TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBüyükada Otelleri
4 Büyükada Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Büyükada Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Büyükada Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Büyükada Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Büyükada Otelleri ve en uygun Büyükada otel fiyatları, Büyükada hakkında genel bilgiler...

Büyükada Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
Ş. C. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 05-08-2020/08-08-2020
Ağustos ayında ailemle birlikte geldiğimiz bu otelde çok memnun kaldık. Otelde konaklarken herhangi bir olumsuzluğa rastlamadık.
10
Ş. ÖZGENÇ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-03-2021/21-03-2021
Personel ve restoran çalışanları kibar ve yardımseverdi. Otel içi temiz ve düzenliydi. Merkezi olmasında dolayı kolaylıkla istediğimiz yere ulaştık.
8.0
Ö. Kılıçarslan | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-04-2021/08-04-2021
Ulaşımı çok kolay personel çok ilgili ve temiz bir otel gönül rahatlığıyla kalınabilir.
9.3
T. GÜNEŞ | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-10-2020/05-10-2020
Güleryüzlü çalışanlar, temizlik, oda kısacası herşey güzeldi. Bizim için güzel bir konaklama oldu. Yolumuz düşerse tekrar gelebiliriz. Saygılarımla,
10
C. Söylemez | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 23-05-2021/24-05-2021
Her şey beklediğim gibi eksiksizdi. Teşekkürler.
7.0
A. Yıldız | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 20-03-2021/21-03-2021
Konumu çok iyi çok memnun kaldık. Personel çok ilgili güler yüzlü.
9.0
A. albayrak | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 07-04-2021/08-04-2021
Konumu muhtesem
9.3
C. mutlu | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 17-10-2020/18-10-2020
Otelinizin bulunduğu konum ve manzarasından çok memnun kaldık. Ayrıca temizlik, güler yüz, personelin samimi ve çalışkan olmaları da güzeldi.
9.0
M. K. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 06-09-2020/08-09-2020
Arkadaşlarımızla Büyükada'ya geldiğimizde kalmıştık .Otel çok güzeldi yeşilliklerin içinde sakin bir hafta sonu geçirdik. Çalışanlar çok içten ve yardımcıydı. Odalar da temizdi. Çok memnun kaldık.
10
D. özkal | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 01-11-2020/02-11-2020
Öncelikle Ercüment bey çok ilgili ve yardımseverdi çok hoş karşıladı bizi sağ olsun. Otel konum olarak mükemmel. Odamız çok temiz ve yeterliydi. Kısaca her şey mükemmeldi. Kesinlikle bir daha gideceğiz. Herkese tavsiye ederiz.

Büyükada Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Eşsiz tarihi atmosferi ve doğal güzelliği ile Büyükada Otelleri...

İstanbul'un en eski yerleşim birimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Büyükada' da ailenizle, sevdiklerinizle ya da tek başınıza tatil yapabileceğiniz pek çok lüks Büyükada otelleri ile karşılaşabilmeniz mümkündür.

Bizans Döneminde prenslerin sürgüne gönderildiği yer olarak bilinen Büyükada, bir İstanbul ilçesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha çok günü birlik tatiller ya da hafta sonu tatilleri için tercih edilen Büyükada' da  konaklayabileceğiniz indirimli Büyükada otel fiyatlarına sahip pek çok otel bulunmaktadır.

Nüfusu

Büyükada genel olarak yerli halkın daha çok yaz aylarında ikamet ettiği yerler arasında bulunuyor olsa da yaz kış burada kalan halkın da oldukça fazla olduğunu görebilmek mümkündür. Toplamda 15.623 kişilik nüfusa sahip olan bölgede yaz aylarının gelmesi ile birlikte hem en uygun Büyükada otellerinde konaklayan kişiler hem de günü birlik turlarla gelen kişiler sebebi ile bölge nüfusu kısa sürede artış göstermektedir.

Ulaşım Olanakları

Adalar ilçesi İstanbul'a bağlı Marmara Denizi içerisinde yer alan adalar topluluğu olarak karşımıza çıktığından ulaşım için deniz yolu araçlarının kullanılması gerekmektedir. İstanbul' da bulunanlar için en rahat ulaşım olanağı Kabataş, Avcılar, Eminönü ve Karaköy'den Adalar'a direk seferler düzenlenen vapurlarla ulaşım sağlamaktadır. İstanbul dışından gelecek olanlar için ise havayolu ile ya da karayolu ile İstanbul'a geldikten sonra şehir içi araçlarını kullanarak bu iskelelere ulaşmak, beş yıldızlı Büyükada otel fiyatları ile yer ayrılan otellere ulaşım için yeterli olacaktır.

Turizm Danışma

Adalar'da gerçekleştirilen turizm faaliyetleri Adalar Turizm Geliştirme Merkezi tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu merkezden Adalar'da gerçekleştirilebilecek etkinlikler ve geziler hakkında gerekli bilgileri alabileceğiniz gibi Adalar tarihi ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz. Büyükada otellerinde konaklarken bölge hakkında detaylı bilgiler almak için Büyükada'da bulunan Adalar Müzesi, Aya Nikola Mevkiindeki Adalar Turizm Geliştirme Merkezine uğramanız yararınıza olacaktır.

İklimi ve Bitki Örtüsü

Genel olarak İstanbul'un iklim özelliklerini görebileceğimiz Büyükada konum özellikleri nedeniyle bazı iklim ve bitki örtüsü özelliklerinin değişiklik gösterdiğini görebilmek de mümkündür. İndirimli Büyükada otel fiyatları ile bölgede konaklamayı tercih ettiğinizde şüphesiz en doğru mevsim yaz ayları olacaktır. Ancak kış mevsiminde de çok az kar görülen Adalar'da kış mevsiminin güzelliğini de rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Yaz aylarında da diğer bölgelere nazaran daha az yağış alan bölgede az da olsa sise rastlanır ancak bu sis çabuk dağılır. Zengin bitki örtüsüne sahip olan Adalar'da makiler ve çamların geniş yer tuttuğunu görebilirsiniz.

Yeme ve İçme Olanakları

Büyükada gezintilerinizi renklendirebilecek unsurlardan biri de şüphesiz yeme ve içme olanaklarıdır. Büyükada otellerinin restoranları ve yerel halk tarafından işletilen restoran ve kafeleri değerlendirerek tatillerinizi çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Akasya Restoran&Bar, Güven Cafe, Halil Usta Lokma Evi, Hi & Le'nin Yeri, Ada Kahvesi, Ali Baba Restoran, Altın Fıçı, Façyo restoran ve By Şükrü gibi popüler yerel mekânlarda leziz yemekler tüketme olanağına sahip olabilirsiniz.

Popüler Eğlence Merkezleri

Prinkipo Farklı Meyhane, Yıldızlar Gazinosu, Lady Cafe, Denizatı Kafe, Değirmenburnu Kafe ve Kınalıada Meyhanesi gibi pek çok popüler eğlence merkezini bulabileceğiniz Adalar' da, indirimli Büyükada otel fiyatları ile konakladığınız otellerden çıkıp çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bu mekânların kendine has bir atmosferinin olması sayesinde kendinizi bu mekânlarda tüm yorgunluğunuzdan arınmış bir şekilde bulabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Adalar'a gittiğiniz zaman Kınalı Ada, Heybeli Ada, Büyükada ve Heybeli Ada'da gezip görebileceğiniz pek çok yer olduğunu görebilirsiniz. Büyükada otellerinde konaklarken özellikle Büyükada'da bulunan Tarihi İskele, Aya Nikola Manastırı, Rum Yetimhanesi gibi yerleri mutlaka görmeli fayton ve bisiklet gezileri sayesinde bölgedeki konak ve köşkleri görmelisiniz.

Heybeliada Süslü Mezar, Kınalıada Dönüşüm Manastırı, Büyükada Naki Bey Plajı, Heybeliada Hüseyin Rahmi Gürpınar Müzesi, Sedef Adası, Heybeliada Çam Limanı, Heybeliada Ayios Nikolaos Kilisesi ve Büyükada Saat Kulesi de mutlaka görmeniz gereken yerler arasında yer alıyor.