolu size yeni bakış açısı yaratacaktır.