TEBRİKLER
60 DAKİKA GEÇERLİ
EXTRA % 5
İNDİRİM KUPONU
KAZANDINIZ
KUPON KODU: ONLINE5TR
Kuponu online rezervasyonda kullanın
Tüm indirimlere ilave %5 Kazanç sağlayın !
2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISIBursa Merkez Otelleri
2 Bursa Merkez Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Bursa Merkez Otel Fırsatları
Erken Rezervasyona Özel
%50'ye Varan İndirim
Bursa Merkez Otel Rezervasyonu
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.
Bursa Merkez Otelleri
Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Üst Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En iyi Bursa Merkez Otelleri ve en uygun Bursa Merkez otel fiyatları, Bursa Merkez hakkında genel bilgiler...

Bursa Merkez Otellerinde En Güncel Misafir Yorumları

10
S. B. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 28-05-2022/31-05-2022
İş seyahatim sırasında konaklama yaptım. Ortak alan ve genel alanlar oldukça temiz. Fiyat performans açısından da güzel bir otel tercih edilebilir
9.0
j. h | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-08-2022/05-08-2022
Otelin iç mekan dekorasyonu, yemyeşil bahçesi en ince ayrıntısına kadar düşünülerek özenle hazırlanmış
10
T. B. | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 08-06-2022/09-06-2022
yol üzerinde dinlenmek için 1 geceliğine konakladık ve çok memnun ayrıldığımız bir işletme oldu..
9.3
g. k | Mutlu Misafir
Konaklama Tarihi : 03-08-2022/05-08-2022
hijyen en güzel tatili bulmak için en doğru tercih fiyat performans olarak

Bursa Merkez Otel Fırsatları ve Rezervasyon İçin Faydalı Bilgiler

Osmanlı Döneminin mimari yapısına sahip Bursa Merkez Otelleri...

Bursa Merkez, Marmara Bölgesinde yer alan önemli iller arasında yer almaktadır. Bursa Merkez otelleri ve apartları hakkında bilgi ve uygun fiyat avantajını bulabileceğiniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Merkez, Bursa il merkezinde yer alan ilçeler arasında en yoğun bölgeler arasındadır. Turizm olanakları bakımından oldukça uygun konumda yer alan Bursa Merkez yerli ve yabancı misafirlerini tarihi ve doğal ortamda ağırlamaktadır. Bursa Merkez, Marmara Bölgesindeki iller arasında İstanbul'dan sonra en gelişmiş bölge olarak bilinmektedir.

Her biri birbirinden lüks ve konforlu yapısı ile konuklarına eşsiz bir tatil geçirtebilecek olan otellerde indirimli Bursa Merkez otel fiyatları ile konaklamak için sitemizden destek almanızın büyük bir faydasını görebilirsiniz.

Nüfusu

Türkiye'Wnin yaşanabilir şehirler içerisinde en yaşanabilir şehir olarak belirlenen Bursa Merkez gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Ayrıca Bursa Merkez Türkiye'nin en büyük 4. Şehridir. Bu büyük şehri gezip görmeye gelenler için lüks ve konforlu Bursa Merkez otellerinin hizmet vermesi büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Genellikle tatil amaçlı değil ticaret anlamında da oldukça yoğun geçen Bursa Merkez ihracata dayalı ekonomisiyle dikkat çeker. Bursa Merkez'de yapılan nüfus sayımına göre Bursa ili 2 milyon 700 bin nüfusa sahiptir.

Havalimanı

Marmara Bölgesine bağlı bölgenin en büyük illeri arasında yer alan Bursa Merkez, tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çekmektedir. Bursa Merkez'e ve indirimli Bursa Merkez otel fiyatları ile yer ayırdığınız otellere ulaşımlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Yenişehir Havalimanı bulunmaktadır. Yenişehir Havalimanı Bursa Merkez'e ortalama 50 km mesafede yer almaktadır. Bursa Merkez'den havalimanına her yarım saatte bir ulaşım aracı bulabilmek mümkündür.

Otogar

Bursa Merkez'e tatil amaçlı ve ticari amaçlı geldiğinizde kara yolu ulaşımını da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Türkiye'nin hemen hemen her noktasından Bursa Merkez'e şehirlerarası otobüslerle gelmek mümkündür.

Bursa Merkez'e otogardan 10 dakikalık mesafede yer almaktadır. Taksi veya şehir içi minibüslerle rahatlıkla gelebilirsiniz. Bursa Merkez'in tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde inceleyebilmek için Bursa Merkez otellerinde konaklayarak vakit geçirmeniz faydalı olacaktır.

Turizm Müdürlüğü

Bursa Merkez'in kültürel yapısı ve doğal güzellikleri halen ilk gün ki gibi korunarak muhafaza edilmiştir. Bu nedenle Bursa Merkez'e geldiğinizde tarihi yapıyı canlı olarak gezme imkânı bulabilirsiniz.

Bursa Merkez, hakkında detaylı bilgiyi sizler için sayfamızdan paylaşıyoruz. Dilerseniz Bursa Merkez, hakkında detaylı bilgiye Bursa İl Turizm Müdürlüğü ofislerinden ulaşabilirsiniz. Böylece uygun Bursa Merkez otel fiyatları ile bölgede konaklarken Bursa Merkez'i daha yakından tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Bursa Merkez, Marmara Bölgesinde olmasına rağmen zaman zaman Akdeniz iklimi de görülmektedir. Bursa Merkez'e geldiğinizde bölgenin doğal güzellikleri ve bitki örtüsü dikkatleri çekmektedir. Bu da Bursa Merkez otellerinde konaklayarak bölgede tatil yapmayı daha cazip bir hale getirmektedir.

Bursa Merkez'de yaz ayları oldukça sıcak ve kurak, kış ayları ise soğuk ve eksi derecelerde geçmektedir. Bursa Merkez, sıcaklık bakımından en soğuk ilçelerde olup Mudanya ve Gemlik ilçeleri en sıcak bölgelerdendir.

Yeme ve İçme Olanakları

Marmara Bölgesinde Bursa Merkez, içerisinde yer alan yöresel ve kültürel özellikleri yemek kültürünü yerinde inceleyebilirsiniz. Bursa Merkez'de dünya ya adını duyuran Bursa, İskenderi ile ön plana çıkmaktadır. Hemen hemen her sokakta Bursa'nın en güzel lezzetleri arasında sayılan İskender restoranları yer almaktadır.

Bursa Merkez'de yer alan otellerde de önemli bursa yemekleri servis edilmektedir. Bursa Merkez'e geldiğinizde önemli yemekleri arasında sayılan, Milhaliç peyniri, Cevizli lokum, Tahinli pide, Kestane şekeri, şeftali, Lahana sarma, Cennet künkü, Bursa İskenderi, tereyağı önemli Bursa Merkez'de yer alan ve indirimli Bursa Merkez otel fiyatları ile bölgede konaklarken tatma olanağı bulabileceğiniz lezzetlerdendir.

Popüler Eğlence Mekânları

Bursa Merkez'de çok sayıda otellerin yanı sıra alış veriş merkezleri de yer almasından dolayı eğlence ve aktivitelere oldukça büyük önem verilmiştir. Bursa Merkez?e geldiğinizde Bursa Merkez otellerinin sunduğu eğlencelere katılabilir, Bursa Merkez'in olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Bursa Merkez'de milli park içerisinde yapılan gösteriler ve etkinliklere de katılabilirsiniz.

Gezilecek Yerler

Bursa Merkez, tarihi geçmişiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Genellikle Osmanlı Döneminden eserler Bursa Merkez'deki müzelerde sergilenmektedir. Bursa Merkez'de yer alan otellerde tarihi havayı muhafaza ederek tasarlanmıştır.

Bursa Merkez otellerinde konaklarken gezip görebileceğiniz yerler arasında Ulu Cami, Bursa Teleferik, Koza Hanı, Yeşil Cami, Cumalı Kızık, Gölyazı, Yeşil Türbe, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Uludağ Kayak Merkezi ve Emir Sultan Cami gibi destinasyon merkezleri bulunmaktadır.