TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBüyükçekmece Otelleri
18 Büyükçekmece Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Büyükçekmece Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Büyükçekmece Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Büyükçekmece Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Büyükçekmece Otelleri ve en uygun Büyükçekmece otel fiyatları, Büyükçekmece hakkında genel bilgiler...

Büyükçekmece Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
Ü. YAKASIZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 26-06-2023/27-06-2023
Havuz çok güzel personel ilgi alaka harika aydın bey resepsiyon saygıya laik çok hoş çok memnun kaldım.
9.7
S. BİNİCİ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 02-12-2022/04-12-2022
Çok temiz ve düzenli,kahvaltılar taze ve çok çeşitli, deniz manzarası çok güzel ve çalışanlar çok nazik
9.7
B. BORA | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 18-03-2023/19-03-2023
Deniz manzaralı odası ve jakuzi keyfi oldukça iyiydi. Tekrar gelmeyi düşünüyorum herkese tavsiye ederim.
9.0
m. e. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-05-2023/08-05-2023
Personel ilgisinden ve odamızdan memnun kaldık. Genel kullanım alanları temizdi. Odamızda wi-fi güzel çekiyordu işlerimi aksatmadan yürütebildim. Tekrar tercih edeceğim teşekkürlerimi iletiyorum.
8.7
T. YILDIZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 21-02-2024/22-02-2024
Personelin çalışanın ilgi ve alakası. Kahvaltı
8.3
M. KÖLEMENOĞLU | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-04-2023/06-04-2023
Her imkan var yemek fiyatları uygun
9.7
M. DURMAZ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 22-05-2023/24-05-2023
Güleryüz, temiz, konumu, manzarası harika. Çok memnun ayrıldık teşekkür ederiz.
8.3
g. c. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-07-2023/17-07-2023
Konumu sebebiyle tercih ettik, çok memnun kaldık. Odalarımız temizdi. Düşünenlere tavsiye ederim
8.7
Y. İNAL | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 15-02-2024/16-02-2024
Gayet rahat ve temiz
10
B. ŞENER | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 14-01-2023/15-01-2023
Sessiz ve tüm isteklerimizin gerçekleşmesi

Büyükçekmece Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

İstanbul'un en gözde ticari ve turizm merkezinde konaklayabileceğiniz Büyükçekmece Otelleri...

Marmara Bölgesinin en önemli ticaret ve turizm merkezleri arasında yer alan Büyükçekmece otelleri ve oteller hakkında detaylı bilgiyi, uygun fiyat avantajını bir arada bulabileceğiniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Büyükçekmece hem turizm alanında hem ticari anlamda önemli merkezleri bünyesinde barındırmaktadır. Büyükçekmece genellikle İstanbul il sınırları içerisinde yer alan önemli destinasyon merkezlerini bünyesinde barındırmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Büyükçekmece, doğuda Beylikdüzü ve Esenyurt ilçeleri, batıda Silivri, kuzeyde Çatalca ve Arnavutköy, güneyde Marmara denizi ile çevrilidir. Uygun Büyükçekmece otel fiyatları ile bölgedeki konaklamalarınız sırasında bu bölgeleri de ziyaret edip tanıma olanağına sahip olabilirsiniz.

Nüfusu

Metropol şehir olarak adlandırılan İstanbul?un Büyükçekmece ilçesi Marmara Bölgesinin en gözde mekânları arasında yer almaktadır. Marmara Bölgesine ait olan Büyükçekmece, ziyaretçilerine farklı konseptte tatil imkânı sunmaktadır.

Büyükçekmece İstanbul ilinde yer alan ilçeler arasında en kalabalık bölge olarak bilinmektedir. Büyükçekmece en son yapılan nüfus sayımına göre 240 bin olarak belirlenmiştir. Ancak Büyükçekmece otellerinde konaklayanlarla birlikte dönemsel nüfus dalgalanmaları görülmektedir.

Havalimanı

Marmara Bölgesinin önemli ticari yerlerine sahip olan Büyükçekmece, yerli ve yabancı çok sayıda misafire de ev sahipliği yapmaktadır. Büyükçekmece'nin bu denli yoğun geçmesinden dolayı ulaşım imkânlarının da kolaylığı dikkat çekmektedir.

