2   Yetişkin    0   Çocuk
YETİŞKİN SAYISI


ÇOCUK SAYISI11 Burdur Otelinde
En Uygun Fiyat Garantisi
Erken Rezervasyona Özel %50'ye Varan İndirim
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gidince Ödeyin.

Burdur Otelleri & Burdur Otel Fiyatları

Sonuçları Filtrele ( Sonuç)
Seçilenler
Alt Bölgeler
Fiyat Aralığı
Otel Konsepti
Olmazsa Olmazlar

En İyi Burdur Otellerinin Yorumları

00- Sagalassos Lodge & Spa
Personeller gerçekten çok ilgili ve güler yüzlü. Çok teşekkür ederiz tüm çalışanlara. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle .
01- Murat Sezgin Park Prestige Hotel
Güler yüzle karşılama
02- Grand Özeren Otel
Personeller ilgiliydi. Konum olarak güzeldi. Odaları konforluydu.

Burdur Otelleri & Burdur Otel Fiyatları

Doğal ve tarihi zenginlikleri ile büyüleyici Burdur Otelleri...

Akdeniz'in iç kısmında, Gölgeler Bölgesi olarak adlandırılan muhteşem bir coğrafyada yer alıyor Burdur. Burdur doğanın mucizesi olarak tanımlayabileceğimiz pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapıyor bu güzel şehir.

Burdur otelleri arasında termal ve büyük kent otellerine kadar pek çok seçenek yer alıyor. Turistik gezi amaçlı bir konaklama planlıyorsanız, Burdur'un tarihi ve kültürel mekânlarına yakın olan Burdur otellerinde konaklama yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Burdur gezileriniz ve konaklamalarınız için daha ayrıntılı bilgilere erişiminiz için, oluşturduğumuz web sayfamızdan her türlü Burdur ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Burdur konaklamalarınızda mutlaka önceden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın ve en uygun Burdur otel fiyatlarından sizlerde yararlanmış olun.

Nüfusu

Burdur nüfus yoğunluğu açısından yüksek yoğunluk gözükmektedir. Burdur nüfus artış hızı her sene değişkenlik göstermektedir. Burdur nüfus artış hızı son sayıma göre düşüş gösterirken bir önceki sayımda artış göstermektedir. Burdur son yapılan nüfus sayımlarına göre Burdur 258,339 olarak tespit edilmiştir. Burdur ilinde kilometrekareye 36 insan düşmektedir. Burdur nüfus yoğunluğu 36/kilometrekare'dir. Ancak Burduır otellerinde tatil yapmak isteyenlerle birlikte bu değerler değişiklik göstermektedir.

Havalimanı

Burdur en gözde turistik ve tarihi mekânlardan birisidir. Burdur ulaşımlarınızda hava yolunu tercih ediyorsanız Antalya Havalimanını kullanmalısınız. Burdur otellerindeki konaklamalarınız için havayolu ile ulaşımı tercih ettiyseniz, Antalya Havalimanı ile arası 139 km uzaklıktadır. Burdur ulaşımız havalimanlarından çeşitli vasıtalar ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Burdur ulaşımlarınızı HAVAŞ otobüsleri ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Otogarı

Burdur ulaşımlarınızda karayolunu da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İndirimli Burdur otel fiyatları ile tatil yapmak isteyenler için karayolu ulaşımı büyük bir avantaj da sağlamaktadır. Burdur karayolu ile eşsiz orman manzarası ile yapılacak rahat bir yolculuk ziyaretçilerine kolay bir ulaşım imkânı sağlar. Burdur 1 km uzaklıkta olan Burdur otogarı sizin için ulaşımınızı kolaylıkla tamamlamanızda size alternatif olacaktır. Burdur'a ulaşımlarınız da büyük kolaylık yaşayacaksınız.

Turizm Müdürlüğü

Oldukça köklü bir geçmişe sahip Burdur. Çeşitli kaynaklara ve arkeolojik buluntulara baktığımızda, Burdur'un antik dönemde Pisidia olarak isimlendirilen bölgede yer aldığı görülebiliyor. Bu da Burdur'da Peleolitik Çağ'dan beri yaşamın sürdüğünü gösteriyor bizlere. Hatta Burdur Yeşilova'da yer alan Başkuyu Köyü'nde ortaya çıkarılan kayalar, Peleolitik Çağ'da ilk insanın varlığının kesinliğini gösteriyor. Burdur için "ilk"lerin kenti demek çok da abartılı bir söylem olmaz. Burdur otelleri konaklamalarınızda tarihini ve kültürel olarak birçok yeri ziyaret edebilirsiniz.

İklimi ve Doğal Bitki Örtüsü

Burdur'da karasal iklimi hüküm sürer. Yüksek dağlar, Burdur'u Akdeniz ikliminden ayırır. Yazlar sıcak geçerken Burdur'da kışları çok soğuk geçer. Burdur'da en çok yağış kış aylarında gözükmektedir. Burdur otel fiyatlarıyla en uygun rezervasyonla muazzam bir tatil yapabilirsiniz.

Yeme İçme Olanakları

Burdur otelleri konaklamalarınızda birden fazla yöresel tatlar ile karşılaşabilirsiniz. Burdur'a has "Burdur şiş" tadılmaya değerdir. Burdur Sagalassos Antik Kenti yolu üzerinde bulunan alabalık tesislerinde dinlenerek, yöreye has yoğurt ile alabalık yemenizi tavsiye ederiz. Burdur'daki lezzetlerin tadı damağınızda kalacak.

Popüler Eğlence Mekânları

Burdur seyahatinize renk katmak için ilk olarak en uygun Burdur otel fiyatlarından yararlanarak rezervasyonunuzu yaptırıp, Burdur konaklamalarınızda da akşamlarınızı farklı alternatiflerle değerlendirebilirsiniz. Burdur eğlence anlamında sizin zevkinize göre fazlası ile avantaj sunmaktadır.

Canlı müzik olan birçok cafeler, club, pub ve birbirinden farklı fasıl mekânlarını Burdur'da bulabilirsiniz. En uygun Burdur otel fiyatları ile konaklamalarınız sizin için her akşam farklı anılar biriktirmenize yardımcı olacaktır.

Gezilecek Yerler

Afyon ilimizin altında konumlandırılmış olan Burdur, çok fazla turistik bir şehir olmakla beraber tarihi yapıları içinde barındırmaktadır. Burdur Antalya'ya yakınlığından dolayı Antalya'nın yaylası gibidir. Birçok Antik kentin yer aldığı Burdur'da görülmeye değer müzelerde bulunmaktadır. Burdur otellerinde geçirdiğiniz tatillerinizde oldukça keyif alacaksınız. Salda gölünü ziyaret etmeden Burdur'dan ayrılmamanızı tavsiye ederiz.