2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI14 Büyükçekmece Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel %50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.

Büyükçekmece Otelleri & Büyükçekmece Otel Fiyatları

Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Büyükçekmece Otellerinin Yorumları

00- Blue World Hotel
Sıcak ve samimi bir otel. Özellikle kahvaltı servisinizden ve otelin temizliğinden çok memnun kaldık. Personel saygılı ve güler yüzlü.
01- Grand Gold Otel
Otelde aile olarak 9 gün 3 oda olarak konakladık. Plaj ve havuzu çok güzeldi çok memnun kaldık.
02- Ata Hotel Kumburgaz
Havuz çok güzeldi akşamları canlı müzik olması güzeldi ve en büyük özelliği sessiz olması harikaydı. Temizlik iyi yapılıyor.
03- Sancak Hotel
Çalışanların ilgili ve güler yüzlü olması keyifli bir konaklama geçirmemizi sağladı. Her konuda yardımcı oldular. Yemekler genel itibari ile güzeldi. Gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz.
04- Ny World Hotel İstanbul
Odada çok güzel manzara vardı. Nişanlımla beraber konakladık cok memnun kaldık.
05- Eser Premium Hotel
İş seyahatim dolayısıyla konaklamıştım bu tesiste.Geniş suit odalarında konaklamıştım.Terasının boğaz manzarası muazzamdı.
06- Mavi Kumsal Hotel Kumburgaz
Keyifli bir tatil oldu bizim için. Odalar temiz ve ferah. Yemek çeşitliliği oldukça yeterli ve lezzetli. Çalışan personeller çok ilgili. Güzel vakit geçirdik, gayet memnun ayrıldık.
07- Ronax Hotel
Otel çalışanları son derece samimi ve ilgili. Odalar ferah ve temizdi. Yemekleri güzel.
08- Mercia Hotels and Resorts
dinlenebileceğiniz huzurlu ve güzel bir otel 1 haftalık tatilimizde kendimizi evimizde gibi hissettik peronelin ilgisi çok iyiydi.
09- Kumburgaz Marin Princess Hotel
Otelinizde kaldığımız süre içerisinde her konuda bize yardımcı olan otel personeline ve yetkili müdürlere teşekkür ederiz. Bizi çok güzel ağırladılar.

Büyükçekmece Otelleri & Büyükçekmece Otel Fiyatları

İstanbul'un en gözde ticari ve turizm merkezinde konaklayabileceğiniz Büyükçekmece Otelleri...

Marmara Bölgesinin en önemli ticaret ve turizm merkezleri arasında yer alan Büyükçekmece otelleri ve oteller hakkında detaylı bilgiyi, uygun fiyat avantajını bir arada bulabileceğiniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Büyükçekmece hem turizm alanında hem ticari anlamda önemli merkezleri bünyesinde barındırmaktadır. Büyükçekmece genellikle İstanbul il sınırları içerisinde yer alan önemli destinasyon merkezlerini bünyesinde barındırmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Büyükçekmece, doğuda Beylikdüzü ve Esenyurt ilçeleri, batıda Silivri, kuzeyde Çatalca ve Arnavutköy, güneyde Marmara denizi ile çevrilidir. Uygun Büyükçekmece otel fiyatları ile bölgedeki konaklamalarınız sırasında bu bölgeleri de ziyaret edip tanıma olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Metropol şehir olarak adlandırılan İstanbul?un Büyükçekmece ilçesi Marmara Bölgesinin en gözde mekânları arasında yer almaktadır. Marmara Bölgesine ait olan Büyükçekmece, ziyaretçilerine farklı konseptte tatil imkânı sunmaktadır.

Büyükçekmece İstanbul ilinde yer alan ilçeler arasında en kalabalık bölge olarak bilinmektedir. Büyükçekmece en son yapılan nüfus sayımına göre 240 bin olarak belirlenmiştir. Ancak Büyükçekmece otellerinde konaklayanlarla birlikte dönemsel nüfus dalgalanmaları görülmektedir.

Havalimanı

Marmara Bölgesinin önemli ticari yerlerine sahip olan Büyükçekmece, yerli ve yabancı çok sayıda misafire de ev sahipliği yapmaktadır. Büyükçekmece'nin bu denli yoğun geçmesinden dolayı ulaşım imkânlarının da kolaylığı dikkat çekmektedir.