Büyükçekmece'ye gelmek isteyen misafirler İstanbul Yeşilköy ilçe sınırları içerisinde yer alan Atatürk Havalimanını kullanabilirler. Atatürk Havalimanı Büyükçekmece'ye 25 km mesafede yer almaktadır. Şehir içi araçlarını kullanarak uygun Büyükçekmece otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellerinize rahatlıkla ulaşma imkânı bulabilirsiniz.

Otogar

Büyükçekmece'ye karayolunu kullanarak gelmek isteyen misafirler şehirlerarası otobüslerle rahatlıkla ulaşımlarını sağlayabilirler. Türkiye'nin her noktasından Büyükçekmece'ye ulaşım araçları bulabilmek mümkündür. Büyük Esenler otogarından şehir içi araçlarını kullanarak yer ayırdığınız Büyükçekmece otellerine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Turizm Müdürlüğü

Tarihi ve doğal güzellikler bakımından oldukça büyük öneme sahip olan Büyükçekmece, İstanbul ili ve Türkiye'nin en gözde mekânları arasında yer almaktadır. Büyükçekmece bünyesinde yer alan eserleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Büyükçekmece, tarihi yapısı ve bölge hakkında en detaylı bilgiyi Büyükçekmece ilçe merkezinde yer alan turizm danışma ofislerinden bilgi alabilirsiniz. Turizm danışma ofisleri bölgeye gelen turistlere bölge hakkında en detaylı bilgiyi verirler. Uygun Büyükçekmece otel fiyatları ile konaklarken bölgeyi daha yakından tanıma olanağı bulabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Büyükçekmece, Marmara Bölgesinin önemli doğal kaynaklarına ve bitki örtüsüne sahiptir. Bu durum bölgenin tüm doğal hava koşullarının da Büyükçekmece'de görülmesine olanak sağlamaktadır. Büyükçekmece'de yaz ayları sıcak ve ılık geçer. Kış ayları ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. Büyükçekmece'ye gelen misafirler hem kültürel yapıyı hem de doğal güzellikleri bir arada görebilirler. Bu da özellikle yaz aylarında Büyükçekmece otellerinde konaklayarak bölgeyi ziyaret eden daha fazla turist olmasına etki etmektedir.

Yeme ve İçme Olanakları

Büyükçekmece, tarihi ve doğal yapısını halen korumaya devam etmektedir. Büyükçekmece, metropol kentlerden birinde yer almasından dolayı gelişerek yöresel özelliklerinden biraz da olsa uzaklaşmıştır. Büyükçekmece'de genellikle aperatif yiyeceklerin servis edildiği restoranlar ve kafeler yer almaktadır. Büyükçekmece otellerine geldiğinizde bu restoranlarda farklı kültürden lezzetler bulabilirsiniz.

Popüler Eğlence Mekânları

Büyükçekmece, bünyesinde yer alan çok sayıda otelleri ile tatilcilerin sıklıkla uğradıkları bölgeler arasında yer almaktadır. Büyükçekmece, bulunduğu konum itibariyle hem ticari anlamda bölgeye gelen misafirleri ağırlamaktadır hem de turistik olarak misafir ağırlamaktadır.

Büyükçekmece'de çok sayıda lüks otel bulunmasından dolayı otellerin sundukları hizmetler ve farklı eğlence seçenekleriyle ziyaretçilerine her türlü olanakları sunmaktadır. Uygun Büyükçekmece otel fiyatları ile bölgedeki konaklamalarınız esnasında bu eğlencelere katılabilir ve günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Doğal güzellikleri ve tarihi dokusunu halen muhafaza eden Büyükçekmece, Marmara Bölgesinin en önemli özelliklerine sahip konumda yer almaktadır. Tarihi ve kültürel yapı eski görüntüsünü koruyarak tatilcilerine sunulmuştur.

Büyükçekmece'de gezilecek ve görülecek yerler arasındaki Büyükçekmece Kervansarayı, Büyükçekmece sahilleri, Büyükçekmece Fuar Alanı, Kanuni Sultan Süleyman Çeşmesi ve Sokullu Mehmet Paşa Cami Büyükçekmece otellerinde konaklarken mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır.