TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIÇarşamba Otelleri
3 Çarşamba Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Çarşamba Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Çarşamba Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Çarşamba Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Çarşamba Otelleri ve en uygun Çarşamba otel fiyatları, Çarşamba hakkında genel bilgiler...

Çarşamba Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

7.7
K. B. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 09-10-2021/11-10-2021
Konumu ve konforu açısından memnun kalabileceğiniz güzel bir otel . İş için uğradım ve memnun kaldım .
10
r. can | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-03-2021/23-03-2021
İş amaçlı gezilerim için tercih ettiğim ve sürekli geldiğim bir otel. Merkezi konumda olması ve uygun fiyatlı olması çok güzel bir özellik. Ayrıca odalar çok geniş ve çok temiz mutlaka tavsiye ederim.
10
d. tok | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 13-02-2021/18-02-2021
İş gezilerimde mutlaka tercih ederim. Bu bölgede pek çok otelde otopark imkanı bulunmamakta ve bu otelde bulunmakta ayrıca ücretsiz. Odalar çok ferah ve çok temiz pandemi koşullarına uyuluyor mutlaka tavsiye ederim.

Çarşamba Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Verimli toprakları ile ünlü en eski yerleşim yerlerinden biri olarak bilinen Çarşamba Otelleri...

Çarşamba, konum olarak doğusunda Samsun, batısında Tekkeköy, doğuda Terme, güneyde Salıpazarı ile çevrilidir. Orta Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Samsun İli'ne bağlı bir ilçedir. Çarşamba İlçesi Anadolu'ya Türklerin yerleşmesinde ve Anadolu'nun müslümanlaşmasında ilk merkezlerden biridir. Tarihi açıdan önemli bir bölgede bulunan Çarşamba otellerine rezervasyon yaptırmak için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük 2 akarsuyundan biri olan Yeşilırmak, Çarşamba bölgesinden geçmektedir. Rusya'dan denizin altından gelen Mavi Akım doğal gaz hattının karaya çıktığı mevki Çarşamba'ya bağlıdır. Verimli toprakları sayesinde M.Ö. tarihine kadar dayanan geçmişiyle meşhur bölgede Çarşamba otelleri sayesinde konaklama yapabilirsiniz.

Nüfusu

Çarşamba, Samsun İli'ne bağlı en büyük 3. ilçedir. 2018 yılı nüfus sayımlarına göre toplam nüfus oranı 138,840'dır. Gelişen sanayi ve teknoloji ile son zamanlarda artan turizm konaklamaları Çarşamba otel fırsatları ile rezervasyon yaptırdığınız bölgeyi ziyaret edebilirsiniz.

Otogarı

Çarşamba, otogara yaklaşık 250 metre yürüme mesafesindedir. Çarşamba bölgesi Karadeniz Sahil Yolu'ndan geçmektedir. Otogardan yürüyerek veya minibüslerle sitemizden yaptırdığınız Çarşamba otellerine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Havalimanı

Karadeniz Bölgesi'nin en önemli havalimanı olan Çarşamba Havalimanı'dır. Havalimanı Çarşamba Ovası'nda yer almaktadır. Çarşamba Merkez, havalimanına 20 km mesafededir. Havalimanından havaşlarla konaklama yapacağınız Çarşamba otellerine her yarım saatte bir rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

Çarşamba bölgesine en yakın Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bulunmaktadır. Çarşamba Merkez'e 43 km uzaklıktadır. Bölgenin tarihi, kültürü ve verimli toprakları hakkında Çarşamba otel fırsatları ile sitemizden rezervasyon yaptırdığınız otelin bölgesi hakkında gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Çarşamba bölgesinde tipik Orta Karadeniz iklimi hüküm sürmektedir. Yazlar serin, kışlar ılık ve yağışlıdır. Yaz ve kış ayları arasında bir sıcaklık farkı görülmez. Yıllık yağış ortalaması 600-700 mm'dir. Çarşamba İlçesi bitki örtüsü yönünden çok zengindir. Bitki örtüsü bağ, bahçe, çayır ve ekili alanlar önemli yer almaktadır. İlçenin tarımsal ürünleri, buğday, tütün, mısır, sebze, ayçiçeği, şekerpancarı, fındık ve çeltiktir. Kuzey kesimlerinde ladin, kayın ormanlar, kavak ve söğüt ağaçları yaygındır. Güney kesiminde meşe, ahlat, alıç ağaçları ve çayır otları hakimdir. Her mevsim uygun hava koşulları ile Çarşamba otel fırsatları ile rezervasyon yaptırdığınız otellerde rahatlıkla konaklama yapabilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları 

Çarşamba bölgesinde genellikle sebze kavurmaları ve balık restoranları ünlüdür. Çarşamba pidesi de meşhurdur. Bölge yemeklerini tadabileceğiniz Aney Urfa Sofrası, Şahin Cafe, Akademi Ot Kafe, Samsun Midilli Restaurant, Cemre Pide, Dikbıyık Restorant, Kervan Döner gibi mekanlara gidebilirsiniz. En uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırdığınız Çarşamba otelleri restoranlarının dışında bölgenin lezzetlerini tatmak için restoranlarda yiyecek hizmeti alabilirsiniz. 

Popüler Eğlence Mekanları