Büyükçekmece'ye gelmek isteyen misafirler İstanbul Yeşilköy ilçe sınırları içerisinde yer alan Atatürk Havalimanını kullanabilirler. Atatürk Havalimanı Büyükçekmece'ye 25 km mesafede yer almaktadır. Şehir içi araçlarını kullanarak uygun Büyükçekmece otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize rahatlıkla ulaşma imkânı bulabilirsiniz.

Otogar

Büyükçekmece'ye karayolunu kullanarak gelmek isteyen misafirler şehirlerarası otobüslerle rahatlıkla ulaşımlarını sağlayabilirler. Türkiye'nin her noktasından Büyükçekmece'ye ulaşım araçları bulabilmek mümkündür. Büyük Esenler otogarından şehir içi araçlarını kullanarak yer ayırdığınız Büyükçekmece otellerine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Tarihi ve doğal güzellikler bakımından oldukça büyük öneme sahip olan Büyükçekmece, İstanbul ili ve Türkiye'nin en gözde mekânları arasında yer almaktadır. Büyükçekmece bünyesinde yer alan eserleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Büyükçekmece, tarihi yapısı ve bölge hakkında en detaylı bilgiyi Büyükçekmece ilçe merkezinde yer alan turizm danışma ofislerinden bilgi alabilirsiniz. Turizm danışma ofisleri bölgeye gelen turistlere bölge hakkında en detaylı bilgiyi verirler. Uygun Büyükçekmece otel fiyatları ile konaklarken bölgeyi daha yakından tanıma olanağı bulabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Büyükçekmece, Marmara Bölgesinin önemli doğal kaynaklarına ve bitki örtüsüne sahiptir. Bu durum bölgenin tüm doğal hava koşullarının da Büyükçekmece'de görülmesine olanak sağlamaktadır. Büyükçekmece'de yaz ayları sıcak ve ılık geçer. Kış ayları ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. Büyükçekmece'ye gelen misafirler hem kültürel yapıyı hem de doğal güzellikleri bir arada görebilirler. Bu da özellikle yaz aylarında Büyükçekmece otellerinde konaklayarak bölgeyi ziyaret eden daha fazla turist olmasına etki etmektedir.

Yeme ve İçme Olanakları

Büyükçekmece, tarihi ve doğal yapısını halen korumaya devam etmektedir. Büyükçekmece, metropol kentlerden birinde yer almasından dolayı gelişerek yöresel özelliklerinden biraz da olsa uzaklaşmıştır. Büyükçekmece'de genellikle aperatif yiyeceklerin servis edildiği restoranlar ve kafeler yer almaktadır. Büyükçekmece otellerine geldiğinizde bu restoranlarda farklı kültürden lezzetler bulabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Büyükçekmece, bünyesinde yer alan çok sayıda otelleri ile tatilcilerin sıklıkla uğradıkları bölgeler arasında yer almaktadır. Büyükçekmece, bulunduğu konum itibariyle hem ticari anlamda bölgeye gelen misafirleri ağırlamaktadır hem de turistik olarak misafir ağırlamaktadır.

Büyükçekmece'de çok sayıda lüks otel bulunmasından dolayı otellerin sundukları hizmetler ve farklı eğlence seçenekleriyle ziyaretçilerine her türlü olanakları sunmaktadır. Uygun Büyükçekmece otel fiyatları ile bölgedeki konaklamalarınız esnasında bu eğlencelere katılabilir ve günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Doğal güzellikleri ve tarihi dokusunu halen muhafaza eden Büyükçekmece, Marmara Bölgesinin en önemli özelliklerine sahip konumda yer almaktadır. Tarihi ve kültürel yapı eski görüntüsünü koruyarak tatilcilerine sunulmuştur.

Büyükçekmece'de gezilecek ve görülecek yerler arasındaki Büyükçekmece Kervansarayı, Büyükçekmece sahilleri, Büyükçekmece Fuar Alanı, Kanuni Sultan Süleyman Çeşmesi ve Sokullu Mehmet Paşa Cami Büyükçekmece otellerinde konaklarken mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır.